Skocz do zawartości

MEVEK

TEKKEN 7

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani:) mam pytanko. Ponieważ naszło mnie by kupić Tekkena w pudełku (planuję exy mieć na płytach), mam pytanie:

czym sie różni edycja deluxe od zwykłej?

rozumiem ze pewnie dali jakies dodatkowe postacie. Czy ta wersja deluxe to po prostu kod na season passa?

Bo deluxe edition chodzi po 3 stówki. Trochę sporo jak za gierkę gdzie bije sie dwóch chłopków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

16 minut temu, grzybiarz napisał:

Kochani:) mam pytanko. Ponieważ naszło mnie by kupić Tekkena w pudełku (planuję exy mieć na płytach), mam pytanie:

czym sie różni edycja deluxe od zwykłej?

rozumiem ze pewnie dali jakies dodatkowe postacie. Czy ta wersja deluxe to po prostu kod na season passa?

Bo deluxe edition chodzi po 3 stówki. Trochę sporo jak za gierkę gdzie bije sie dwóch chłopków.

Deluxe posiada przepustke sezonową i ta wesja obecnie w foli to koszt 249

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekken 7 nie jest EXem, jest dostepny na PC,Xbox,PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodam tylko, że wciąż najlepszą i przy okazji najtańszą wersję znajdziesz na PC. Jeśli pogrywasz na blaszaku i masz warunki to możesz rozważyć taką opcję. Cenowo to chyba 150 zł za wersję deluxe.

Delux to niestety bieda. Dosłownie para majtów dla każdej panienki i 3 pokemonowe postacie z final fantasy i innego chińskiego dziadostwa, które swoją drogą, będą... kiedyś (na razie jest  geese howard z fatal fury).

A, no i są kręgle xD

Jak liczysz goldy, chcesz pograć przy piwku i chcesz wersję na ps4 to łykaj standardową

No i to nie jest ex;] 

Edytowane przez gekon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Seasson Pass co za tym idzie w wersji Delux beda tylko 2 postacie goscinne (Gesse, Noctis) a nie trzy. Eliza jest bonusem do preorderow ktora mozna kupic osobno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tekken 7 nie jest EXem ale wersja na PS4 ma Juke Box Mode.  Podczas premiery nie  wiedziałem że tylko PS4 ma tą funkcje i kupiłem na PC. Gdybym wiedział to oczywiście wybrałbym na Playstation. Można sobie zmienić muzykę w grze na dowolną z wszystkich części. Strasznie żałuję że nie mogę sobie grac w siódemkę z muzyką z trójki.

Kiedyś jak używki ostro potanieją to kupie sobie wersję na PS4 tylko dla tego trybu :)

Edytowane przez GwynBleidd_79
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym exem to mnie poniosło. Sam nawet przez chwilę testowałem wersję pecetową - jednakże tak jak kolega wyżej pisał, chciałbym pograć z kumplem przy piwie, na kanapie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe CV od teamu KYSG. Tak sobie teraz zdałem sprawę z tego, że oni działają na scenie już chyba 20 lat :D

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

czym dłużej w to gram i czym dłużej patrzę, co ludzie w to wyrabiają, tym bardziej szanuję t7

Edytowane przez gekon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Online wciaz opozniony, czy juz realtime?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co wyszła w ramach season passa do tej pory? Kręgle i Noctis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem zgodę na restreamowanie po polsku wszystkich nadchodzących turniejów Tekken World Tour :). Nie w każdy turniejowy weekend będę mógł to robić, ale postaram się jak najczęściej restreamować. Kolejna okazja już w ten weekend - turniej w Houston, -7h różnicy, więc na sobotę trzeba będzie przygotować dużo kawy (turniej zaczyna się o 19 naszego czasu, natomiast czołowa ósemka będzie wyłoniona o 4 nad ranem; w niedzielę prawdopodobnie tylko 2h, zaczynając od 20).

Minusem jest to, że nie mogę udostępniać tych filmów na YouTube.

https://www.twitch.tv/jakubdi

• Plusik 1
  • Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekken World Tour opuszcza Azję i powraca do USA, a konkretnie na Texas Showdown. Ogólną rozpiskę streama możecie obejrzeć tutaj: https://twitter.com/acekingoffsuit/status/992067996762951680. Ja natomiast zapraszam na polski stream Tekkena 7 jutro i pojutrze wieczorem, zgodnie z rozpiską z obrazka. Link do kanału: https://www.twitch.tv/jakubdi

KHFnXYa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, że nie było tutaj jeszcze wzmianki o World Tour w Łodzi, ranga Master, no to ten... odbywa się dzisiaj i jutro, z tego co się orientuję, obsada będzie dobra  :V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ohh juz myślałem ze LEIa zapowiedzieli :)

Tutaj jest temat o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał śledzić wiadomości o transmisjach z turniejów, może to robić tutaj: https://facebook.com/informatorbijatykowy/

Staram się zamieszczać je na bieżąco i do różnych bijatyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Finały były dobre - chociaż Qudans ewidentnie nie wszedł dobrze w walkę. Jeonddiang z pierwszą wygraną w TWT. 

P.S
Gra ktoś z forum jeszcze w Tekkena (Ps4)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po kilku latach przerwy w graniu właśnie kupiłem sobie ps4 i tekkena 7.

Leszcz jestem straszny bo zawsze grałem w soula, ale powolutku się poprawiam. Mam zieloną rangę online. 

Chętnie pogram i pogadam z polakami. 

Gram tylko Noctisem. 

PSN: C1REX-PL 

Pozdrawiam 

Krzysiek 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czasem grywam, ale głównie kanapowo. Kto wie Heniu, może uda się nam zgrać na jakieś spary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram już tak, jak kiedyś, ale z chęcią program z rodakami. Jakby co to jestem na wyspach, a co za tym idzie, łącze może nie być dość wystarczające. Spróbować warto. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi