Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.twitch.tv/farm2playtv

 

Jutro od 12 stream z turnieju w Lesznie, w którym udział weźmie wielu czołowych polskich graczy. Wystartują również dinozaury: Mashter i Boskon :).

 

Nie liczyłbym na popis z ich strony. Jak z nimi jakiś czas temu gadałem to mówili ze, nie graja w Tekkena od dłuższego czasu. Bardziej liczą na łut szczęścia ;)  Punisher tez będzie? Chętnie bym pooglądał jego walki.  

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

widzę, że nie tylko ja jestem rozczarowany nową postacią. KoF ma na prawdę kilka kapitalnych postaci, które ponadto świetnie by się sprawdziły w formule Tekkena. ale nie... zagrywałem się w KoF za dawnych czasów na automatach i będąc szczery to nie kojarzę tego Geese'a albo zepchnąłem go do najdalszych zakątków pamięci pozostawiając we wspomnieniach Joe, Terry'ego, King czy Kim'a.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

widzę, że nie tylko ja jestem rozczarowany nową postacią. KoF ma na prawdę kilka kapitalnych postaci, które ponadto świetnie by się sprawdziły w formule Tekkena. ale nie... zagrywałem się w KoF za dawnych czasów na automatach i będąc szczery to nie kojarzę tego Geese'a albo zepchnąłem go do najdalszych zakątków pamięci pozostawiając we wspomnieniach Joe, Terry'ego, King czy Kim'a.

Był tam bossem...Charakterystyczna dla serii postać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O k*rwa co się właśnie odje*ało w Korei na World Tourze :o Kto nie oglądał, niech sobie choć TOP 8 obejrzy. Kto nie chce, może zajrzeć w spoiler.

 

 

Ogółem jakiś topowy gracz z Japonii o nicku Noruma, o którym nikt międzynarodowo nie słyszał (nawet nie ma sponsora czy grupy w nicku) doszedł do finałów jako Jack-7, gdzie raz przegrał z Saintem. Saint potem przegrał z JDCR (mistrz z tegorocznego EVO). W loser final Noruma wybrał Fenga i zbił Sainta niemiłosiernie (!). A potem to co odwalił z finale z JDCR to jest poza czymkolwiek co widziałem. W pierwszym meczu JDCR wybrał Dragunova, a Noruma Jacka. Noruma wygrał z JDCR i w drugim meczu ten zmienił na Heńka. Noruma co prawda chwilowo zebrał baty, ale przystosował się szybko i zaczął nawet blokować i karać d/b+2 aż JDCR przestał ich używać :P Ostatnia walka to powrót JDCR do Dragunova i istne "battle of gods" z comebackami, combosami na pół paska, podwójnymi slow motionami i blokami rzeczy kosmicznych. Ostatecznie jednak WYGRAŁ NORUMA. Japoński gracz z nikąd wpada na turniej do Korei i skopuje tyłki dwóm Koreańczykom będącymi od dłuższego czasu najlepszymi graczami w Tekkena. Ludzie już szukają czy ten Noruma to czasem nie jakiś agent Harady, który wreszcie ma swoje japońskie zwycięstwo w Tekkena ;)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...