Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno? Możesz podać jakieś źródło? Sam przesiadłem się na XOX i chętnie bym wrócił do R6, z tym że odblokowywać wszystko od początku (poprzez zbieranie waluty dostępnej w grze) to... miesiące ostrego katowania. Do tego czasu kompletnie mi się odechce.

 

Swego czasu krążyła to grafika z zawartością poszczególnych edycji. Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Amer napisał:

Podobno? Możesz podać jakieś źródło? Sam przesiadłem się na XOX i chętnie bym wrócił do R6, z tym że odblokowywać wszystko od początku (poprzez zbieranie waluty dostępnej w grze) to... miesiące ostrego katowania. Do tego czasu kompletnie mi się odechce.

 

Swego czasu krążyła to grafika z zawartością poszczególnych edycji. Ktoś, coś?

 

Zapowiedziano także zmiany w Edycji Standardowej. Gracze będą rozpoczynali, mając odblokowanych wszystkich 20 operatorów, jacy byli dostępni na samym początku, liczba darmowych operatorów zostanie zwiększona z 4 do 6, w przyszłości wszystkie dodatkowe elementy do broni mają być darmowe i dostępne od początku. Zapowiedziano także poprawki na różnych mapach, wprowadzane z myślą o trybie Bomba.

 

info od UBI

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Amer napisał:

A to nie jest tak, że większość miała być już dostępna od ręki? Zdaje się że była o tym mowa ciut wcześniej.

Podstawowa dwudziestka jest dostępna od razu. Drugi i trzeci sezon plus Liona i Finkę trzeba sobie kupić. Koszt jednego operatora to 25 000. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Czy dobrze rozumiem, że zgodnie z tym co piszesz największy sens obecnie ma  zakup zwykłej/gołej/podstawowej/smutnej wersji gry? Bez tych wszystkich edycji, których namnożyło się tak dużo, że nie idzie ogarnąć. Od dłuższego czasu planowałem łyknąć grę w wersji na X'a, ale ilość tych wszystkich wydań skutecznie  mnie  od tego odstraszała (no i ta perspektywa, że trzeba będzie zbierać wszystko od nowa).

 

R6Siege ogrywałem od premiery na PS4. I fakt, pamiętam, że ciułanie kasy na kolejnych operatorów było wybitnie ślamazarne, ale przy systematycznym ogrywaniu dało się uskładać 50K w okresie pomiędzy kolejnymi dodatkami. 

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

50k to zaledwie dwoje operatorów. Mam na zegarku 20h i dopiero kupiłem Zośkę. A wierz mi, że  w tej grze idzie mi całkiem dobrze i jeśli nie trafię na drużynę kretynow, którzy będę do siebie strzelać, to raczej wygrywam mecz. 

No ale tak jak pisałem na wejście masz już  podstawową dwudziestkę, jest kim grać, a resztę powoli się odblokuje/poczeka na promocję. 

SIEGE siadł mi idealnie, niewiele gier potrafi tak trzymać w napięciu i spędzę z nią wiele godzin, dlatego jakoś mnie to specjalnie nie boli. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Czyli jaka teraz najlepiej kupić wersję R6 żeby była najpełniejsza? Chętnie bym sprawdził ten tytuł ale jak w podstawce mam dostać jakaś wersję demo a później przez x miesięcy farmic jakiś hajs żeby coś tam później kupić i dopiero mieć jakiekolwiek szanse na PVP to najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Prawie 1300h w The Division i zapewne kolejny tysiąc h wbije jeszcze przed premierą TD2 więc do farmy jedna gra mi póki co wystarczy.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ryo-San napisał:

Czyli jaka teraz najlepiej kupić wersję R6 żeby była najpełniejsza? Chętnie bym sprawdził ten tytuł ale jak w podstawce mam dostać jakaś wersję demo a później przez x miesięcy farmic jakiś hajs żeby coś tam później kupić i dopiero mieć jakiekolwiek szanse na PVP to najzwyczajniej w świecie mi się nie chce. Prawie 1300h w The Division i zapewne kolejny tysiąc h wbije jeszcze przed premierą TD2 więc do farmy jedna gra mi póki co wystarczy.

