Skocz do zawartości

Vinyle, czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Z kasetami sie zatrzymalem dosc dawno niestety ;_;

SnJlG4C.jpg

 

Nie kumam podniety, ale skoro ludzie kupuja...

 

 

Le_happy_merchant.gif

ide nagrywac kasety i opychac za grube dolcy

 



Ja od dawna myślę o vinylach, ale nie chce się ładować w kolejnego '(pipi)ca'. Książki, gierki, CDki mi starczą.

 

:(

 

Cedeki ktore mniej dla mnie znaczyly opchnalem. I tak sie tego nie slucha a winyl wyglada w (pipi) ladniej na poleczce.

Odnośnik do komentarza

ja w swój gramofon zainwestowałem 3.000zł płyty kupuję tylko Japońskie wydania orginalne w stanie Mint, jak ktoś chce sobie ułożyć fajny zestaw co gra i chce go podłączyć do wieży to zmieści się ze wszystkim w +/- 1000zł ( 500 gramofon- 100 igła nowa - 250 przedwzmacniacz AUX) wydania płyt polecam kupować ofc Japan ale UK i USA też są ok ważne aby płyty były w jak najlepszym stanie bez papierówek i rys

Odnośnik do komentarza

Ja mam wlasnie zagwozdke czy kupowac jakis tani wmacniacz gramofonowy i co rusz podmieniac kabelki do monitorow czy sprawic sobie uzywany amplituner i miec wszystko naraz kosztem zawaliska (i kolejnego sprzetu wymaganego do sluchania muzy z kompa).

 

Narazie gramofon stoi i grzecznie czeka.

Odnośnik do komentarza

Na aukcjach poszukaj, ale w tym temacie nie trzeba widziwiać z tego co czytalem nawet taki za 300 stówki styknie (ziomek ma starą unitre i elegancko smiga) Do tego amplituner i głosniki i można działać. Solidny sprzęt to np Reloop 1000 ale on kosztuje ponad 5 stówek więc zależy jak stoisz z hajsem.

 

Polecam porad poszukać tutaj http://www.audiostereo.pl/

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

mozna kupic gramofon ze specjalnym wejściem i po prostu podlaczyc pod niego słuchawki/głośniki bez żadnych dodatkowych wzmacniaczy i innych gadżetów? Pewnie nie zrobili jeszcze czegoś takiego?

http://www.djshop.pl/k1,gramofony/i11341,audio-technica,audio-technica-at-lp1240usb.html

 

chyba, że taka opcja cię zadowala czyli podpinasz pod kompa i wtedy na głosnikach bo wtedy komp bedzie działał jako amplituner ale nie znam sie wiec nie wiem na stówe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...