Skocz do zawartości

DriveClub - kluby i ustawki


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

 

Elite Club będzie miał chyba wolne 1 miejsce (nasz klub) mamy chyba kogoś nieaktywnego, jutro sprawdze jeśli Cie interesuje :)

Chyba o mnie chodzi. Do Driveclub wrócę dopiero za jakiś czas więc możesz mnie wyrzucić z klubu jeśli potrzebne jest miejsce.

 

 

Nie o Ciebie kes, jest ktoś u nas z 25lvl i stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie pomógł by mi ktoś w dwóch trofeach ?

Kiedy skończy się czas w wyzwaniu indywidualnym, bądź na szczycie tabeli.
oraz
Wygraj 5 własnych wyzwań indywidualnych po wysłaniu ich przynajmniej do 1 gracza.
 
Bardzo proszę o pomoc. Stworzył bym 5 szybkich wyzwań, żeby komuś czasu nie zabierać, oczywiście mój czas musi być najlepszy żebym zdobył te dwa trofki. Bardzo proszę o pomoc komu mógł bym wysłać wyzwania ? mój nick dawe1986. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza

Zawsze mozesz utworzyc sobie 2 konto na pleju i jemu wyslac inva do wyzwania, przejezdzasz na drugim koncie nie pobijajac rekordu ze swojego podstawowego konta

 

Edit: nie wiem jak teraz ale kiedys musiales byc online i miec uruchomiona konsole z DC zeby te trophy wpadly wiec najlepiej najkrotsze wyzwania

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Tworzysz 2 konto na swoim PS4. Wysylasz zaproszenie do znajomych aby miec to konto na liscie swoich znajomych na swoim glownym koncie. Robisz wyzwanie na 30 min na swoim glownym koncie i wysylasz inva do wyzwania na to nowo utworzone konto. Logujesz sie na to drugie konto, przyjmujesz wyzwanie, przejezdzasz tak aby nie pobic rekordu, wychodzisz z gry, logujesz sie na swoje glowne konto i uruchamiasz Drive Club, czekasz jak wyzwanie sie skonczy i trophy wpada. Nie wiem jak Ci to prosciej wytlumaczyc

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Elite Club ma jednak full. Także wolny strzelec dalej szuka klubu, dla którego ma do zaoferowania aktywne zdobywanie punktów.

 

-----

 

Nieaktualne. No chyba, że klub uczestniczy w lidze.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...