Skocz do zawartości

Gomorra la serie [2014]


Gość Beka Wnusiu

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie z całym szacunkiem do Ciro ale w tym sezonie jak dla mnie był trochę irytujący. Znaczy może nie irytujący co, grał tylko jedną miną męczennika, wygłaszając po 2 zdania na krzyż. Czasami aż było to komiczne. Niby wiadomo czemu tak grał ale mimo wszystko, nie był to Ciro z dwóch pierwszych sezonów.

 

Inna sprawa, że

serialu bez niego ciężko mi sobie wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Słupek napisał:

No właśnie z całym szacunkiem do Ciro ale w tym sezonie jak dla mnie był trochę irytujący. Znaczy może nie irytujący co, grał tylko jedną miną męczennika, wygłaszając po 2 zdania na krzyż. Czasami aż było to komiczne. Niby wiadomo czemu tak grał ale mimo wszystko, nie był to Ciro z dwóch pierwszych sezonów.

 

Inna sprawa, że

  Pokaż ukrytą zawartość

serialu bez niego ciężko mi sobie wyobrazić.

 

Akurat w tym sezonie mocno rzuca się w oczy, że oni wszyscy wygłaszają takie przemowy jak 100 letni sensej który wymyślił to na drodze wieloletnich medytacji parząc zieloną herbatę w altanie, każdy dialog wyglądał jakby cytowali jakiegoś Sun-Tzu. Nie wiem czy to jest wina tłumaczenia czy naprawdę to tak brzmiało, ale jak na gangusów bez szkoły to raczej trochę groteskowo.

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się że w tym sezonie nie błyszczał specjalnie

Mimo że ta akcja w Bułgarii była ciekawa i od początku było wiadome że Ciro wszystko ogarnie , problemem nie tyle jest usunięcie Ciro co obecnie brak kompletnie ciekawych postaci . Wszystkie ciekawie zarysowane postacie już dawno umarły a Grubcio jak już pisałem czego by nie zrobił jakoś mi tutaj nie pasuje , jak pierwszy raz zobaczyłem ten gang glutów na skuterach to myślałem że będzie tutaj jakiś potencjał i ciekawe postacie (albo chociaż jedna ) a okazało się że nawet Enzo okazał się Hipskuterowcem ...

. Jak pisałem dla mnie to już koniec przygody z Gomorrą i uważam już historie za zakmniętą i tak ten serial zapamiętam. Nie jest to poziom topowych seriali ale dalej uważam że Gomorra była świetna tylko podczas całej tej historii ludzie stojący za serialiem podjeli kilka złych decyzji co odbiło się w 3 sezonie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
8 minut temu, areka napisał:

Co to będzie? Bo nie chce mi się szukać - wolę forumka zapytać. Dla mnie to jeden z najlepszych seriali btw.

Historia

Spoiler

nieśmiertelnego, czyli Ciro

. Mam nadzieję, że nie zrobią jakiejś (pipi)onej głupoty w stylu

Spoiler

Jasona, i nie okaże się, że on jednak wypłynął z tego morza.

Niestety podpowiedzi sprzedawane tu i ówdzie trochę na to wskazują.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...