Skocz do zawartości

Daredevil - 2015 - Steve DeKnight - Netflix


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

z Bena uricha zrobili murzyna, znowu to je.bane lewackie lobby i mniejszości rasowe kradnące białym bohaterom komiksowym tożsamość :/. aha no i wiedziałem, że skoro netflix to będą mogli sobie na więcej pozwolić, ale i tak momentami zaskakujące jest to jak brutalny jest ten serial. w takich momentach tym bardziej ubolewam nad faktem, że jessica Jones zabiera miejsce takim kozaczynom jak punisher, blade czy MOON KNIGHT.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Skonczylem ogladac, nawet Ps4 nie odpalilem dzisiaj :cool::lapka:

 

Caly serial w pytke, przypadl mi do gustu bardziej niz Arrow, Fisk jako postac bardzo mi sie podoba, aktora wrecz idealnego do roli znalezli. Gdyby ktos byl ciekaw czy zobaczymy stroj DD w serialu to...

 

 

tak, ale bardzo pozno

 

I design jest swietny, znacznie lepszy od tego czerwonego plemnika:

 

daredevil.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisalem, do serialu podszedlem kompletnie na slepo nie ogladajac ani czytajac absolutnie nic, takze tym bardziej jestem zaskoczony jego jakoscia. Szkoda ze teraz przyjdzie nam czekac tyle czasu na kolejny sezon o ile takowy bedzie, mam nadzieje ze serial dobrze sobie radzi pod wzgledem $$$ bo chce ujrzec ciag dalszy.

Odnośnik do komentarza

dziewięć odcinków za mną. po kostiumie nobu to raczej pewne, że the hand w mcu potwierdzone. ciekawe czy kingpin sobie ich całkowicie podporządkuje. wątek dzieciaka, którego ścigał stick to chyba tease tego co zobaczymy w iron fist, bo nie wydaje mi się żeby przez te 4 odcinki szli w jakieś przesadnie nadprzyrodzone wątki. burzyłoby to trochę spójność sezonu.

Odnośnik do komentarza

Pod względem brutalności serial mocno zaskakuje, nie spodziewałem się po Marvelu czegoś takiego. Wygląda na to, że mogą się spokojnie zabierać za Blade'a na Netflixie.

 

Generalnie serial stoi na wysokim poziomie, nie tylko patrząc przez pryzmat seriali komiksowych. Porównywanie go do Arrowa, Flasha, czy nawet Agents of SHIELD jest raczej nie na miejscu, jakościowo bije je na głowę pod każdym względem - moim zdaniem bliżej mu do produkcji HBO, niż seriali z CW czy ABC. Mam za sobą dopiero trzy odcinki, ale w kwestiach technicznych nic się raczej nie zmieni. Dla mnie to pierwszy naprawdę sprawnie napisany i zrealizowany serial o superbohaterach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...