Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, mozi napisał:

Trochę drożej ale:

Turtle Beach 800p kupiłem za 790 pln i gorąco polecam. Grają super jakoś wykonania też świetna i mają noise cancelation które działa bosko. 

 

Hej rozumiem, że takie słuchawki podłączymy do wszystkiego tj. bezprzewodowo z telefonem, czy ps4, oraz kablem ze Switchem czy PC? Bo szukam, właśnie czegoś takiego uniwersalnego:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, izon napisał:

 

Hej rozumiem, że takie słuchawki podłączymy do wszystkiego tj. bezprzewodowo z telefonem, czy ps4, oraz kablem ze Switchem czy PC? Bo szukam, właśnie czegoś takiego uniwersalnego:)

Tak jak @creatinfreak napisał - podłączyć do czego chcesz jedyny minus jest taki że jak chcesz je wykorzystać jak headset musisz podpiąć kablem usb do konsoli. Ja podpiąłem je do ładowarki usb do sieci i po optyku do TV i gra mi z wszystkiego jak chce. Porównując do wcześniej używanych Sony MDR-DS 6500 to jest przepaść na plus dla TB. Jedyne co mnie wkurza to że jak leżysz to możesz opierając głowę przełączyć sobie tryb dźwięku.  

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mozi napisał:

Pewnie poprzedni nie przerzucał przez optyka sygnału DD. Typowa przypadłość starszych TV. 

Nie do końca. Robił to wybiórczo. Np filmy z DD czy NC+ szło w surround, konsola natomiast tylko  w stereo. Z LG B7 już nie mam takich zmartwień i jest, to niesamowicie wygodne :) 

Odnośnik do komentarza

A jak coś tańszego do PS4/PC (~500-550zł) to z czystym sumieniem mogę polecić opisywane przeze mnie wcześniej HyperX Cloud Flight i Corsairy HS70. Te pierwsze wygrywają poziomem izolacji i żywotnością baterii, jeśli akurat dla kogoś to jest priorytetem. No i mają też jacka 3,5mm, czego brak w Korsarzach

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

tak transmiter w zestawie inaczej sluchawki nie beda bezprzewodowe, popsuly mi sie i sklep z ktorego bralem nie mial ich na stanie i zwrocili mi kase. Tak mialem S800 dzwiek w grach super, bass nie byl za mocny dla mnei to plus i dzwiek przestrzenny rowniez byl ok. 

 

teraz mam hyperx cloud pro pod xboxa i jest to jak dla mnie headset prawie idealny 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie bo nie mogę sobie poradzić z podłączeniem. Mam takie podłączenie:

TV->HDMI ARC-> Soundbar

TV-> Optyk-> słuchawki

Jak coś jest podpięte do TV to słuchawki grają jeśli jednak podpięte jest do soundbara po hdmi słuchawki nie grają. Co robię źle? Czy soundbar powinen być podpięty po optyku ze słuchawkami?

Odnośnik do komentarza

LG B6 - kurna nie wiem o co komon. Soundbar JBL 450 i nie chce działać. Nie jest to wina słuchawek na pewno ale dałbym sobie rekę uciąć że wcześniej z innym soundbarem działało. 

Problem jest taki że z konsol podpiętych bepzpośrednio do tv dzwięk leci - problem mam z konsolami podpiętymi do soundbara. Tak nie chce to działać. Dzwięk na TV jest a słuchawki cisza. 

@balon jak chciałem kupić to lipa była ale może trafiłem na wakacyjny marazm. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Może jak podłączasz pod soundbar to ten odtwarza dźwięk i puszcza dalej tylko obraz? Spróbuj podłączyć tak np dekoder i zobaczyć czy tam będzie dźwięk w słuchawkach. Jeżeli się da to konsole prosto do tv podłącz i po kłopocie, ale zapewne nie masz już wejść hdmi. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie wiem czy odtwarza bo to działa tak:

TV ma 4 porty HDMI (1 arc do którego jest wpięty jest soundbar) i sam soundbar ma 4 porty do ktorego nie wazne co wpinam obraz mam i dzwiek ale słuchawki wpiete do tv dzwieku nie dają. Wyglada to tak że jak cos jest wpiete do soundbara to dzwiek leci z niego a juz do tv tylko obraz. Wg mnie to powinno dzialac bo arc przrzuca calosc i dzwiek i obraz rajt?

Nie jestem w stanie sprawdzic czy tv daje dzwiek z urzadzenia podpiętego do soundara bo sie nie da. 

Już zgłupiałem - gość tutaj napisał:

https://www.avsforum.com/forum/195-soundbars/2867057-jbl-sb450-samsung-un55ju6700-connection-problem.html

Remember if you connect anything to the soundbar's HDMI input port, the sound does not leave the soundbar at all. 

 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...