Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Pomimo ze zgadzam sie z wiekszosca zarzutow to gra naprawde mi sie podoba i widze w niej ogromny potencjal. Mam nadzieje, ze polowe tych rzeczy naprawia w fullu, chociaz z Ubisoftem nigdy nic nie wiadomo! Singiel takze bedzie mial kooperacjie ?

Ta gra niema single player. Jedyna rzecz single player to Terrorist Hunt w trybie offline. Plus jakis pseudo story mode gdzie masz 1 zycie na misje.

 

 

“The single-player is really about the player’s story, and the player’s impact on the Rainbow Six universe,” continues Witts. Rainbow Six Siege is bringing us back to the scenario-based missions from previous Rainbow titles. Each scenario is designed with single-player in mind, though all of them can be played in co-op. As with the Hostage Rescue mode revealed at E3 last year, there’s no respawning; if you go down once, you’re down for good.
 
“Every single mode in the game is one-life-only,” says Witts. “We really did think about having respawns, but it didn’t feel as tense as we wanted it to. We wanted you to have to move slowly and pick your shots. We want you to have to really think about your actions. As soon as you tell someone they only have one life, you see a very sudden shift in the way they play.”
 
Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Najgorsza? Nie, bez przesady. Tryb z bombą beznadziejny, trwa krócej niż loadingi wszelakie. Drugi gdzie czyści się pomieszczenia z terrorystów fajniejszy. 
Niestety zapowiada się tak samo jak Evolved i Hardline czyli dla nolife'ów grających we wszystko. Miało by to sens za 50 zł w cyfrowej dystrybucji albo f2p.
280 zł na PSN? Buahahaha....:)

Odnośnik do komentarza

ja pier.dole, jak ta seria upadła...

 

Cały ubisoft

 

splinter cell kaput

prince of persia kaput

rainbow six kaput

ghost reacon kaput 

brothers in arms kaput

beyond good and evil 2 kaput

driver kaput

homm kaput

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tekstury w jakości ultra w płatnym DLC ? OMG :)

 

 

komentarz z ppe:

 

Ubi go home you're drunk xD

 

 

pomimo ciekawej bety odpuszczam sobie z miejsca ten tytuł

 

 

ja pier.dole, jak ta seria upadła...

 

 

 

ja pier.dole, jak ta seria upadła...

 

z igły widły, wygląda fajnie

 

Jak czytam takie posty to zaczynam watpic w to forum. Ogarnijcie sie troche :facepalmz:

Po pierwsze dotyczy to wersji PC,bo chyba nie mysleliscie,ze konsole dostana tekstury ultra ? :D Po drugie to pewnie sa tekstury dla osob grajacych w 4k wiec ubi zamiast zmuszac wszytkich do pobierania tekstur 4k zrobili ''dlc z ultra tekturami''

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze dotyczy to wersji PC,bo chyba nie mysleliscie,ze konsole dostana tekstury ultra ? :D Po drugie to pewnie sa tekstury dla osob grajacych w 4k wiec ubi zamiast zmuszac wszytkich do pobierania tekstur 4k zrobili ''dlc z ultra tekturami''
 

 

 

Ja w ogóle nie mówię o tym.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

No to jednak Zaqair jakis tryb singla ma + za co-op!

Nie ma,ubi doprecyzowalo teraz

 

There is no story mode per se. You go through training, where you get to experience different operators and their devices. You can play against enemy AI in co-op through all the maps. You can customise matches, so that’s what we’re offering on the single-player side of things.

 
It’s a pretty good training ground, and on top or that you’re unlocking the same content as you would playing in PvP. You’re still gaining stars, reknown points, and new operatives”

Nie ma kampani wiec jak dla mnie to nie ma single player. Raczej bym to nazwal offline mode.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Zaq temat jest ogólnie o grze i nie ma gra oddzielnego tematu na PC więc w czym problem ? . Co do tekstur w ultra mam ci przypomnieć parę ostatnich tytułów z lepszą jakości tekstur na konsolach niż na PC :)

Ale wracając do samej gry, jeśli Ubi chwali system matchmakingu to tylko pogratulować ignorancji jaka z nich kipi, ciekawe czy sprzedaż przekroczy choć 1 mln. Ja szczerze w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.