Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Przepraszam że nie na temat T7, ale mam pytanie o Tekken mobile a nie widzę nigdzie tematu. Otóż czy gra jest już dostępna w Polsce? Czytałem że chyba tak ale jak wchodzę na Google play to mi pisze że gra nie dostępna w twoim kraju. Telefonie mam dwu letni z andkiem 6.0.1 to chyba raczej powinien działać. Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Goddamn, nareszcie, jakiś czas temu silnik UE4 rozwiązał dziwny problem z input lagiem, więc update do T7 był kwestią czasu.  Informacje o patchu pojawiły się 9-go grudnia.

http://www.avoidingthepuddle.com/news/2017/12/9/tekken-7-update-to-reduce-input-lag-is-coming-december-14.html

Cytat

During the official Bandai Namco Tekken 7 West Tournament finals, Tekken & Soul Calibur producer Motohiro Okubo brought the news forward that the upcoming input lag reduction update that was mentioned for Tekken 7 during the TWT Finals is arriving on December 14.


Patch już wylądował, są też już opinie prosów:

Cytat

Rip
PS4 @TEKKEN is good now! I've been pretty much exclusive to PC since launch, and dreaded going to PS4 to play subs, but PS4 and PC are basically the same now. THANK YOU @Harada_TEKKEN @mykeryu !

Kane
4 bar online feels like offline

Speedkicks
I wish there was a way to thank Namco for putting time and effort into improving the thing that has been giving us problems forever.


Generalnie to dobra informacja, zważywszy, że silnik UE4 będzie w JP już tylko popularniejszy i T7 nie będzie ostatnią bijatyką na nim.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pany, pograłem przez święta u kuzyna na PS4 i grało się świetnie, ciosy Hwoarangiem wchodziły jak złoto, nic nie zapomniałem od czasów Tekkena 3, natomiast gra online i matchmaking to katastrofa, kilkukrotne znajdywanie gacza i rozłączanie doprowadzało do szału. Czy w wersji na Xboxa jest tak samo? Kusi mnie ta gra, ale jak mam się wkurzać, to sobie daruję chyba..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...