Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno? Możesz podać jakieś źródło? Sam przesiadłem się na XOX i chętnie bym wrócił do R6, z tym że odblokowywać wszystko od początku (poprzez zbieranie waluty dostępnej w grze) to... miesiące ostrego katowania. Do tego czasu kompletnie mi się odechce.

Swego czasu krążyła to grafika z zawartością poszczególnych edycji. Ktoś, coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

19 godzin temu, Amer napisał:

Podobno? Możesz podać jakieś źródło? Sam przesiadłem się na XOX i chętnie bym wrócił do R6, z tym że odblokowywać wszystko od początku (poprzez zbieranie waluty dostępnej w grze) to... miesiące ostrego katowania. Do tego czasu kompletnie mi się odechce.

Swego czasu krążyła to grafika z zawartością poszczególnych edycji. Ktoś, coś?

Zapowiedziano także zmiany w Edycji Standardowej. Gracze będą rozpoczynali, mając odblokowanych wszystkich 20 operatorów, jacy byli dostępni na samym początku, liczba darmowych operatorów zostanie zwiększona z 4 do 6, w przyszłości wszystkie dodatkowe elementy do broni mają być darmowe i dostępne od początku. Zapowiedziano także poprawki na różnych mapach, wprowadzane z myślą o trybie Bomba.

info od UBI

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No i jest moja wyczekiwana promocja na R6. W dodatku operatorzy z pierwszego sezonu będą odblokowani :)

Edytowane przez chris85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Ci kolego, ze obejrzalem troche strimow i wyglada calkiem calkiem. Boje sie tylko o prog wejscia, chociaz po dotce nic nie powinno mi byc straszne. No i juz czytalem ze starter edycji w ogole mie oplaca sie brac pod uwage nednak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdarzają się przeceny tej ich posranej waluty? Strasznie się wkręciłem w Siege, ale, żeby odblokować większość operatorów, to trzeba grać miesiącami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to nie jest tak, że większość miała być już dostępna od ręki? Zdaje się że była o tym mowa ciut wcześniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, Amer napisał:

A to nie jest tak, że większość miała być już dostępna od ręki? Zdaje się że była o tym mowa ciut wcześniej.

Podstawowa dwudziestka jest dostępna od razu. Drugi i trzeci sezon plus Liona i Finkę trzeba sobie kupić. Koszt jednego operatora to 25 000. 

Edytowane przez chris85

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy dobrze rozumiem, że zgodnie z tym co piszesz największy sens obecnie ma  zakup zwykłej/gołej/podstawowej/smutnej wersji gry? Bez tych wszystkich edycji, których namnożyło się tak dużo, że nie idzie ogarnąć. Od dłuższego czasu planowałem łyknąć grę w wersji na X'a, ale ilość tych wszystkich wydań skutecznie  mnie  od tego odstraszała (no i ta perspektywa, że trzeba będzie zbierać wszystko od nowa).

R6Siege ogrywałem od premiery na PS4. I fakt, pamiętam, że ciułanie kasy na kolejnych operatorów było wybitnie ślamazarne, ale przy systematycznym ogrywaniu dało się uskładać 50K w okresie pomiędzy kolejnymi dodatkami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

50k to zaledwie dwoje operatorów. Mam na zegarku 20h i dopiero kupiłem Zośkę. A wierz mi, że  w tej grze idzie mi całkiem dobrze i jeśli nie trafię na drużynę kretynow, którzy będę do siebie strzelać, to raczej wygrywam mecz. 

No ale tak jak pisałem na wejście masz już  podstawową dwudziestkę, jest kim grać, a resztę powoli się odblokuje/poczeka na promocję. 

SIEGE siadł mi idealnie, niewiele gier potrafi tak trzymać w napięciu i spędzę z nią wiele godzin, dlatego jakoś mnie to specjalnie nie boli. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koszt całego jednego roku operatorów to 84zl x 2 + jeszcze dwóch nowych z roku trzeciego, których można za rozgłos spokojnie kupić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta