Skocz do zawartości

Final Fantasy IX


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Po przerwie chorobowej wróciłem i sklepał mnie boss w Ifa Tree :( Teraz pakuje umiejętności i zgodnie z wcześniejszą radą lv niski a magowie i sumonnerzy pałami  leją by mieć 9999 obrażeń na koniec gry.   

  

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jest promo 44,50.

W sumie pamiętam tą część niemalże na pamięć no ale jakoś tak ostatnio mnie do niej ciągnie.

Tylko te proporcje 4-3 sad.gif

No ale Vivi Steiner Garnet....

Alexandia ta muza te minigierki z chocobo i masa sekretów.

A uj chyba dam im zarobić remake 7 wspomoge xD.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Właśnie kończę FFVII i narobiłem sobie ogromną ochotę na najlepszą część serii :lapka:

Co prawda oryginał na PSX jest w kolekcji, ale jednak poszperałem za najbardziej optymalną obecnie platformą i... omójboziu:

 

Mod do wersji ze steama - sprawia, że gra wygląda przepięknie:

Zs1eg9z.jpg

 

 

Po tym co zobaczyłem, nie ma szans, żeby powrócić do rozmazanego oryginału :obama:

Edytowane przez stoodio
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Nawet prerenderowane tła podrasowali? Przecie to wymaga wygenerowania wszystkich FMV i plansz na ich podstawie od nowa :O Na emulatorze psx w to gralem, no ale wiadomo, ze wtedy tylko obiekty 3D są w wyzszej rozdzialce, reszta rozmyta jak w oryginale.

 

Nie wiem czemu, ale IX jakos zawsze odpuszczałem w trakcie :( Raz tylko przeszedłem, pamiętam, że był z czapy boss końcowy, ktory w ogole nie budował suspensu całą historię, tak jak np. Sephiroth. 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, _Red_ napisał:

Nawet prerenderowane tła podrasowali? Przecie to wymaga wygenerowania wszystkich FMV i plansz na ich podstawie od nowa :O

AI robi upscaling, sporo gier z PSX opierających się na prerenderach jest brana na warsztat przez fanów i tak właśnie wyglądają efekty, olśniewająco.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ajj co ja bym dał za remastera FFIX.. Zachęcony przez kumpla, który ogrywał piracką wesję na Psx poszedłem do Empiku i zamówiłem wersję Platinum. Z tego co pamiętam to pękło mi przy tej grze ponad 300godzin, zrobiłem niemal wszystko łacznie ze skarbami Chocobosów, Ozmę, tańce Zidana dla królowej, minigierki ze skakanką, karciankę itd. Jedyne czego nie zrobiłem to nie pokonałem Tantariana i nie zdobyłem Excalibura dla Steinera ale wymagania do zdobycia tego miecza były dla mnie zbyt przegięte.

Wspaniała gra z rewelacyjnymi lokacjami i muzą (w wiosce magów zwłaszcza). Chętnie bym ożywił wspomnienia w nowej odsłonie.

Odnośnik do komentarza

Już dawno wyleczyłem się z trofeów/achievementów - gram sobie jak dawniej dla czystej frajdy. Udało mi się zaimponować umiejętnym fechtunkiem Brahne (mimo iż wyświetlały się komendy z pada do iXa XD). Dotarłem do Dali - atmosfera się zagęszcza...

Odnośnik do komentarza

gralem przed premierą ff7remake. to moje 3 podejscie i znow nic. teraz dotarlem do wioski czarnych magów (moj rekord). kompletnie mi nie lezy ta czesc.

 

wku.rwia mnie to bo mam zaliczone 4, 5, 6, 7, 8 i chcialbym uzupelnic o kolejne, no ale nie idzie :/ mialem nawet pomysl zeby odpalic 99 level i przejsc na pale, ale pogralem tak z 30 minut i bylo jeszcze nudniej :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
W dniu 2.05.2020 o 12:16, stoodio napisał:

Właśnie kończę FFVII i narobiłem sobie ogromną ochotę na najlepszą część serii :lapka:

Co prawda oryginał na PSX jest w kolekcji, ale jednak poszperałem za najbardziej optymalną obecnie platformą i... omójboziu:

 

Mod do wersji ze steama - sprawia, że gra wygląda przepięknie:

Zs1eg9z.jpg

 

 

Po tym co zobaczyłem, nie ma szans, żeby powrócić do rozmazanego oryginału :obama:

update moda wjechal, jak to wyglada:obama:

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.