Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się w to grać bez ekipy z doskoku jeden meczyk ? Czy na xbox one jest kilka osób do multi :) ? Spróbowałbym bo beta o dziwo mnie pozytywnie zaskoczyła ale boję się że tutaj zgranie jest najważniejsze.

 

 

Tez bym chciał sie dowiedzieć czy idzie grac bez ekipy z przypadkowymi graczami? Oglądam stream na twitchu i mega sie jaram.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

o dziwo troszke grałem z randomami i dobrze ogarniają, widać że gra skierowana nie do dzieci z coda tylko poważniejszych ludzi co lubią takie spokojne taktyczne multi.

 

no a jak masz przynajmniej jednego kolege to wrażenia sporo lepsze

 

a jak masz 5 typów to goty i odwalasz mega akcje albo zsynchronizowane czyszczenie pomieszczeń

 

 

 

dTxolMG.gif

 

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Czy da się w to grać bez ekipy z doskoku jeden meczyk ? Czy na xbox one jest kilka osób do multi :) ? Spróbowałbym bo beta o dziwo mnie pozytywnie zaskoczyła ale boję się że tutaj zgranie jest najważniejsze.

Ja się zastanawiam cały czas i może bym kupił ale tylko do ostrego rezania z ekipą, a ty pewnie to R6 po paru partyjkach po tygodniu sprzedasz przy tej ilości premier jakie co rusz wciągasz ;p
Odnośnik do komentarza

No z randomami cos czuje cieżko bedzie czerpać fun z tej gry...

 

Na PS4 ktoś bierze? Dziś premiera a z friendsow to z 2 osoby widziałem żeby w to grały.

 

Bartiz, ja mam od wczoraj. Jakby co to się polecam :)

Na razie gram singla (poziom bardzo trudny - powtarzałem wczoraj misje w wybrzeżu kości słoniowej z 20 razy mimo, że prawie na pamięć znałem gdzie są) przeplatanego pojedynczymi meczami online z randomami. 

Aż boje się wkręcać w jakieś drużyny 'z kolegami', bo wtedy nie będę jeść, stracę dziewczynę i wyje*ią mnie z roboty.. :)

Odnośnik do komentarza

 

Aż boje się wkręcać w jakieś drużyny 'z kolegami', bo wtedy nie będę jeść, stracę dziewczynę i wyje*ią mnie z roboty.. :) :)

 

He he dosłownie ja już to zrobiłem i akurat przy niej można się nieźle wkręcic. Jak to dobrze że niedługo urlop bo na obecną chwile poświecam jej każdą wolna minute :) .Swoja drogą chciałbym zobaczyć nowe mapy z burzą, deszczem i błyskawicami albo akcje w lecącym samolocie lub pędzącym pociągu w nocy.Ogólnie giera w deche i najwieksza niespodzianka roku ! 

Odnośnik do komentarza

Moglibyście uściślić co takiego dobrego jest w tej grze? Betę wyłączyłem po jednym meczu i jestem zdziwiony opiniami "multi roku" itd. Przez brak kampanii single player skreśliłem grę na starcie. Czy to multi naprawdę tak wkręca, aby dać jej szansę i kupić? Tylko w sprawdzonej ekipie czy z randomami też można grać?

Gra wkręca na maxa. Co usiądę to gram i gram, cieżko sie oderwać, gdyby nie praca i dziewczyna to bym nie odchodził od konsoli. Gram głownie z randomami i idzie dobrze, taktycznie pograć, jeszcze sie nie spotkałem by ktoś walił na pałę gdzie popadnie. Myślałem, ze star warsy mnie wciągną ale przypadkiem natrafiłem na transmisje z R6 na twitchu, moment i gra była zamówiona - od kiedy kurier przywiózł grę, moja konsola nie pamięta jak wyglada płyta z battlefrontem :))))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się w końcu zagrać używając HeadSeta. Musiałem niestety się namęczyć i zmienić NAT type z 2 na 1 czyli mieć otwarte porty. Inaczej nie idzie zrozumieć i się porozumieć :/

Czekałem na infolinii Vectry 30 minut słuchająć tej dennej muzyczki, bo nie mogłem otworzyć portów samemu. Na szczęście okazało się, że oni to muszą zdalnie zrobić i już mam otwarte porty :D

Potem jednak ciężko mi było trafić na kogoś gadającego :/

Aż w pewnym momencie trafiłem na bardzo spoko gościa (gadaliśmy po angielsku)! Chodziliśmy we dwóch, osłanialiśmy się, uzupełnialiśmy nawzajem swoje postaci. Raz podczas ataku zostaliśmy przygwożdżeni do ściany i wpadłem na pomysł by zaskoczyć ich przez sufit. Podchwycił pomysł, podłożył bombe, a ja czekałem z odbezpieczonym flash granade. Dziura w podłodze, wpada flash i 4 kille w stylu Johna Rambo. Czułem sie cudownie!

Aż boje się pomyśleć, jakby było grać w drużynie i gadać normalnie po Polsku... :)

 

Wracając do pytania wyżej, co jest takiego dobrego w tej grze:

Wg mnie:

- Łatwo zginąć

- Samemu ciężko coś ugrać

- Ma się jedno życie, czyli trzeba je szanować :)

- Elementy zaskoczenia typu wjechanie na pełnej kur*ie przez sufit

- niby 10 lokacji, ale w dniu i w nocy, co wg mnie sprawia, że gra się inaczej. Poza tym miejsca gdzie znajduje się bomba, zakładnik czy biohazard się zmieniają w lokacji, a do każdego pomieszczenia jest inna droga co daje nam z jednej miejscówki dużo więcej opcji.

- kooperacja

- typowi jeźdźcy bez głów raczej nie zepsują nam zabawy, chociaż czas pokaże :)

- balans postaci - każda determinuje troche inną gre i chyba nie ma żadnej postaci, która jest 'Najlepsza' i jest walka o nią przed misją kto pierwszy ten lepszy. 

- ostatnie i jeden z najważniejszych plusów - otoczenie podatne na zniszczenia! Niestety wkurzają momenty kiedy na ekranie pisze 'Nie da się zniszczyć powierzchni', ale zdecydowanie więcej się da :)

Widziałem gościa, który zabarykadował się w jakiejś klitce i zrobił dziurkę z shotguna by obserwować otoczenie i w razie czego przez dziurę pozabijać nieświadomych napastników. Jeden powie 'Kamper (pipi)@ny', a inny powie 'Szczwana bestia', kiedy takie zagranie zadecyduje o zwycięstwie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...