Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem sobie troszkę w darmowy weekend i ta gra jest za(pipi)ista... jak masz z kim grać. Wczoraj pograłem chwilę w ekipie z 2 osobami to nadal nie komplet ale i tak super się grało. Dzisiaj z randomami po 30 min mi się odechciało. Idealnie w darmowy weekend zaspokoiłem ciekawość. Dla mnie multi w rainbos six bije na głowę wszystkie inne multi ale niestety nie mam z kim grać. Musiałyby 4 osoby oprócz mnie kupić grę.  Tak wolę pograć w titanfalla z ea access.  Gra też nie jest dla każdego tutaj nie można na pałę biec ani bez rozgryzienia mapy nie ma co zaczynać. To zupełnie inne podejście do multi.  Szkoda że randomy to w 99 % idioci co giną w pierwszej minucie starcia :)

Odnośnik do komentarza

Jest opasły changelog nadchodzącego patcha wraz z rozpoczęciem kolejnego sezonu:

http://rainbow6.ubi.com/siege/pl-PL/updates/skullrain.aspx

Nowa mapa (fawele) nawet zapowiada się ciekawie. Zmiany również, o ile oczywiście nie popsują "przypadkiem" innych rzeczy. Tryb realistyczny może znaleźć uznanie wśród pro-playerów i zgranych paczek - grając z losowymi ludźmi, to nawet na rankedach rzadko ktoś używa mikrofonu, a bez tego w tym trybie to raczej bida. :P

Tylko coś ci nowi operatorzy mi się średnio podobają: 



Tym bardziej ta babka z umiejętnością skradania się i przesłuchiwania przeciwnika, co oznaczy "naszym" pozycje atakujących. Już widzę, ilu graczy będzie ginąć wylatując z umocnionych pomieszczeń i próbując zachodzić przeciwników od tyłu.  :sorcerer:
Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie troszkę w darmowy weekend i ta gra jest za(pipi)ista... jak masz z kim grać. Wczoraj pograłem chwilę w ekipie z 2 osobami to nadal nie komplet ale i tak super się grało. Dzisiaj z randomami po 30 min mi się odechciało. Idealnie w darmowy weekend zaspokoiłem ciekawość. Dla mnie multi w rainbos six bije na głowę wszystkie inne multi ale niestety nie mam z kim grać. Musiałyby 4 osoby oprócz mnie kupić grę.  Tak wolę pograć w titanfalla z ea access.  Gra też nie jest dla każdego tutaj nie można na pałę biec ani bez rozgryzienia mapy nie ma co zaczynać. To zupełnie inne podejście do multi.  Szkoda że randomy to w 99 % idioci co giną w pierwszej minucie starcia :)

 

Jak był darmowy weekend to idiotów było proporcjonalnie więcej. Ale jest szansa że paru osobom się spodoba i będzie więcej ogarniętych graczy. Ja póki co kupiłem znowu grę na płycie i wracam do niej. Zmiany w patchach też na plus. W końcu wzięli się za przenikanie, więc jedna z większych bolączek nie będzie już tak doskwierać. Poza tym podoba mi się support tej gry - mapy za darmo, operatorów można odblokować poprzez "granie w grę". W Halo 5 takie podejście się sprawdziło, liczę że Respawn też się wywiąże z obietnicy i mapy do Titanfall 2 też będą darmowe.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

  

 

Nowy filmik z nadchodzącego dlc , zawiodłem sie strasznie co Ubisoft robi z tą marką dodając animacje na koniec rozgrywki wygląda to komicznie i psuje realistyczny odbiór gry . Oczywiście to tylko animacja ale według mnie idą już za daleko z udziwnieniami , wystarczy że już są malowania broni i dziwne maski i ciuchy . 

Edytowane przez nie versal
Odnośnik do komentarza

Zachęcony darmowym weekendem, dzisiaj kupuję grę. W razie czego dodajcie mnie na psn. Bardzo żałuję, że nie dałem jej szansy bliżej premiery, bo trafiła w to czego szukałem od dawna w fpsach.

 

Gra niby na weekend wyszła do pogrania za free ściągnąłem i wyskakuje błąd połączenia. Ma ktoś tak? Internet mi normalnie działa bo zdegustowany komunikatem odpaliłem odrazu multi w u4 i grałem normalnie

Mam tak samo czasami. Chwilę poczekaj w menu i powinno połączyć.

Odnośnik do komentarza

Pograłem podczas darmowego weekendu i gierka naprawdę daje radę. Już dawno nie grałem w takiego taktycznego shootera z tyloma możliwościami. Szkoda tylko, że czas przygotowania do rudny trwa tak długo, bo trochę wybija z rytmu. Na ps4 czy bąku gra w to trochę luda, czy lepiej postawić w wersję na PC?

Odnośnik do komentarza

Pograłem podczas darmowego weekendu i gierka naprawdę daje radę. Już dawno nie grałem w takiego taktycznego shootera z tyloma możliwościami. Szkoda tylko, że czas przygotowania do rudny trwa tak długo, bo trochę wybija z rytmu. Na ps4 czy bąku gra w to trochę luda, czy lepiej postawić w wersję na PC?

Na PS4 gra sporo ludzi, mam wrażenie, że coraz więcej. Na PC też mnóstwo. Z podawanych informacji wynika, że liczba graczy cały czas rośnie, co jest rzadkością, kiedy mija rok od premiery gry.

 

Trzeba jednak podkreślić, ze jest to ścisły top, jeśli idzie o FPS-y. Jeśli ktoś ma dość COD-owej i BF-owej oraz podobnej inne "papki" (z całym szacunkiem do tych tytułów), to zdecydowanie trzeba polecić ten tytuł. Może porównanie mocno na wyrost, ale jest to taki mocno rozbudowany CS. Warto sprawdzić tytuł, choć nie każdemu podejdzie, jeśli ktoś nie grał wcześniej w taktyczne shootery. Ja ostatni raz tak dobrze bawiłem się w trybie search and destroy w MW1.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kurcze, kupiłem w promocji na xbox live, i normalnie aż nie wiedziałem, że aż tak mi tego typu gry brakuje na konsolach, póki nie zagrałem. Rewelacyjna gra, taktyczna, rozbudowana, i dopracowana (dobre słuchawki naprawdę się przydają, audio design na wysokim poziomie), nie ma latania na pałę jak w innych konsolowych shooterach.

 

@Up> zgadzam się z tym porównaniem do cs-a, aż się czasy maniaczenia w 1.6 przypomniały. Tylko, że R6 bardziej promuje granie z głową i taktyczne podejście, natomiast 1.6 kładzie większy nacisk na opanowanie broni i celowania.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...