Skocz do zawartości

Daredevil - 2015 - Steve DeKnight - Netflix


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety. My, fani seriali i filmów wszelakich musimy cały czas trzymać rękę na jajach bo moderacja nie śpi. Było blisko Teka.

 

Co do Daredevila to po 4 odcinkach wypas. Motyw przewodni wciąż dudni mi w uszach. Gdy pierwszy raz pokazali Kingpina to zobaczyłem tę iskrę szaleństwa w jego oczach z czasów kiedy bawił się w wojsko. Którą zresztą pokazał w odcinku z ruskimi. 

"Iron suit or magic hammer" xD

Odnośnik do komentarza

jestem już po całości i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to całkowicie nową jakość jeśli chodzi o komiksowe seriale, daredevil wreszcie doczekał się adaptacji na jaką zasługuje i tą szmirę z batfleckiem możemy puścić w niepamięć. teraz ciekaw jestem jak dalej to będzie wyglądać z netflixowym marvelem. niby można spodziewać się, że kolejne seriale będą pojawiać się w mniej więcej półrocznych odstępach i rozbudowywać wątki rozpoczęte w daredevilu (Black sky i chinka) by rozwiązać je ostatecznie w ośmioodcinkowym defenders, ale jednak chciałbym zobaczyć drugi sezon daredevila już powiedzmy w okolicy premiery cage'a. a w ogóle mój wymarzony scenariusz to dr strange zbierający wszystkich tych street level heroes w obliczu jakiegoś konkretnego ponadnaturalnego zagrożenia. strange to też nowojorczyk i miał w komiksach nawet niedawno okazję stać na czele tego teamu, a cumberbatchowi telewizja nie jest przecież obca, ale nie wiem czy by się pisał na coś takiego zaraz po filmie...

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem całość, było fantastycznie. Oprócz tego co teka już napisał, to bardzo podobały mi się relatywnie subtelne sneak peeke odnośnie wątków fantastycznych.

Cios Gao w fabryce heroiny na przykład i jej tekst że wraca o wiele dalej niż do chin.

 

 

 

A teraz muszę zagrać w jakiegoś komiksowego beat-em upa, teka polecisz coś? Tylko nie ci x-meni bo choć gra jest dobra, to trudna strasznie. :/

Odnośnik do komentarza

Foggy bardzo dobra postać, zwykły człowiek nieradzący sobie z z okrucieństwem otoczenia. Taki everyman dla widza. 

 

Jakby komuś na fali serialu przyszło tak jak mi do głowy, żeby zagrać w Daredevila na GBA to odradzam. Fajny klimacik, ale zje.bany system walki.

Odnośnik do komentarza

Foggy mi sie kojarzy z glupkowatymi rolami, reszta obsady jest ok.

good Guy foggy. wg mnie obsadzony idealnie. w ogóle jeszcze z Karen tworzą super trio i nie miałbym nic przeciwko gdyby w kolejnych sezonach razem rozwiązywali zagadki kryminalne i pomagali społeczności hell's Kitchen. w sensie, że w mniej więcej w równych proporcjach do scen matta okładającego zbirów po ryjach.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

 

Foggy mi sie kojarzy z glupkowatymi rolami, reszta obsady jest ok.

good Guy foggy. wg mnie obsadzony idealnie. w ogóle jeszcze z Karen tworzą super trio i nie miałbym nic przeciwko gdyby w kolejnych sezonach razem rozwiązywali zagadki kryminalne i pomagali społeczności hell's Kitchen. w sensie, że w mniej więcej w równych proporcjach do scen matta okładającego zbirów po ryjach.

 

 

Dokładnie, obsada dobrana idealnie, do tego jest między nimi naturalna chemia. Ja tam wszystkie sceny z trio głównych bohaterów łykałem jak młody pelikan. No i Wilson Fisk... bez wątpienia najlepszy villain z MCU do tej pory, również świetnie obsadzona rola.

 

Po obejrzeniu całości podtrzymuję swoje zdanie: GOTY serial. Ciężko się po tym będzie oglądało takiego Arrowa, czy nawet Flasha. Pozostaje czekać z wywieszonym jęzorem na Jessicę Jones.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...