Skocz do zawartości

Rewizje i daty produkcji konsoli (sprawdź z jakiego miesiąca/roku jest Twoja konsola).


Rekomendowane odpowiedzi

troche dziwne, więc wychodzi na to, że bundle TLOU ma dwie wersje bo:

 

Rafael0089

Wysłano 29 lipiec 2014 - 21:04

Hej kupiłem w Media Markt , były też w RTV Euro za 1777 zł do wczoraj na ich stronie.

 

Nalepka jest 4A niestety ale dali taki model do tego bundla o dziwo.

 

Wysłano 29 lipiec 2014 - 22:48

Dziwne, wszystkie miały znaczek z 4A. Najnowszy bundle powinien mieć conajmniej B , a nwet C a tu taka niespodzianka. Cóż konsola chodzi dobrze póki co (odpukać).

 

 
edit: chyba, że ktoś z was sie pomylił:)
Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Od siebie dodam że posiadana przeze mnie Rewizja 4C jest znacznie cichsza niż 3D. Jakoś specjalnie nie chciało mi się wierzyć w te głupoty o rzekomym wyciszeniu konsoli ale dopiero po przesiadce i osobistym porównaniu dwóch konsol, okazuje się że jednak to prawda. 

 

ResoGun zawsze wkręcał moją PS4 na wysokie obroty, a teraz chodzi zdecydowanie lepiej. Naprawdę poprawiono prace wiatraków. 

Odnośnik do komentarza

Cały czas mówicie o tych B4, C4, a przecież to jest tylko oznaczenie daty produkcji. Czy jakieś REWIZJE sprzętu faktycznie zostały potwierdzone i poza gumą na gałkach zmieniło się cokolwiek?

 

Poza tym miejcie na uwadze, że producenci nie tylko eliminują błędy, ale cały czas szukają sposobów na zmniejszenie kosztów produkcji. W pewnym momencie może się okazać, że najlepsze modele to te, które były wcześniej. Wystarczy popatrzeć na PS3 - co prawda wstecznej kompatybilności już nie wytną, ale premierowe 60-tki były dużo bardziej niezawodne od późniejszych 40-tek.

Odnośnik do komentarza

A grając w TLOU nie masz tak ze konsola się rozpędza i po jakimś czasie zwalnia i chodzi ciszej? Ja tak mam i boję się że w końcu padnie...

 

 

to tak mają chyba wszystkie PS4, starsze w większym stopniu, nowsze w mniejszym, ja mam 4B z bundle Watch Dogs i czasami usłysze jak wentylator lekko sie wkręci (na tyle, że można go usłyszeć z odległości 3m podczas grania), ale za chwile przestaje, przy akcjach gdzie więcej sie dzieje potrafi lekko zaszumieć, biedy nie ma, hałasu nie ma, jakoś dużo sie też nie grzeje

 

zauważyłem też, że gdy jestem w grze Metro i zejde do dasha wentylator właśnie zaczyna pracować, co troche dziwne, że w dashu głośniej niż w grze (tak na chłopski rozum :)

 

- jak nie rozpedza sie jak samolot albo suszarka to nie ma czym sie przejmować

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

Posiadam od tygodnia Bundle pack z TLoU 4B. Do chwili obecnej konsola bardzo cicho pracuje, nie przegrzewa się.

A grając w TLOU nie masz tak ze konsola się rozpędza i po jakimś czasie zwalnia i chodzi ciszej? Ja tak mam i boję się że w końcu padnie...

 

Nic takiego nie zaobserwowałem. Po kilku godzinnej sesji z TLou, chyba raz usłyszałem głośniejszą pracę wiatraka.

Odnośnik do komentarza

 

 

Posiadam od tygodnia Bundle pack z TLoU 4B. Do chwili obecnej konsola bardzo cicho pracuje, nie przegrzewa się.

 

A grając w TLOU nie masz tak ze konsola się rozpędza i po jakimś czasie zwalnia i chodzi ciszej? Ja tak mam i boję się że w końcu padnie...

Nic takiego nie zaobserwowałem. Po kilku godzinnej sesji z TLou, chyba raz usłyszałem głośniejszą pracę wiatraka.

No a ja słyszę cały czas... Juz nie kupię konsoli na premierę nigdy

Odnośnik do komentarza

Miałem premierową i powiem szczerze, że dużo głośniej mi posiadana kilka dni 4B chodziła. 4C z kolei zakasowuje wszystkie, ale jak widac u mnie i pewnie u wielu innych to nie reguła. Napewno z kolei pady są poprawione w obu najnowszych modelach - jak dla mnie to i cała konstrukcja jakoś przyjemniej leży w ręce a i przyciski milej się ciśnie (wiadomo, że bryły itd nie zmieniali, ale może spojenie, czy wykonanie jakichś elementów już tak)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...