Skocz do zawartości

Peaky Blinders


Dreyes

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam, ogląda ktoś ten serial BBC? Właśnie wczoraj wypuścili pierwszy odcinek drugiego sezonu (w drugim sezonie będziemy mogli zobaczyć Toma Hardy'ego. Serial rewelacyjny, ludzie porównują go do Zakazanego Imperium (którego jeszcze nie widziałem).

 

Akcja, ujęcia, postacie, muzyka i brudny klimat Anglii roku 1919 na wielki PLUS.

 

opis serialu [filmweb - milkaway]

 

Birmingham, 1919 rok. "Tommy" Shelby (Cillian Murphy) jest weteranem wojennym i przywódcą niesławnego gangu "Peaky Blinders", zwanego tak z powodu żyletek wszytych do czapek noszonych przez jego członków. Gdy Tommy wchodzi w posiadanie transportu broni skradzionej z lokalnej fabryki, zaczyna snuć plany wzmocnienia swojej pozycji. Tymczasem do miasta przybywa bezkompromisowy inspektor policji Chester Campbell (Sam Neill) z misją odzyskania zaginionego ładunku.

 

trailer 1 sezonu

Odnośnik do komentarza

Dobrze że ALI (pipi)i głupoty.

 

Murphy jest za(pipi)isty, jego chłopaki też. Do obsady kolejnego sezonu dołączy sam Tom "Big Guy" Hardy a akacja przenosi się m.in. do Londynu. Odcinki mają po godzinkę i jest ich tylko 6 więc zamiast czytać tego posta moglibyście już obejrzeć 2 minuty za(pipi)istego serialu.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Rzadko kiedy mam tak że po pierwszym sezonie przestaje oglądać serial. Zazywczaj wynika to ze strachu że dalej będzie innaczej. Tutaj wynikało to ze strachu że drugi sezon nie będzie tak perfekcyjny jak pierwszy i o mój Boże jak bardzo się myliłem. Czegoś takiego potrzebowałem po odejściu Boardwalk Empire. 

 

I informacja że w 3 sezonie powraca Hardy <3 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Już jest :banderas:

 

Dla mnie drugi sezon był faktycznie nieco słabszy, albo to pierwszy ustawił poprzeczkę tak wysoko, że wpadłem w pułapkę własnych oczekiwań :dunno:

 

Średnio pamiętam, co działo się w ostatnim sezonie, ale mierziły mnie nieco wątki

mamuśki całego "klanu" i dramy, które robiła + tego brata (?), który ćpał i miał potem napady furii

 

 

I pamiętam, że w ostatnim odcinku chyba

Tommy dowiedział się, że zbrzuchacił jakąś laskę, która była "kimś", a potem jacyś kolesie go porwali i kazali mu kopać sobie grób, jednak w ostatniej chwili chyba jeden z nich okazał się wporzo ziomkiem i odstrzelił pozostałych :P

 

 

Zobaczymy, co przynosi nam sezon numer trzy. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...