Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak próbowałem ale mam z 5 strzał. Tyle nie styka xD

 

Dobra koniec dramy. Pokonałem go po blantmanowemu. