Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

TEKKEN 7 - October 4/5 Location Test Being Streamed on Niconico


 

Oct 4 Namco Nipponbashi Tekken 7 Location Test ▶ http://live.nicovideo.jp/watch/lv195284776

 

Oct 5 Namco Sugamo Tekken 7 Location Test ▶ http://live.nicovideo.jp/watch/lv195284834

 

From HinoP. The Namco Nipponbashi stream is being commentated by Yuu, Jackller and HinoP while the Namco Sugamo stream is being commentated by Nobi, Jackller & HinoP. The Sugamo stream is teasing a 'special guest' appearance in the description.

Odnośnik do komentarza

 

Widać że to bardzo wczesna wersja, bo cała oprawa praktycznie jest żywcem wzięta z T6 i TTT2.

 

Ograniczono bounda, ale niestety dodano jakieś supery z SF rodem...

 

Trzeba poczekać na wypowiedzi ogarniętych graczy, którzy biorą udział w testach.

 

Lista zmian do tej pory:

 

 

 

 

System Changes:
- New mechanics
--- Rage Art

translated by Noodalls
Once your health falls below a certain value, you enter into rage mode and your attack power increases. During that time, you have access to special powerful moves known as rage arts.
The command varies per character, so check the command list.

- when the life bar indicates, you have access to rage arts
- you can use them in combos
- go for the comeback victory!!
 

--- Power Crush

again by Noodalls
Even if you are hit during your attack, you will continue to attack until the end of the move. It is powerful as you can use it as often as you like, to absorb as many attacks as you like, but you will still take the damage from the opponent's move, so watch your life bar carefully.


--- other features added?

- Gameplay changes from previous game
--- bound is still in, but some moves don't bind anymore
--- the camera zooms out further. Characters look smaller compared to TTT2.
--- since there are more hit sparks in T7, Counter Hits look more visible.

 

Characters:
Alisa
Asuka
Bryan
Claudio
Dragunov
Feng
Heihachi
Hwoarang
Katarina
Kazuya
King
Lars
Law
Leo
Lili
Paul
Steve
Xiaoyu

 

 

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Nie będę komentował grafiki po takiej wczesnej wersji, ale muszę przyznać, że fizyka ubrań (patrz: Kazuya) bardzo ładna i mnóstwo cząsteczek bez zająknięcia. Nie żeby to cokolwiek zmieniało, ale i tak miło. :-P

 

I tak, te supery wyglądają z dupy w Tekkenie. Mam nadzieję, że wywalą. W sumie nie tylko w nim, Nie znoszę jak w bijatykach są ciosy, gdzie kamera się zmienia "bo tak jest bardziej efektownie". Nie podoba mi się też to zatrzymanie przy nokaucie. Może będzie się dało wyłączyć, jak bodajże ten blur w T6?

 

Na pewno jestem ciekaw tych streamów w weekend (to jeszcze dzisiaj czasu polskiego czy dopiero jutro?). :)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że ma być efektownie, ale robi się trochę zbyt pstrokato. Rozbłyski, łuny, wybuchy, najazdy kamery. Za dużo. Mogli by to troszeczkę stonować, obniżyć kontrast i nasycenie kolorów, pozbyć się tego wybuchu na koniec rundy i byłoby fajnie.

 

Grzecznie proszę również o port PC.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Supery mi się podobają,ale już do tego charge'a z armorem podchodzę sceptycznie,bo wydaje się takim parry dla upośledzonych.

Dobrze,że skrócili juggle,bo tej parodii z taga 2 i 6 bym nie zniósł.Jutro powinny być streamy to będzie można pooglądać w lepszej jakości(mam nadzieje,że nie będzie to offscreen).

Odnośnik do komentarza

Ja się nie jaram. Gdybym swoją historię z Tekkenem rozpoczynał od "szóstki", albo Tekkena Online, to bym sobie myślał "Boże, co za bekowa gra, ja pierdziele". Ale, że Tekken to dla mnie długoletnia historia i granie w Tekkena2/3 do rana, patrzę na "siódemkę", jakby to miał być jakiś rewolucyjny Tekken. A niestety taki nie będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Robiąc grę na automaty mają praktycznie nieograniczone możliwości sprzętowe

Niby czemu? Wprawdzie automaty z tych loctestów mają w środku PCty, ale mimo wszystko nie mogą wpakować tam Titanów w SLI bo które salony gier to kupią? No chyba, że to tylko prototypy i PCty mają udawać np. boardy oparte na PS4 (wcześniej Namco miało zarówno automaty oparte o PC z Windowsem/Linuxem, jak i te oparte na PS3). Jeśli mnie pamięć nie myli, to jeszcze nie wiadomo na czym ma chodzić.

 

gra wygląda jak TTT2.

"grafika jest skończona może w 50%". Na dodatki do systemu walki można narzekać, na grafikę IMO trochę za wcześnie. Może z wyjątkiem tych wszystkich iskier. ;)

Odnośnik do komentarza

T6 i TTT2 "wolne"" na pewno nie są bo framedata na tyle się nie zmieniła, jedynie jabby wywalili 8 klatkowe (w t6 i ttt2 normą są 10-klatkowce).

jeżeli gra wydawała się wolna to może być przez movement, w t5 był on głębszy (backdash pokrywał większy dystans), kamera też była bardziej oddalona co mogło w jakiś sposób wpływać na uczucie większej dynamiki. No i do tego juggle, trwały krócej zabierając podobną ilość energii. W sumie to chyba tyle.

 

Jak sprawdzałem, input lag (a dokładniej input respond) w każdym tekkenie od 3 do T6 był również ten sam. Więc szóstka mogła się wydawać bardziej ociężała bo grana była na lcd z input lagiem, a t5 wiadomo, crt bez dodatkowego input laga. No ale to już wina tivików a nie samej gry.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.