Skocz do zawartości

Fanek

DriveClub - kluby i ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Szukamy jednego zawodnika do NocneZjawy 630mln pkt (182 rank). Wymagania to SP, zadnej spiny w graniu itp. i w miarę regularne granie. Zainteresowanego proszę o pw na forum albo na psn : CukierPo7zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakis czas temu klub w ktorym bylem zostal rozwiazany (jest jako nieaktywny) i do tego czasu nie moge go opuscic ani dolaczyc do innego.

Jak zaakceptuje zaproszenie to wyswietla sie komunikat ze jest problem z łącznoscia z serverami :/

I tak od dobrych 2 tygodni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacząłem dziś granie w DC i szukam klubu, przygarnijcie dobrego człowieka :-) psn id: luc_waw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktos ma miejsce wolne i nie wymaga duzo grania to chetnie gdzies dolacze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwolniło się jedno miejsce w moim klubie. Klub AA. Mamy ok 1450 miejsce w rankingu. Szukamy kogoś aktywnego i pniemy się w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, szukam klubu, żeby sobie z kimś pograć? Mam 26 lat i bodajże 36 lvl. Z chęcią dostałbym się do klubu z min. 6 lvl. Mój PSN Dancio90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam w świecie DriveClub! :)

Szukam aktywnego, miłego i spokojnego klubu.

Zacząłem przygodę w DriveClub od niedawna, posiadam dopiero 25lvl (ciągle rośnie, gram codziennie. Niedługo, ale gram).

Jakby znalazło się jakieś miejsce to chętnie dołączę do klubu i się nauczę czegoś nowego.

Pozdrawiam, dawidincognito <--- psn nick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam klubu najlepiej takiego co dopiero zaczyna, tak jak ja (20 lvl). Dużo gram

psn -> Xan_der_

Edytowane przez Xan_der_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś miał wolny klub to z chęcią się dołączę. Od wczoraj zacząłem grać i gra mi się bardzo spodobała. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Nocnych Zjawach powinno się zwolnić miejsce, bo część osób już nie gra. Przypomnij się wieczorem na PSN to zaproszę.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też chciałbym do fajnego klubu. Ktoś chętny na jakieś ustawki trofeowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jakie ustawki? Przecież wszystkie trofea wbija się w zasadzie z automatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie, bo widzę że trzeba robić wyzwania, udostępniać je znajomym i później pobić ich rekord. Gorzej, jak nie ma się znajomych grających w dc, albo nie pobije się ich rekordu.

Edytowane przez rodi84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i tylko to jest, spróbuj zrobić samemu, a jak potrzebujesz pomocy, to wyślij mi 5 wyzwań drift/sprint/skill.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie sobie nawzajem :)

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Square, wysłałem 5 wyzwań do FeMna, miał na nich gorsze wyniki, ale trofeum nie wpadło. Ustawiłem sobie na 60 min te wyzwania. Czy coś źle zrobiliśmy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś było tak, że trzeba było być grze jak wyzwania się kończyły. Spróbujcie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś zainteresowany zapisaniem się do klubu? Mój Klub AA (1435 miejsce) posiada wolne miejsca. Zapraszam aktywnych kierowców i pniemy się w górę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi