Skocz do zawartości

Salt and Sanctuary


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Dla misiaczków czekających podobnie jak ja na wersję na Vitę

 

info z FAQ oficjalnego na stronie developera:

 

There will be PS4/Vita Cross-Buy, though not cross-save, so if you buy it on PS4 before the PSVita version is out, you will also be able to get the Vita version later.

No to nie pozostaje nic innego niż kupno :lapka: Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Jak macie PS4 to kupujcie te cudowna gre i grajcie jak po(pipi)y, nie zastanawiajcie sie nad wersja Vitową ktora pewnie jest ich najmniejszym priorytetem [po PS4 nastepna w kolejce na bank bedzie wersja PC], a brak konkretnej daty premiery lub nawet przyblizonej nie zwiastuje predkiego wydania. Na PS4 macie juz gotowy produkt dzialajacy jak nalezy, z uzalezniajacym i ostrym jak zyleta gameplayem.

Odnośnik do komentarza

Port na vitę robi inne studio, nie SKA

 

Czyli jest nawet gorzej niz myslalem xD

 

Do czasu wersji na Vite spokojnie na ps4 mozna zrobic ten pierwszy "blind run" przez gre na spontanicznym buildzie a potem nowa postac na kieszonsolce.

 

btw. gierka skonczona, zajelo mi to 32 godziny (sporo lizalem sciany), teraz pora na NG+ i kolejne zakonczenie :fsg:

Odnośnik do komentarza

 

Port na vitę robi inne studio, nie SKA

 

Czyli jest nawet gorzej niz myslalem xD

 

Do czasu wersji na Vite spokojnie na ps4 mozna zrobic ten pierwszy "blind run" przez gre na spontanicznym buildzie a potem nowa postac na kieszonsolce.

 

btw. gierka skonczona, zajelo mi to 32 godziny, teraz pora na NG+ i kolejne zakonczenie :fsg:

 

 

w jakimś tam wywiadzie czy pytaniu fana odpowiedzieli, że nie mają umiejętności czy coś tam, żeby zrobić dobry port na Vitę, dlatego robi to ktoś inny za nich :dunno: w sumie się nie dziwię, biorąc pod uwagę, jak długo robili salta, i że nadal mówimy tylko o dwuosobowym teamie, to byśmy czekali kolejny rok na port na Vitę, a tak to może będzie szybciej :obama: 

Odnośnik do komentarza

Ukończona gierka w niecałe 25 godzin, przy 86 poziomie. Szybko luknąłem na wiki no i dwóch bossów pominiętych a wydawało mi się że dokładnie wszystko wszędzie zwiedzałem. NG+ na razie odpuszczam, teraz czas na nową postać - trzeba się pobawić magią i zobaczyć jak wygląda takie przejście, tym bardziej że mam już plany co wykuć z jednej duszy. Gra typowym tankiem greatsword/greatshield to taki w sumie easy mode, najtrudniej mi było z z Tree of Men - cała reszta dość gładziutko wystarczyło tylko żonglować tarczą/ringami z odpowiednim resistance. Do jednej rzeczy tylko się mogę przyczepić, czemu nie da się parować bossów (no tych humanoidalnych przynajmniej), jak się mylę to sprostujcie ale próbowałem dość często z marnym rezultatem. 

Odnośnik do komentarza

Jak macie PS4 to kupujcie te cudowna gre i grajcie jak po(pipi)y, nie zastanawiajcie sie nad wersja Vitową ktora pewnie jest ich najmniejszym priorytetem [po PS4 nastepna w kolejce na bank bedzie wersja PC], a brak konkretnej daty premiery lub nawet przyblizonej nie zwiastuje predkiego wydania. Na PS4 macie juz gotowy produkt dzialajacy jak nalezy, z uzalezniajacym i ostrym jak zyleta gameplayem.

Kupiłem :lapka:

Gra wyglada świetnie, zobaczymy jak to będzie w praktyce

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

lekkie spoilery odnosnie trofek:

 

Sa 3 questy z npcami na ktore trzeba uwazac, jak pominiesz np gadke z jednym i zabijesz bossa to w danej zonie gdzie miales gadac to NPC znika i pozostaje tylko NG+ lub nowa postac

Sa 2 trofki za 2 zakonczenia - jedno zakonczenie bardzo latwo mozna ominac

Jest zlote trofeum za zabicie bossa w tutorialu, jak sie nie uda, to pozostaje tylko nowa postac, na NG+ nie ma drugiej szansy.

 

Wiekszosc mozna machnac na jednym przejsciu, poza wlasnie drugim endingiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektóre convenanty np. Order of the Betrayer czy House of Splendor też można łatwo pominąć. Do tego pierwszego dotrzeć mi się udało przy pierwszym przejściu, ale dopiero po skończeniu gry i poczytaniu wiki wiem jak do nich dołączyć - co zresztą zamierzam przy nowej postaci. :) 

Odnośnik do komentarza

Wymaksowanie OotB daje nam:

 

Mozliwosc zakupu matsow do upgradow ekwipunku Kreakanow

Zabicie Bossa z tutorialu daje nam dostep do 1 sztuki przedmiutu o nazwie Drowned Tome pozwalajacego zrobic +7 na ekwipunku Kreakanow ( normalnie mozna zdobyc tylko jeden na przejscie )

Odnośnik do komentarza

Zabicie Bossa z tutorialu daje nam...

 

No właśnie, zabicie... :D

Ile ja New Games już narozpoczynałem... Na początku zgon z powodu zaskoczenia, później zgon, bo Knight i fat rolle, ostatnio już wykumałem, że bez zbroi, ale ściany za blisko i wtedy dupa. Teraz kilka zgonów ze zwykłej pazerności, ale także znów nieuwaga przy ścianie - w każdym razie - cudowny szpil :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...