Skocz do zawartości

Diablo III Xbox One


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widze osobnego tematu odnosnie D3 na Łoniaka, wiec pozwole sobie go zalozyc.

Chcialbym troche pospamowac na oficjalnym forum battlenetu, o tutaj...
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/11760507005
odnosnie żenująco beznadziejnego dzialania polskiej wersji Diablo 3: RoS na Xbox One. Niestety...pisze, ze aby wziac udzial w dyskusji nalezy posiadac postac stworzona w grze. Mam takowa, ale jak sprawic, zeby battlenet ja zobaczyl?

 

Tym co nie wiedza o co chodzi z tym dodupnym dzialaniem D3 na One wyjasniam, ze gra w jezyku PL straszliwie muli.Widac zaciachy golym okiem. Chodzi co najwyzej w 25 fps, zamiast w 60-ciu. Po przelaczeniu na wersje rosyjska (angielskiej w polskim wydaniu gry ni ma) gra dziala nieskazitelnie plynnie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orzeszek

Troche pokrętne logika ale dział temat diablo ps4 jest o diablo na next geny a temat diablo x360 to na past geny :D także spamuj w dziale ps4 bo wersje sie od siebie nie róznią mechaniką poza 1 czy 2ma riftami i dodatkami w uzbrojeniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jesli ktos pisze ze dziala w 25 klatkach to jednak sie diametralnie roznia.. bo wersja ps4 jak zyleta chyba ze jest mega miazga kolorowa i 4ch graczy to jest drop czasami tak jak pisalem ale nie 25fps...

mam wersje na xbone, i takie same są cyrki z frameratem, pctowa wersja potrafi dostac dałna, więc same shit. mechanika ta sama. no i tak w diablo najważniejsza jest grafika i fabuła... bo umre ze smiechu.

Odnośnik do komentarza

ale jak caly czas macie framerate tragiczny? czy tylko od czasu do czasu..nie rozumiem.. gram w sumie od premiery i tak jak pisalem w temacie ps4 czasami w czasie gry w 4ch w multi w momencie jak wszyscy odpalaja swoje umiejetnosci/kolorwe fajerwerki plus zdarza sie przeciwnicy z blyskawicami/disco to wtedy jest drop ale po chwili wszystko wraca do normy...:/

Odnośnik do komentarza

Wersje angielska i rosyjska ( angielskiej w polskim wydaniu nie ma) działają fenomenalnie. Niepłynnie działa za to wersja polska. Sprawdzałem forum battleneta i np również Austriacy się skarżą na to samo, tyle tylko że oni mogą spokojnie przełączyć się na wersję niemiecką, natomiast nam nic nie zostaje, bo co...grać po rosyjsku? No właśnie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

okay sorrki nie doczytalem. gram w wersje ang. spytaj sie w temacie ps4 bo tam wiem ze kame lechu graja na wersji pl

 

 

Ja gram na ps4 w wersję PL i póki co nie uświadczyłem jakiś dropów jednakże jestem dopiero w drugim rozdziale, jak coś dam znać, może przy większej zadymie w dalszych rozdziałach coś się będzie działo? Ale póki co jestem mile zaskoczony, że wszystko tak płynnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wracają do tematu, jest event znany z pc-ta czyli podwójne gobliny <3 jak coś o 14 wychodze z roboty 14:30-15:00 zaczynam napyerdalać te świecące skerwysyny. łatwo tez wbic aczik za 500 gobasów <3

 

dla nie znających mechaniki, są miejsca gdzie gobliny są "powiedzmy" często gwarantowane, narazie potwierdzam pieczary aranei (czasami są w pajęczym jajku) starym tristam w piwnicy, katedra lvl2. polecam tez grindowac a3 cały tower do azmodana. jak narazie na 10 gier zawsze mailem gobasy w tych lokacjach. oczywiście sale agoni lvl 2 nerfowane.

 

mozna by sie pokusic jeszcze o amulet z machiny infernalnej <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Potwierdzam powyzsze. Pojawil sie nowy patch do polskiej wersji Diabolo 3 RoS ważący 424MB, ktory W KOŃCU, po ponad trzech miesiacach od premiery gry naprawil problem z koszmarnie nieplynnym jej dzialaniem.
Moim zdaniem dopiero teraz mozna zaczac w nia grac...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...