Skocz do zawartości

Trofea - Poszukuje ludzi - temat ogólny


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Za jakiś czas planuje zrobić trofea z darmowego dodatku coop Uncharted 4.

Przede wszystkim chodzi o zrobienie tego na crushingu na 3 gwiazdki.

Wymaga to zgrania i dobrej ekipy, także jak ktoś jest chętny podjąć wyzwanie to zapraszam i ustawimy się na któryś dzień.

Pamiętajcie, że będzie trochę prób i błędów.

 

Mój psn: Patrickosan

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Niestety ale nikt z moich znajomych nie ma DL a onlineowe randomy to idioci tak więc szukam kogoś do pomocy przy wbiciu 3 trofków online do podstawki a mianowicie chodzi o:

 

1. Poliamoria braz.png
Wykonaj 5 zadań w trybie współpracy podczas jednej sesji z trzema tymi samymi partnerami.
Musisz ukończyć 5 misji z trzema tymi samymi graczami (musi być jedna ekipa, nie może być tak, że jedna osoba wyjdzie i zostanie zastąpiona przez inną) podczas jednej sesji online. Jeżeli kogoś wyrzuci w trakcie sesji – trzeba liczyć wszystko od nowa.

 

2. Szczęśliwa siódemka braz.png
Wygraj 7 zawodów w trybie współpracy.
Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest wygranie 7 zawodów. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

3. Igrzyska harrańskie braz.png
Weź udział w 10 zawodach w trybie współpracy.
Trofeum możliwe tylko w grze z przynajmniej jedną osobą online! Podczas eksploracji Harran, na górze ekranu będą pojawiały się propozycje wyzwań, które musisz wykonać i będziesz w nich rywalizował z osobą towarzyszącą. Stają się one dostępne zaraz na początku misji, w tej trakcie lub podczas zbliżenia się do jakiegoś wydarzenia. Aktywujesz je przez naciśnięcie touchpada i Twój towarzysz musi przyjąć propozycję wyzwania, w przeciwnym wypadku wyzwanie po prostu nie włączy się. Twoim zadaniem jest po prostu wzięcie udziału w 10 takich wyzwaniach. Trofeum możesz oczywiście wykonać ze znajomym w ustawce.

 

Online jestem głownie po godz 21. Nick - Ryo_PL

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, Rillas napisał:

A kogos interesuje conan ale bez admin cheatow? Wczoraj pogralem i w sumie pare minut ciekawe sie wydawalo, chociaz z drugiej strony nie wiem czy na tyle ciekawe zeby 50h łoic...

Mnie pierwotnie zainteresował, ale pograłem ze dwie godziny na jakimś losowym serwerze, gra się wysypała, odpaliłem na innym i zresetowało mi progress... Na pierwotny serwer nie dało się dołączyć (pełny). Dlatego admin cheat i sio z dysku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...