Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie dyskutujemy o takich znakomitych seriach jak:

 

walkingdead_126.jpg

 

,

 

Spawn244_Cover_opt.jpg

czy

 

peterpanzerfaust.jpg

 

saga duetu brian k. vaughn/fiona staples właśnie zgarnęła szereg nagród imienia eisnera m.in za best countinuing series, więc to właśnie od tego tytuły polecam rozpocząć swoją przygodę z bogatym katalogiem wydawcy:

 

saga_1_large.jpg

 

pierwszy trade niedługo będzie dostępny po polsku.

 

image comics to taka mekka dla wielbicieli komiksu niezależnego w stanach. miejsce gdzie ludzie mający etat w dwóch wielkich stajniach dzielących między siebie grubo ponad 70% rynku mogą realizować swoje najbardziej szalone wizje. a propos - właśnie ukazał się ostatni numer 10-częściowego the wake obecnego architekta przygód mrocznego rycerza więc można spokojnie wciągnąć.

 

a to tylko wierzchołek góry lodowej.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

szkoda ze nie ma obsa, zawsze potrafil mi strescic co sie dzialo  w ostatnich 200 spawnach ;/

 

top cow, niesamowicie ambitne serie, fathom, e.v.e. protomecha, tomb raider, witchblade, darkness, xDDD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mucha poinformowała, że pierwszy tom Sagi pojawi się 29 sierpnia 2014 roku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.674720335938547.1073741837.180384102038842&type=1

10496081_674720402605207_147857526913421

 

Nie miałem styczności z tym komiksem, ale słyszałem o nim wiele dobrego, do tego Vaughan to mistrz komiksowych seriali więc jak dla mnie must have.

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dzisiaj przeczytałem pierwszy tom Sagi wydany przez Muchę (leżakował u mnie kilka miesięcy). I...Cały czas wydawało mi się jakby ten komiks napisała kobieta! Nie wiem czemu odniosłem takie wrażenie, że cała historia mogła się zrodzić jedynie w mózgu baby. Niemniej z niezrozumiałych dla mnie przyczyn komiks bardzo mi się spodobał i nie mogę się doczekać czerwca kiedy przyjdzie częsć druga, którą zamówiłem z preorderami kilku innych opowiesci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

ja przeczytałem 250 i niedługo się wstrzelam w "resurrection" i te dalsze numerowane. troche dziwnie tak jechać od środka, ale to niejako nowy początek więc chu.j z tym, najwyżej porzucę po paru numerach i zacznę od tych spawn origins zbierających sukcesywnie wszystko od początku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

TWD #139.

 

 

MICHONNE!!!

 

No i fajna chwilowa zmiana scenerii. Mam też nadzieję na jakieś ekszony na otwartym morzu :cool:

będzie gierka od telltale opowiadająca o przygodach mihonne na morzu. @django

 

 

masa postaci w tym ezekiel i rosita, która dopiero co powiedziała wszystkim, że jest w ciąży skończyła jako głowy ponabijane na pale, które mają wyznaczać granice terytorium nowej, masywnej frakcji ludzi poprzebieranych w skóry zombie żyjących wg pierwotnych, animalistycznych instynktów \m/.

 

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Będzie Southern Bastards z Muchy:

1389855519000-SB-01-COVER-COLOR-PREVIEWS

Nie znam, ale sporo osób się jara.

 

 

bzzz... Szanowni. Mucha w 2015 roku uderzy prawdopodobnie* jeszcze cztery razy.
Pierwszy raz 15 sierpnia. Dwa albumy:
- Sex - tom 2 - Supercool.
Ciąg dalszy perypetii byłego superbohatera-milionera na emeryturze. Zgłębiamy mroczne zakamarki miasta i przeszłość wielu postaci drugoplanowych. Seria się rozkręca. Rys. Piotr Kowalski.
- Legendy Mrocznego Rycerza - Tim Sale.
Zanim Tim Sale zasłynął jako autor Mrocznego Halloween tworzył mniejsze formy komiksowe. Również z Batmanem. Większość z nich przedstawiamy w tym 240-stronicowym tomie.
Pierwszy tydzień października (prapremiera na MFKiG w Łodzi). Trzy albumy.
- Saga 3.
Trzecia odsłona eee... Sagi. Rodzina kontra książę Robot. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.
- Fatale 3.
Cztery epizody z główną bohaterką. Między innymi: Dziki zachód. Średniowiecze. Rumunia z czasów II wojny światowej. Odsłaniamy fragmenty tajemnicy. Doskonały album dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać serii.
- ŚWIETLISTA BRYGADA.
Peter Tomasi (scen.) i Peter Snejbjerg (rys.) przestawiają II wojnę światową w nieco innym ujęciu. Bo w niebie też toczy się wojna. Scenarzysta bestsellerowej serii Batman i Robin oraz rysownik znany z takich komiksów jak: Drogi BIlly i Byłem Bogiem.
Ostatni tydzień października (prapremiera na Krakowskich Targach Książki). Dwa albumy.
- Wolverine: Origin II
Ciąg dalszy przygód Logana. Scen. Kieron Gillen, Rys. Adam Kubert. I kilka znajomych fanom mutantów postaci.
- Chew vol. 3
Mlask.
Ostatni tydzień listopada.
- Southern Bastards vol. 1
Nowa seria z Image Comics. Jedna z najczęściej nagradzanych produkcji 2015 roku. Mroczna, ponura opowieść z południa Stanów Zjednoczonych.
- Tytuł niespodzianka
[nie możemy jeszcze nic napisać - negocjacje w toku]
2016.
Chew trzy razy w roku. Końcówka Fatale. Nowe serie.

Edytowane przez amsterdream
Odnośnik do komentarza

 

Będzie Southern Bastards z Muchy:

1389855519000-SB-01-COVER-COLOR-PREVIEWS

Nie znam, ale sporo osób się jara.

 

 

Ostatni tydzień listopada.

- Southern Bastards vol. 1

Nowa seria z Image Comics. Jedna z najczęściej nagradzanych produkcji 2015 roku. Mroczna, ponura opowieść z południa Stanów Zjednoczonych.

 

 

 

 

Jason Aaron? Coś mi świta ale...

 

rednecki z południa i mroczny klimacior? To lubię!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.