20 operatorów masz na start, teraz jest  jeszcze promocja na Advanced Edition z 600 kredytami r6, a to powinno wystarczyć na odblokowanie kolejnego roku.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie dobry pomysł, więc wstrzymam się do piątku. A ten darmowy weekend to rozumiem dotyczy wszystkich platform? Jest tu ktoś kto gra w to na PS4? Są chiterzy cronusiarze szmaciarze jak w Dywizji? W stylu switch lagi, recoil na karabinach, myszka i klawiatura czy autoaim na pompkach? ;/

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Ryo-San napisał:

W sumie dobry pomysł, więc wstrzymam się do piątku. A ten darmowy weekend to rozumiem dotyczy wszystkich platform? Jest tu ktoś kto gra w to na PS4? Są chiterzy cronusiarze szmaciarze jak w Dywizji? W stylu switch lagi, recoil na karabinach, myszka i klawiatura czy autoaim na pompkach? ;/

Ja gram regularnie na PS4.  Tak weekend jest dla wszystkich, masz dostęp do wszystkich trybów, oprócz  gry rankingowej, bo ta jest dostępna od 20 lvl.

I teraz posłuchaj uważnie, bo nie będę powtarzać xD w ten weekend ze względu na to, że jest za free, będzie masa kretynów i dzieciaków, którzy myślą, że to CoD. Strzały w plecy, bomba pod stopami i zemsta za fraga w następnej rundzie, to będzie standard. Gdyż w R6 możesz  zastrzelić członka swojego teamu. Większość nie ogarnie tego  do niedzieli. Później towarzystwo się oczyści i wiadomo, będzie można normalnie pograć. Miej to na uwadze i nie zraź się na początku. Siła R6, to drużyna. 

 

Odnośnik do komentarza

Wiem wiem jak to jest z darmowymi weekendami, przerabiałem już to w Dywizji. I w zasadzie na PVP nie było wtedy logicznej gry. Bezsensowne raszowanie, rzucanie granatami gdzie popadnie itp itd. Zero taktyki. Jak już pisalem w Dywizji wykręcilem ok 1300h, w Wildlandsach ułamek tego ale i tak gra się mega fajnie a w obu tytułach zgrana drużyna to podstawa, także w R6 też  powinienem się odnaleźć!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

@chris85 to źle czy dobrze? :/ Bo Golda (Year2) na Allegro można wyrwać za 10 zeta więcej niz Advanced więc już sam nie wiem co kupić bo się zamotałem w tych wersjach! Ku!@#a WINCYJ TYCH EDYCJI WINCYJ!!!!!

b899dcf82e6cd.png

 

edit:

Tak sobie czytam te rożnice między Advanced Goldem i Completed i w zasadzie to:

 

(wersja Completed+ wszystko co poniżej)

PAKIET OPERATORÓW
Natychmiastowy dostęp do wszystkich 16 operatorów z Roku 1 i 2

 

(wersja Gold+wszystko co poniżej)

ZAWARTOŚĆ PRZEPUSTKI NA ROK 3:
- 8 nowych operatorów w Roku 3
- 8 wyjątkowych osprzętów głowy i uniformów
- ozdoba R6
- 600 kredytów R6

KORZYŚCI PRZEPUSTKI VIP NA ROK 3*:
- 7-dniowy wczesny dostęp do nowych operatorów w sezonie.
- 10% zniżki w sklepie wewnątrz gry**
- 5% premii do punktów Rozgłosu
- premia do pakietów Alfa (+0,3%)

 

(wersja Advanced)

- Edycja Standard, dająca natychmiastowy dostęp do 20 oryginalnych operatorów
- Zawartość dodatkowa: 600 kredytów Rainbow Six i 10 pakietów kolekcji Outbreak (wartych w sumie 3000 kredytów R6), dzięki którym odblokujesz zawartość premium w grze i dostosujesz wygląd swoich operatorów.
 

 

Czy ci poszczególni operatorzy to mają jakikolwiek wpływ na samą rozgrywkę (tzn czy różnią się statsami czy to tylko nowe skiny, nowe jednostki itp itd?) Co to są te pakiety alpha? Wogóle czy coś z tego wszystkiego ma jakiś wpływ na samą grę? Bo jak to tylko skórki, ciuszki i nowe hełmy to w zasadzie mam to w D U P I E!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Nie ma tam pay to win na pewno. A operatorzy w większości sa zdecydowanie różni. Mają dwie statystyki prędkość i wytrzymałość. Ale prawda jest taka, że i tak kładą cię dwie, trzy kulki więc, ja nawet nie zwracam na to uwagi. 

Każdy z operatorów ma zdolność specjalna, jeden podkłada mini bomby, drugi może wytwarzać stalowe drzwi, trzeci ma drona który pokazuje na moment przeciwników, czwarty ma tarczę albo stacjonarne działka itd, itp. 

 

Generalnie masz dwie "waluty" jedna zdibyeasz za mecze druga kupujesz na PSN. Doładowania po prostu mnożą ilość zdobytych punktów za dany mecz, co za tym idzie szybciej zarobisz na kolejnego operatora. Mapy są dostępne dla wszystkich, bez znaczenia od posiadanej wersji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.