Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Bonsi no właśnie czytałem że to prequel do pierwszej części a skoro wrzucają Japoński VA i trzymają się konwencji "gra musi być Japońska" to stwierdziłem że chyba spróbuje. 

 

Blubi wiem mea culpa, w recenzjach Yakuze zawszę pokazują od dupy strony a mnie aż tak nie urzeka bieganie po kasynach itp. co uwagę przyciąga fabuła (zresztą i tak będę to wszystko porównywał do niepokonanego Shenmue więc cóż....). Ale wolałem się zapytać ekspertów od serii czy warto zacząć od zera (dum dum psss - dobry suchar) czy lepiej sięgnąć po stare odsłony. Szkoda ogólnie że Yakuza 1 i 2 HD na PS3 i Wii U nie opuściły granic Japonii bo z chęcią bym je przygarnął. 

Odnośnik do komentarza

Zaczynaj zatem od zero i potem jedz z koksem. A jak jesteś fanem Shenmue to już w ogóle :banderas: Chociaż w sumie możesz zacząć też od trójki, która ma streszczenia 1&2 i lecieć wtedy przez 3/4/5 i nadchodzącą 6 ale jak nie opowiada ci taka opcja to zawsze możesz ograć wersje z PS2.

Odnośnik do komentarza

no ja w yakuzie nigdy za dużo pobocznych nie robiłem i skupiałem się na fabule a fabuła w yakuza goty . Żal trochę że ps3 nie mam i w yakuze 5 nie zagram no ale sega za długo zwlekała z premierą. Mam nadzieję że na 6 w eu nie będę czekał tak samo długo.

Odnośnik do komentarza

Dobra Pany przekonaliście mnie i czekam na Zero (4 i 5 mam już z PS+ pobrane ale dorwę je w pudełku - w sensie czwórkę bo chyba 5-tka jest tylko cyfrowo). 

 

Edytka: Blant ale już podali datę premiery na Zachodzie czyli jeszcze poczekasz pół roku (styczeń).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra z czasem wyjdzie też na Steam, czego dowodzi napis na ostatecznej okładce - "PS4 Console Exclusive Game" zamiast "Only on PlayStation". Oby komputerowcy kupili tego jak najwięcej, to przyszłe odsłony być może będziemy dostawać szybciej po angielsku.

 

Yakuza-0-Business-Edition-Ann.jpg

Odnośnik do komentarza

 

Gra z czasem wyjdzie też na Steam, czego dowodzi napis na ostatecznej okładce - "PS4 Console Exclusive Game" zamiast "Only on PlayStation". Oby komputerowcy kupili tego jak najwięcej, to przyszłe odsłony być może będziemy dostawać szybciej po angielsku.

 

Czyli ploty jakie kiedyś pojawiły się w sieci,że Sega chce wypluć na Steama niektóre ze swoich gierek były prawdziwe. Oprócz Yakuzy,mieliby rozważać wydanie Resonance of Fate,Virtua Fighter i Vanquish. Oby im to wyszło. Bo dla takiej niszowej serii zabunkrowanie na jednej platformie nie robi dobrze dla potencjalnych kolejnych części po ang.

Odnośnik do komentarza

Na PS Blogu i na gafie potwierdzono ze nie ma wersji PC.

 

Hey. So, I know that box tag seems a bit ambiguous as to its meaning, but a PC version is not in the cards. The PS4 version is the only version that will exist in the west. (Other point: it was released on the PS3 in Japan, but the PS3 version will not release in the west.)

 

http://blog.us.playstation.com/2016/09/27/yakuza-0-the-business-edition-revealed-new-story-details/  [pierwsza odpowiedz w komentarzu, jakis gosc z segi]

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=218197325&postcount=332 [gosc odpowiedzialny za pr w atlusie]

 

 

Troche szkoda... bo bankowo sprzedaz by sie zwiekszyla.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Po blisko dwóch latach od światowej premiery gry, Yakuza 0 trafi do zachodniego odbiorcy. O wydanie gry w Polsce możemy być spokojni.

ytuł pierwotnie ukazał się w 2015 roku tylko na rynku azjatyckim. Gra oceniana jest przez tamtejsze media pozytywnie. Poważany i poczytny magazyn Famitsu wystawił jej ocenę łączną 56/40 (9/9/9/9).

W Polsce Yakuza Zero: The Place of Oath dostępna będzie dzięki firmie Cenega. Aczkolwiek nie mamy się spodziewać polskiej wersji językowej, nawet w napisach. W naszym kraju, tak jak i na zachodzie, gra dostępna będzie z angielskim dubbingiem i napisami. Jej premiera na PlayStation 4 już 24 stycznia.

http://naekranie.pl/aktualnosci/yakuza-0-z-polskim-wydawca-1326233

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...