Skocz do zawartości

Zaginięcie Ethana Cartera


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

IMO jest super. Świat choć liniowy to i tak można sie w nim zgubić. Czy to w lesie, czy na polanie goniąc kogoś/czegos. Wizualnie jest fantastycznie. Fizyka + grafika + muzyka połączona z szumem drzew, gra pierwsze skrzypce o wysokich lotach. Puzzle porozrzucane po całym świecie, sa fajnie przemyślane. Grałem zaledwie 1.5h, przy czym bawiłem sie świetnie.    Oczywiście 1 000 do klimatu jesli kiedykolwiek sie tam było   :fsg:    Narazie wsiąkłem, ale takie gatunki trzeba lubić. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj udało mi się grę ukończyć i bardzo mi się ona spodobała! Grafika, zagadki i cała koncepcja ŚWIETNA! Bawiłem się przy niej rewelacyjnie i żadnych minut nie uważam za stracone. Duże uznanie dla twórców za odwzorowanie Polski w grze, co bardzo mi się spodobało i od razu wiedziałem, że ja już tam kiedyś byłem... :D

Żadna zagadka nie sprawiła mi dużo kłopotu i na koniec gry okazało się, że nie zdobyłem dwóch trofeów do 100%. Jedno było banalne i związane było z początkiem gry, a na taki trik nie wpadłem... :) Z drugim trofeum okazało się, że nie mogę go zdobyć po ukończeniu gry. Co prawda gra pozwala po jej ukończeniu cofać się praktycznie wszędzie, to jednak nie udało mi się skutecznie "odpalić" całej sekwencji, która by doprowadziła do zdobycia ostatniego trofeum. Męczyłem się wczoraj z godzinę i w końcu się poddałem. Rano wpadłem na inny pomysł jak je zdobyć... :)

Upewniłem się, że mam wgranego ostatniego save'a na PS+, uruchomiłem nową grę i wtedy cała sekwencja zadziałała jak trzeba... :) Po zdobyciu trofeum, przywróciłem z PS+ zapis i tyle... :)

 

Jedynie szkoda, że gra jest krótka, aczkolwiek spokojne przejście i podziwianie widoków zajęło mi cały wczorajszy dzień, ale warto było... jedyny moment kiedy zostałem przestraszony, to

górnik w kopalni. Nie wiedziałem o co chodzi i do niego podszedłem, co się okazało błędem... :)

 

 

Ekipie, która stworzyła ten tytuł należą się duże brawa i już proszę o więcej i od razu na konsole.

 

Jakby ktoś chciał pooglądać moje zrzuty, to spakowałem je do jednego pliku ZIP.

A na zakończenie kilka moich zdjęć wykonanych 10 lat temu z okolic, które znalazły się w grze... :) A są to:

  • Zapora i elektrownia wodna na Jeziorze Leśniańskim - 1 i 2
  • Zapora i elektrownia wodna na Jeziorze Złotnickim - 1, 2, 3 i 4
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ta gra to jeden wielki (pipi)any photo mode. Jak to wygląda, co ten Chmielarz, co to UE4 :obama:

Polacy znów zawstydzają większość developerów, graficznie istny zamiatacz, grałem, a raczej łaziłem i podziwiałem widoki z godzinę, więc nic więcej nie napisze, może tylko tyle, że klimat jest gruby, niepokojące odgłosy, lekko przygrywająca muzyczka, gdyby coś w tym lesie wyskoczyło za drzewa, to spore szanse na znalezienie się pod sufitem.

 

Dwa filmiki, które nagrałem, zero spoilerów, początek gry.

 

 

Na ekranie wszego tv, to będzie wyglądało 10 razy lepiej. I jeszcze dwa zdjęcia.

11692708_779034352209158_418929689898532

 

11218617_779034638875796_347436739793222

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wolałbym oficjalne porównanie, ale w tym wypadku różnice sa widoczne juz gołym okiem. Póty co PS4 wygrywa.

Zobaczcie sami...

 

http://www.ppe.pl/news-37380-zaginiecie_ethana_cartera_wyladnialo_na_playstation_4__porownanie_z_edycja_na_pc_ty.html

eee nie chce w tym temacie tworzyć sporów o grafikę ale w wersji PS4 są znacznie gorszej jakości odbicia, cienie, AA i roślinność na dalszym planie. Jedynie oświetlenie jest lepsze względem wersji PC na UE3 Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Jednak 60 fps robi swoje :)  Cholera ja bym wolał gorszą grafikę w 60 fps niż lepszą w 30. W sumie wygląda jak na pc a chodzi o wiele gorzej. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem Cartera w tamtym roku. To jak liście na wietrze się poruszały pięknie i płynnie. Oglądałem gameplay na ps4 i po prostu liście nie zachowują się realistycznie przez te skoki :) To takie moje małe spostrzeżenie.

 

 

Tak czy siak cieszę się że więcej osób zagra w to małe arcydzieło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...