Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Prawie 40h. 45 lvl. Myślę siebie, że już najwyższy czas spróbować gry rankingowej. 

Pomijając to, że z 6 meczy, tylko w jednym zrobiłem, niezły wynik (8 fragów, drugie miejsce) to, ten tryb pokazał mi, jak na prawdę gra się R6. 

Pomimo tego, że mój ping waha się między 15-20, input lag w tv jest na poziomie 20 ms i mam pada na kablu , dostawałem headshota z prędkością światła. Dosłownie w momencie w którym zobaczyłem wroga, było już za późno. 

Ciekawe czy kiedyś dojdę do takiego poziomu. Kocham tę grę :ohstop:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, chris85 napisał:

Pomimo tego, że mój ping waha się między 15-20, input lag w tv jest na poziomie 20 ms i mam pada na kablu , dostawałem headshota z prędkością światła. Dosłownie w momencie w którym zobaczyłem wroga, było już za późno. 

Ciekawe czy kiedyś dojdę do takiego poziomu. Kocham tę grę :ohstop:

Pytanie ile tam jest skilla a ile cronus maxa. Mając ten shit (który wogole nigdy nie powinien od Sony dostać licencji) mozesz podpiąć myszke i klawiaturę (bez tego chyba też ale to tylko pół biedy) możesz robić switch lagi (koleś wciska przycisk i celowo obniża sobie prędkość neta. Czyli ty go nie możesz trafić bo co chwila jest w innym miejscu a on Ciebie ma jak na patelni). A do tego specjalnymi skryptami można zmniejszyć odrzut na broni i ustawić auto aim taki że strzelasz gdziekolwiek (w podłogę, w sufit czy w niebo) i za każdym razem wchodzi headshot. Mówię to przez pryzmat The Division gdzie właśnie ta zabawka za 300 zł sprawia że czasami odechciewa się grać. Całe szczęście korzysta z tego tylko mały % graczy więc nie jest to jakieś nagminne ale niestety jest. Ubi udaje że nie nie ma żadnego problemu. Na oficjalnym forum są dosłownie setki tematów/postów dotyczące  tego problemu i zero reakcji!!! Zgłaszalismy takich śmieci wielokrotnie i nic. Żadnego bana , grają dalej jakby nigdy nic. Dlatego jestem ciekaw czy w R6 też są ludzie którzy z tego korzystają. A tak BTW grasz na zwykłym DS4 czy Naconie/Raiju? Ja mam Nacona V1 i przy DS4 to jest niebo i ziemia. Szczególnie w takich grach jak Dywizja, Destiny, Wildlands czy R6 itp.

Ja w ten weekend się jeszcze nie odzywałem do Ciebie bo na początku stwierdziłem że samemu poznam na spokojnie z czym to się je. Zrobiłem wszystkie 10 misji tutorialowych (na wszystkich poziomach trudności) i zagrałem kilka zwykłych sesji multi. Na tygodniu jeszcze potrenuje i następnym razem możemy lecieć w drużynie ; )

 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Raiju oczywiście, na zwykłym DS4 miałbym problem z włączeniem gry, nie mówiąc o strzelaniu. Lata na xbox 360 i One zrobiły swoje. 

Co do tych myszek to nie wiem. Raczej trafiłem na dobry, zgrany team. Goście mieli +150 lvl a to są naprawdę dziesiątki godzin. To nawet nie chodzi o celność, ale o perfekcyjnie poznanie map. Gnojki byli jak Ninja, nie mówiąc już kulach z okien zaraz po rozpoczęciu rundy. Była też, jedna akacja w której dwóch weszło za jednym z tarcza, jak na jakims filmie o SWAT i wystrzelali nas jak kaczki xD

 

BTW 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

He he, miło, że ludzie nadal napływają do R6. Jeżeli mogę to udzielę tipa skoro rozpoczynasz zabawę z rankedami - graj w zgranym teamie na party, to najważniejsze,komunikacja i info to podstawa tej gry, jeśli sam grasz z randomami to- rób ściany, nie bierz Fuze na zakładnika ;) Mój lvl to ok 155-160 dawno nie sprawdzałem, gram od ponad roku

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Szajka napisał:

He he, miło, że ludzie nadal napływają do R6. Jeżeli mogę to udzielę tipa skoro rozpoczynasz zabawę z rankedami - graj w zgranym teamie na party, to najważniejsze,komunikacja i info to podstawa tej gry, jeśli sam grasz z randomami to- rób ściany, nie bierz Fuze na zakładnika ;) Mój lvl to ok 155-160 dawno nie sprawdzałem, gram od ponad roku

Fuze bez komunikacji to w ogóle kiepski wybór. A co do popularności, to z tego co czytam R6 tylko ją zyskuje i gra coraz więcej ludzi. 

 

Odnośnik do komentarza

Oj ja gram od marca tamtego roku, chłopaki pogracie dłużej to zobaczycie, że ubi to partacze,a czasy partackie też akurat mamy więc ich produkty, które kiedyś z takimi problemami jak obecnie prezentuja,nie miały by prawa bytu. W skrócie, wydają łatkę do np R6 naprawie ona 8 z 10 problemów i dodaje 3 kolejne. tak to wygląda z R6 od ponad roku

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Aj kurde, wspaniałe są momenty w tej grze jak bronisz celu Smoke'iem i umiejętnie używasz przedmiotów i terenu na swoją korzyść.

 

 

Ogromną wadą tej gry jednak jest to, że CHOLERNIE ciężkie jest nauczenie się ułożenia map. Po kilkudzisięciu godzinach dalej pamiętam tylko główne ścieżki. Z tego co czytałem jest to powszechny problem. Wynika to z 4 rzeczy:

 

- mapy są zbyt skomplikowane, wiele map ma za dużo bezużytecznych pomieszczeń

- design pomieszczeń jest zbyt jednolity, co podnosi rzeczywistość tych miejsc, ale własnie przeszkadza w zapamiętywaniu

- model rozgrywki, jeśli jesteś słaby i grasz w Siega' to większość 15-minutowej rundy czekasz, w Battlefieldzie cały czas biegasz po mapie

- Nie ma swobodnego chodzenia po mapie offline

 

Znajomość map to wydaje mi sie największa rzecz jaka odróżnia słabych od dobrych graczy w tej grze jeśli o chodzi o niezręcznościowe umiejętności.

 

 

Odnośnik do komentarza

No coś w tym jest ale jak się gra systematycznie to jest raczej ok. Od premiery grałem i te wszystkie mapy początkowe znam. Potem wyszedł statek który też znam bo grałem dalej. Ale ostatnie 3/4 mapy to rzeczywiście masakra. Do tego zmieniło bazę Hereford i dziś grałem pierwszy raz - ładny mindfuck.

17 minut temu, mate6 napisał:

model rozgrywki, jeśli jesteś słaby i grasz w Siega' to większość 15-minutowej rundy czekasz, w Battlefieldzie cały czas biegasz po mapie

To jest akurat bzdura. W tej grze się po prostu nie lata tylko gra powoli, runda trwa chyba 3 minuty na causualu, w pierwszej minucie zginąć to chyba trzeba się postarać. W BFie biegasz żeby nagle dostać strzał od skampionego snajpera. Super.

 

Odnośnik do komentarza

No to właśnie mówię, ze jak się jest słabym. Nie umie sie grać ostrożnie i Cię ktoś zdejmuje przy oknie albo coś. Poza tym nie mówię ze Battlefield jest lepszy, tylko ze model rozgrywki sprzyja uczeniu sie map, które dodatkowa są proste. 

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...