Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licząc Goldów i Platinum? Cena nie gra roli?

 

No to chociażby Razer Thresher Ultimate, albo Astro Gaming A50 w wersji dla PS4 - nie wiem czy to dobre słuchawki, ale dźwięk przestrzenny na PS4 wspierają :) Z tym że jeśli chcesz przełączać je między urządzeniami, to może być problem przy PS4 Slim przez brak optyka

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
W dniu 6.08.2018 o 22:24, Plugawy napisał:

 

Soundmagic e10 to dokanalowki a nie douszne o ktorych pisze. Dokanalowe do ps4 to nie jest najtrafniejszy pomysl, chyba, ze gra krotkie sesje.

ale widzisz tam w gdzieś w jego poscie że on chciał grać na ps4 w tych słuchawkach? xd

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.09.2018 o 12:16, mozi napisał:

Właśnie nie wiem czy odtwarza bo to działa tak:

TV ma 4 porty HDMI (1 arc do którego jest wpięty jest soundbar) i sam soundbar ma 4 porty do ktorego nie wazne co wpinam obraz mam i dzwiek ale słuchawki wpiete do tv dzwieku nie dają. Wyglada to tak że jak cos jest wpiete do soundbara to dzwiek leci z niego a juz do tv tylko obraz. Wg mnie to powinno dzialac bo arc przrzuca calosc i dzwiek i obraz rajt?

Nie jestem w stanie sprawdzic czy tv daje dzwiek z urzadzenia podpiętego do soundara bo sie nie da. 

Już zgłupiałem - gość tutaj napisał:

https://www.avsforum.com/forum/195-soundbars/2867057-jbl-sb450-samsung-un55ju6700-connection-problem.html

Remember if you connect anything to the soundbar's HDMI input port, the sound does not leave the soundbar at all. 

 

Nie do końca jestem w stanie Cię zrozumieć, ale w soundbarze masz 3 wejścia na urządzenia zewnętrzne i jedno wyjście, które służy również jako kanał zwrotny ARC.

Teraz jeśli podłączasz sprzęty do soundbara i  wyjście wyprowadzasz normalnie do tv to w zależności od modelu listwy wyprowadza stosowny sygnał i już jednocześnie odtwarza dźwięk,

Jeśli wszystkie sprzęty podpinasz do TV to wówczas podłączasz hdmi w stosowne porty z ARC i ustawiasz w TV dźwięk na wyjście cyfrowe, u mnie w LG B7 tak to wygląda i jest łamane hdmi/toslink więc jeślli masz jednocześnie podpięty po ARC soundbar i słuchawki po toslinku to może zachodzić konflikt interesów.

 

Teraz jak patrze na tego posta to też dość zawile to przedstawiłem, ale chyba jaśniej nie potrafię :/

Odnośnik do komentarza

Tak jak piszesz tyle że u mnie jest hdmi arc /optyczne i normalnie dzwięk idzie na na soundbar i optyka jednocześnie. Jedyny problem jaki mam to jak chce na optyku dzwiek z hdmi podpietego do soundbara. Obraz leci bo w sumie musi ale dzwiek juz nie koniecznie bo w sumie nie ma takiej potrzeby ale ja akurat potrzebuje. Narysowałem schemat:

 

lYod6vI.png

 

w przypadku konsoli 2 - dźwięk mam z soundbara i na słuchawkach. W przypadku konsoli tylko w soundar. 

 

Wydaje mi się ze to jest to:

Remember if you connect anything to the soundbar's HDMI input port, the sound does not leave the soundbar at all. 

 

Pewnie kwestia konkretnego sounbara i tyle. Chyba ze wczesniejszym sony to działało ale nie mam jak sprawdzić. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza

Jednak odrzuciłem kupowanie używek. Obrzydza mnie trochę wkładanie na głowę/uszy sprzętu po jakiś randomach z neta. Z drugiej strony nie wiem czemu ale mam mega ból d u p y aby wydać powiedzmy te 800zł na słuchawki (https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-elite-800.bhtml)

 

Powiedzcie mi szczerze czy odczuję naprawdę dużą różnicę względem godów 2.0 byłem z nich zadowolony (nie licząc bezbasia) tylko już mają 3-4 lata i trochę nie domagają.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2018 o 09:20, balon napisał:

Jednak odrzuciłem kupowanie używek. Obrzydza mnie trochę wkładanie na głowę/uszy sprzętu po jakiś randomach z neta. Z drugiej strony nie wiem czemu ale mam mega ból d u p y aby wydać powiedzmy te 800zł na słuchawki (https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/turtle-beach-ear-force-elite-800.bhtml)

 

Powiedzcie mi szczerze czy odczuję naprawdę dużą różnicę względem godów 2.0 byłem z nich zadowolony (nie licząc bezbasia) tylko już mają 3-4 lata i trochę nie domagają.

