Skocz do zawartości

Rewizje i daty produkcji konsoli (sprawdź z jakiego miesiąca/roku jest Twoja konsola).


Rekomendowane odpowiedzi

Taa, konsola głośno chodzi? no przecież jest tam wentylator wiec coś musi z siebie wydawać, nie czekajcie na lb3, poczekajcie aż wyjdzie PS5 lub PS6 może wtedy nie będzie już jej słychać bo ne będzie zasilana na prąd tylko na wodór a chłodzona będzie nie poprzez wentylator tylko będzie zanurzona w oleju i nic nie będzie słychać. Wiem bo wczoraj dzwonili do mnie z Sony i mam info z pierwszej ręki.  :banana:

Odnośnik do komentarza

Moja biała ps4 syczy nawet jak jest wyłączona.Poszukałem na necie i znalazłem że taka przypadłosć też wystepuje cytuje post z innego forum

 

"Z tematem piszczacego zasilacza walcze od 1,5 miesiaca.

W skrocie. Pewnego dnia odkrylem ze tak jak u Was piszczy zasilacz w konsoli mimo iz ta jest wylaczona. Chwila szukania w necie i juz wiadomo ze chodzi o luzne cewki w zasilaczu, ktore pod wplywem przeplywajacego pradu, drgaja a nie powinny. Niby niegrozne ale moga doprowadzic do uszkodzenia zasilacza (nie wiem czy to akurat prawda). Dla mnie o wyslaniu do serwisu przewazyl fakt irytujacego niskiego pisku. Ale po kolei.

Telefon do Sony, przepraszania i takie sprawy, kurier zamowiony, drukowanie etykiet, pakowanie, wysylka do Francji.... Nie wiem co mnie tknelo ale porobilem zdjecia, konsoli, opakowania itp. Pozniej sie okaze ze calkiem potrzebnie.

Po dwoch tygodniach konsola wrocila. Zapakowana w cienki kartonik i latajac w srodku...coz...Sony domaga sie zeby wysylajac do nich konsole dokladnie zabezpieczyc folia babelkowa, twardym kartonem itp. Widac ich nie obowiazuje cos takiego. Co do samej konsoli to podlaczam i....ten sam pisk. Dodatkowo obudowa porysowana, szorstki plastik w niektorych miejscach jakby przetarty. Poza tymi akcjami konsola dziala...ale danych brak - format.

Tego samego dnia, telefon do Sony, znow przeprosiny i znow kolejna wysylka. Procedura od nowa. Dzis po 2,5 tygodnia konsola wrocila....i jak pewnie zgadniecie zasilacz dalej piszczy, a rys jeszcze wiecej. I znow telefon do Sony i kolejna wysylka w poniedzialek, tym razem konsola ma byc wymieniona na nowa (zaloze sie ze refurbished).

Podsumowujac, zastanowcie sie dwa razy czy warto dla blahego powodu odyslac konsole do serwisu, bo malo ze nie naprawia, to jeszcze uszkodza co innego. Do tego kupa zlosci, stracony czas, nie wspominajac o abonamencie PS+.

Pozdr"

Odnośnik do komentarza

Kurcze mam dylemat, mega promocja mi sie trafila na otwarcie sklepu, ps4 i driveclub, nie wiem czy to bundle, bo w gazetce pokazane osobno,  moge miec za 1500, (golas ps4 normalnie kosztuje tu ok 1700). Tylko ze revizja nie wiadoma…lotto, czy czekac na bundle z GTA5 i wybulic 1900 zl i tez w sumie nie znac rewizji:/

 

PS to nie w PL.

Odnośnik do komentarza

jak bundle DC to bierz spokojnie, jak czysta + DC osobno to lepiej nie, bo możesz trafić nawet na 2013 rok (sklepy muszą sie w końcu jakoś pozbyć pierwszych modeli)

zadzwoń dopytaj jeśli masz możliwość, jak nie czekałbym na GTA

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

dodzwonic sie nie moge, wyslalem maila, w sumie to jest sklep w ktorym moge do 30 dni zwrocic konsole… :)

Ale troche glupio kupic, rozpakowac i po zobaczeniu napisu 3d lub 4a oddac niczym janusz.

 

EDIT: dostalem odpowiedz, ze jest to niestety golas+DC. pozbywaja sie penie zalegajacego towaru poprzez promocje.

Czyli olewam i czekam niespokojnie jeszcze tydzien na GTA5 Bundle.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Na pudełku masz podany model, jeżeli jest cuh-1004A to jest to jakaś stara wersja, nowsze są cuh-1116A, nie będzie wiadomo jaki to dokładnie model ale chociaż trochę przybliży. Ja w Polsce kupiłem PS4 z DC, nie był to oficjalny bundle i w środku była 4B (biala). Podobno były to te konsole z bundla z Destiny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...