Skocz do zawartości

Ray Donovan - 2013 - Showtime


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

A

ten napad co planuje Mick razem z Shorty'm to na bank się spierdoli, może Shorty zejdzie w trakcie, i stary znowu będzie w poważnych tarapatach pewnie :P

 

Podobnie obstawiam, że Cookie jednak się dowie, że

Bridg go widziała jak mordował Gaye'a i Re-Kona i Ray prawdopodobnie będzie musiał go załatwić

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kierwa. Jestem na 10 odcinku (nadrabiam zaległości) i wszystko ładnie się sypie. Finał przeczuwam pochłonie sporo ofiar. Co do Shorty'ego to od momentu pomysłu na skok wiedziałem jaki go los czeka ale nie przypuszczałem, że Mickey taką ekipę zbierze. Momentalnie przypomniało mi się planowanie skoków w GTA (Vice City i San Andreas). Tuż to plejada osobowości jest. I ten klimat. Gęsty niczym mgła w Silent Hill. Gdyby to był obraz Cohenów to w finale zobaczylibyśmy zbliżające się tornado ("Poważny Człowiek"). 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

I po finale.

Gdy zaczynamy grę Far Cry 3 jeden z antagonistów pyta nas czy znamy definicję szaleństwa. Cóż pewien człowiek zdążył dobrze poznać szaleństwo w praktyce i jest nim Ray. Ostatni odcinek ładnie zamknął sezon. Z chwilą jak

Avi sprzątnął blondynę

wiedziałem, że będzie źle. Myślałem, że Ray wyrżnie wszystkich w rageu ale jednak nie. Hasło na plakacie promującym serial nie wzięło się z pupy.    

"C     A     L     M"      

Ray ze spokojem dojeżdża wszystkich.

Od Cookie'ego przez Ezrę po tego złamasa z FBI.

Ciekaw jestem czy Avi będzie miał szansę w 3 sezonie? Co będzie z Terrym? Czy Bunchy zarucha? Czy Connor przestanie być tępym smarkiem? Czy Mickey zagada jeszcze do konia? A może Shorty niczym

Obi-Wan

w

Gwiezdnych Wojnach

będzie wspierał seniora rodu?

No i ostania scena, ostatnia sekunda jak Donovan patrzy w naszą stronę. To jest definicja szaleństwa. 

Edytowane przez Farmer.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość suteq

Zacząłem oglądać. 

Pierwszy odcinek to czysty rozpierdol. :fsg:

 

Mam nadzieję, że kolejne odcinki i sezony nie będą się opierać tylko o sprawy rodzinne jak to jest potraktowane w opisie, ale dalej będzie o tym czym się zajmuje Ray i jego ziomki? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...