 Te słuchawki już wielokrotnie były tu opisywane ale koniec końców ocena indywidualne jest ostateczna. Ja tb800 kupiłem niedawno po tylu pozytywnych opiniach po kilkuletnim używaniu goldów i odesłałem po 10ciu dniach. Strata 16zł. Odesłałem z kilku powodów: dla mnie były za ciche, sterowanie na muszlach zbyt czułe, byle dotknięcie i zmiana, sterowanie też mało intuicyjne, trzy kable które trzeba podłączyć, wyłączenie dtsu zalecane w instrukcji, przekręcające się zbyt łatwo nauszniki i najważniejsze: grają dla mnie bez rewelacji na żadnym profilu których notabene nie jest wcale dużo. Teraz wziąłem platiniumy i jestem bardzo zadowolony z wygody jak i dźwięku. To oczywiście tylko moje zdanie więc polecam kupić przez internet i samemu zdecydować skoro mamy takie możliwości przy zakupie.Pozdrawiam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do tej głośności zdania są jak ze wszystkim podzielone, jeden z trybów podnosi całościowo poziom ale dla mnie brakowało jeszcze kilku kresek na ,,skali''. Oczywiście nie jest tak że cały czas słucham na maksa ale lubię czuć zapas mocy i czasem zanim wczuję się w grę to początkowo lubię poczuć dynamikę dźwięku. Jest też opcja że mi się trafiła taka sztuka. Koniec końców odesłałem i wziąłem platinumy gdzie jednak stosunek ceny do wygody i jakości na tą chwilę dla mnie jest lepszy. Niektórzy twierdzą że lepiej grają przeciętne słuchawki stereo jednak do nich wypada mieć jakiś konkretny wzmacniacz. Ja osobiście słucham i kolekcjonuję muzykę głównie filmową na płytach cd(podobnie jak w grach czy filmach ta muzyka nawet w jednym utworze potrafi przejść z potężnego uderzenia do cichutkiej części) do której mam oddzielne słuchawki i wzmacniacz, jednak grać wolę na tych tzw. pseudo przestrzennych. Jak widać co osoba to i zdanie, jedno tyczy się wszystkich że jeżeli nie posłuchasz osobiście czy na swoim domowym systemie to się nie dowiesz co tak naprawdę ci da satysfakcję.

Edytowane przez rah
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Takiego maila dzisiaj dostałem os Steelseries w odpowiedzi na zgłoszenie uszkodzonych słuchawek, które notabene przestały grać po zderzeniu z podłogą.

 

Cytat

We've conditionally approved your product for a warranty RMA.

What this means is that your item's failure is tentatively accepted by our manufacturer's warranty. Following the steps listed below correctly and as described will qualify you to receive a store credit valued at the current MSRP of your device on our webstore (steelseries.com).

Before continuing:

  1. Please check our webstore to ensure your product is available for purchase. If not, please let us know!
  2. Ensure your device has a serial number sticker visible and ready to photo. If you removed the serial sticker, STOP NOW and DO NOT proceed to destroy your item. If your serial is worn, STOP NOW and DO NOT proceed to destroy your item!!!


To ensure the quickest turnaround time, we will ask you to provide 'proof of destruction' in order to proceed with your claim.
Please follow these instructions:

 

  1. Destroy the device. Follow the listed instructions for your device.
    • Audio Product: Please break off the left ear cup completely. See the image here. Make sure the wires are completely severed. Please proceed slowly and carefully. We recommend using a pair of work gloves and glasses or safety goggles.
    • Mouse: Carefully and slowly peel back the mouse buttons one at a time and break them off completely. Please see the image here.
    • Controllers: Remove the batteries and pull out the springs from the battery compartment as shown in this image.
    • All other products: Please cut the cable near where it connects to the product. Cut the cable into 3 pieces.
  2. Take a picture and attach to the ticket. Please make sure the picture shows:
    • The destroyed product with the destroyed parts and Serial Number both visible. Failing to provide the serial number for verification will result in your coupon code being declined and your RMA closed. Consider this before destroying your product. How to Find Serial Number
    • A print-out of this email with the QR code visible.
  3. Type your device's serial number into your ticket response.


We look forward to seeing your destroyed product and thank you for your patience, cooperation, and sticking with us. If you have any questions about the process please see our Warranty RMA FAQ.

Once we review your attached photo, we will provide a coupon code for the value of the product on our webstore, with free shipping.

Thanks for being a SteelSeries customer, we appreciate you!

 

Steelseries od dzisiaj bardzo szanuję :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ależ proszę bardzo :

 

 

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-bluedio-turbine-monitor/

 

Również posiadam i grają zacnie :)

Lekkie, długo trzymają na baterii, dobry dźwięk z możliwością ustawienia sobie equalizera na 3 sposoby, sam korzystam najchętniej z basowego. Dość przestrzennie grające. 

 

Jedyny minus jak dla mnie to Po 2 godzinach słuchania jednak trochę gniotą w uszy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, D.B. Cooper napisał:

A bezprzewodowe?:rayos:

 

Kurde nie doczytałem działu. Na rower i do biegania mam sony WI-C300. Tanie, parują się po NFC, bateria spoko trzyma, źle nie grają. Jednak ta jedna słuchawka gdzie blisko niej mamy pulpit podczas biegania wypada z ucha czasem. Na rowerze bez problemów. Ogólnie spoko jak za tą cenę ale wydają mi się nieprzemyślane. 

 

Chociaż sam sobie na pewno kupię te nowe Goldy od Sony jak będę miał kilka stówek wolnych bo w tej cenie są chwalone i podobno dużo lepsze od poprzedniego modelu który sam z siebie się rozpadał. Kusi w nich ten dźwięk przestrzenny na PS4, w tej cenie dobra oferta no ale jednak poza budżetem. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...