Skocz do zawartości

Opony


Rekomendowane odpowiedzi

Na sobote sie umowilem, wtedy zrobie update. W miedzyczasie zrobilem rozeznanie na temat odmalowania felg. W 1000 zl powinienem sie zmieścić za renowacje lakierem oryginalnym, w tym zdjęcie kół, malowanie, wyważanie, założenie z powrotem, ale auto trzeba zostawic na pare dni. Tak czy siak Norauto mnie w(pipi)alo w problem nawet jesli oddadza kase.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Obejrzeli, przyłożyli do maszyny, przyznali sie do winy, kierownik przepraszal.

 

Wybralem rekompensate odmalowania kompletu felg za ich posrednictwem (samemu nie chce szukać lakiernika i jeździć po zadupiach). Albo wariant drugi to chcieli dac drugi komplet opon na stalowkach, ale po co mi to.

 

Ogolnie spoko akcja, dobrze ze umieli przyznac racje klientowi. 

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No ważne, że te same. Używek nie polecam, ale pewnie powody do zakupu były.

 

BTW u mnie przy wymianie na zimówki (przy przebiegu samochodu jakieś 38k) przednie letnie Bridgestony już poszły do śmieci po 1,5 sezonu. A rzeczywiście miałem nieco wcześniej pewne zastrzeżenia do prowadzenia na autostradowych zakrętach. Wracałem z Frankfurtu i na łukach pokonywanych przy 170-180 wyczuwałem już pewnie objawy bliskiej utraty przyczepności, tymczasem gościu w Passacie B6 na zwykłych felgach jakoś dał radę jechać z 10-20 km/h szybciej. Oczywiście mógł też czuć się pewniej za kółkiem, ale na pewno moje już zużyte opony nie pomagały.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Godzinę temu, MaiorZero napisał:

Miał ktoś może z Was do czynienia z oponami firmy Nokian? W sklepach podawana jest jako producent premium i przy tym ma stosunkowo niską cenę. Opinie też nie najgorsze.

miałem nokiany w starym samochodzie na lato 4 lata i sprzedawałem nadal z nimi samochód w za(pipi)istym stanie były (na zime miałem opony viking xD ). Teraz kupiłem zimówki w nowym aucie nokiany. Dla mnie najlepsze opony cena/jakość. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

chłopaki mam problem chyba bo nie znam się. Wymieniłem dzisiaj opony na letnie plus nowe felgi i czujniki ciśnienia do nich. Po przejechaniu kilku km dopiero pojawił się wskaźnik ciśnienia na komputerze( to akurat norma) i wskazuje 2.7 w każdej oponie. Czy to nie za dużo? Bo w zimówkach miałem 2.3 . Zastanawiam się czy w kia olali sprawdzenie. Opony letnie to te co z farbyki wyjechały z samochodem. Od razu wymieniłem na zimówki i dopiero teraz zostały podpięte. Czytam że w fabryce często więcej ustawiają na oponach... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mężczyzna pytający o ciśnienie w oponach. Co te gierki z ludźmi robią. No nie wiem sprawdź na tabliczce albo w instrukcji najpierw czy 2.7 bara to nie jest przypadkiem właściwe ciśnienie? Lewusy z warsztatu mają w zwyczaju pompować według ich widzi mi się zamiast sprawdzić jakie ciśnienie i zapytać czy często podróżujesz załadowany czy raczej samotnie. Jak każdy kto ma jakikolwiek biznes i twierdzi, że jest fachowcem bo kupił sobie jakąś maszynę i robi cokolwiek czego dorosły człowiek w domu sam nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, WisnieR napisał:

Mężczyzna pytający o ciśnienie w oponach. Co te gierki z ludźmi robią. No nie wiem sprawdź na tabliczce albo w instrukcji najpierw czy 2.7 bara to nie jest przypadkiem właściwe ciśnienie? Lewusy z warsztatu mają w zwyczaju pompować według ich widzi mi się zamiast sprawdzić jakie ciśnienie i zapytać czy często podróżujesz załadowany czy raczej samotnie. Jak każdy kto ma jakikolwiek biznes i twierdzi, że jest fachowcem bo kupił sobie jakąś maszynę i robi cokolwiek czego dorosły człowiek w domu sam nie zrobi.

Nie znam się i dlatego pytam :) Tak czy siak okazało się że coś z(pipi)ali na serwisie i muszę podjechać. Nie zresetowali komputera i czujniki dziwne wartości pokazują. Teraz mi pokazuje po lewej stronie 2,7 a po prawej 2,9 xD Geniusze To była wymiana opon razem z nową felga i czujnikami do niej. Widać przerosło serwis kia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...