Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani:) mam pytanko. Ponieważ naszło mnie by kupić Tekkena w pudełku (planuję exy mieć na płytach), mam pytanie:

czym sie różni edycja deluxe od zwykłej?

rozumiem ze pewnie dali jakies dodatkowe postacie. Czy ta wersja deluxe to po prostu kod na season passa?

Bo deluxe edition chodzi po 3 stówki. Trochę sporo jak za gierkę gdzie bije sie dwóch chłopków.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, grzybiarz napisał:

Kochani:) mam pytanko. Ponieważ naszło mnie by kupić Tekkena w pudełku (planuję exy mieć na płytach), mam pytanie:

czym sie różni edycja deluxe od zwykłej?

rozumiem ze pewnie dali jakies dodatkowe postacie. Czy ta wersja deluxe to po prostu kod na season passa?

Bo deluxe edition chodzi po 3 stówki. Trochę sporo jak za gierkę gdzie bije sie dwóch chłopków.

Deluxe posiada przepustke sezonową i ta wesja obecnie w foli to koszt 249

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodam tylko, że wciąż najlepszą i przy okazji najtańszą wersję znajdziesz na PC. Jeśli pogrywasz na blaszaku i masz warunki to możesz rozważyć taką opcję. Cenowo to chyba 150 zł za wersję deluxe.

 

Delux to niestety bieda. Dosłownie para majtów dla każdej panienki i 3 pokemonowe postacie z final fantasy i innego chińskiego dziadostwa, które swoją drogą, będą... kiedyś (na razie jest  geese howard z fatal fury).

 

A, no i są kręgle xD

 

Jak liczysz goldy, chcesz pograć przy piwku i chcesz wersję na ps4 to łykaj standardową

 

No i to nie jest ex;] 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Tekken 7 nie jest EXem ale wersja na PS4 ma Juke Box Mode.  Podczas premiery nie  wiedziałem że tylko PS4 ma tą funkcje i kupiłem na PC. Gdybym wiedział to oczywiście wybrałbym na Playstation. Można sobie zmienić muzykę w grze na dowolną z wszystkich części. Strasznie żałuję że nie mogę sobie grac w siódemkę z muzyką z trójki.

Kiedyś jak używki ostro potanieją to kupie sobie wersję na PS4 tylko dla tego trybu :)

 

Edytowane przez GwynBleidd_79
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dostałem zgodę na restreamowanie po polsku wszystkich nadchodzących turniejów Tekken World Tour :). Nie w każdy turniejowy weekend będę mógł to robić, ale postaram się jak najczęściej restreamować. Kolejna okazja już w ten weekend - turniej w Houston, -7h różnicy, więc na sobotę trzeba będzie przygotować dużo kawy (turniej zaczyna się o 19 naszego czasu, natomiast czołowa ósemka będzie wyłoniona o 4 nad ranem; w niedzielę prawdopodobnie tylko 2h, zaczynając od 20).

Minusem jest to, że nie mogę udostępniać tych filmów na YouTube.

 

https://www.twitch.tv/jakubdi

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Po kilku latach przerwy w graniu właśnie kupiłem sobie ps4 i tekkena 7.

Leszcz jestem straszny bo zawsze grałem w soula, ale powolutku się poprawiam. Mam zieloną rangę online. 

Chętnie pogram i pogadam z polakami. 

Gram tylko Noctisem. 

 

PSN: C1REX-PL 

 

Pozdrawiam 

Krzysiek 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...