Skocz do zawartości

top 10 bravo summer hits


Gość _Milan_

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie bluber, wiem ze kochasz swinki, ale zamiast spiewac niech szukaja trufli.

przy okazji przypomne jedną z najlepszych kapel, ostatnio dużo słucham  tego w samochodzie na vol. 32, pomaga inaczej spojrzec, bardziej przychylnym okiem na problemy polskich kierowców.

 

 

z takich to mi się nasuwa

 

 

 

i może coś takiego

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

wyjąłeś mi to spod palców bartosz - superior werszyn:

 

 

rok 2008, koncert zespołu napalm death w nieistniejącej już tańc-budzie WZ, ze sceny rozbrzemiewa nazistwoskie panki wypier.dalać, swoimi chudymi rączkami sieję zniszczenie w młynie, chwila na złapanie oddechu i obczajka w stronę pierwszego rzędu, a tam gość w koszulce burzum \m/. mate sprawdź sobie tą piosenkę:

 

 

co prawda hardkor panka w tym tyle co nic, a reszta piosenek również znacznie odbiega stylistycznie, ale kapelka jakby nie patrzeć "scenowa" i tekst po polsku! niedawno (w tym roku?) pojawił się też taki fajny band CZERŃ. całe debiutanckie EP znajdziesz w serwisie bandcamp, a ich pozytywną, podnoszącą na duchu twórczość streścić można refrenem kawałka tytułowego:

 

nie jestem ze skały

nie jestem ze skały

nie jestem ze skały

A ZEEEEE STRAAAAAAAACHUUUUUU

 

niestety wersja "revised" moim zdaniem gorsza :(.

Odnośnik do komentarza

blubi te sektemtum takie trzy z plusem na 5 bym dal, chociaz posluchac idzie

widze osmose productions, oni tam maja troche dobrych blek metali vide antaeus

ktos kojarzy? pewnie nie, bo tru blek w chooy, nawet wrzucal nie bede

gdzies mnie tu teczka wywolywal o pedalskie szogejzy/bleki z francji (i nie tylko)

otoz tak:

Przede wszystkim alcest, wiadomka

Ale tylko do tej plyty/kolejnej (nie pamietam). Pozniej strasznie chuyowe sie zrobilo to, w jaka strone zaczal isc neige i praktycznie w ogole odrzucil bm dla jakiegos... dream popu czy cos ;[

Przypominam zasadniczo  najlepsze co wyszlo w tym s(pipi)ialym podgatunku, czyli epeczka amesoeurs 'Ruines Humaines' czy jakos tak.

Mooocno klimatyczna rzecz, farmeruz sign of approval. Pozniej walneli splita z valfunde gdzie juz bylo troszke mocniej i z wieksza nalecialoscia panku, a nastepnie longpleja zatytulowanego 'amesoeurs'. Hue hue, to ci draka. Plytka calkiem spoko, ale wczesniejsze rzeczy IMO duzo bardziej warte uwagi.

 

 

Swego czasu jaralem sie dopamine bardzo mocno, nie wiem nawet w sumie skad oni sa. Dobrze graja rowniez, polecam sprawdzic ten album jak ktos jest fanem gejo-blek metalu i ma plakaty alcest i defheven nad lozkiem.

 

nie mozemy rowniez zapomniec o takiej kapeli jak Lantlós, no byla taka owszem, wczesniej CHYBA grali jakies ciezsze rzeczy, nie pamietam

to tez jes dobre gunwo

Odnośnik do komentarza

Tego agowita slucham wlasnie, jedyny studyjny kawalek co na yt jest ma 12 minut. Przewinelem se do wejsciowki bleka, hue hue ;] Fajowe kompozycje-wstawki-jakkolwiek to nazwac. Szkoda tylko, ze takie dlugie.

btw.

2jeogg8.jpg

xd

 

Trzeba by zrobic oddzielny topik o depresyjnej muzie, duzo rzeczy znam, jutro moze cos napisze bo tera na(pipi)iam do spania czesc

 

//btw najlepszy polski alternatiw post rok, zeby nie bylo

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...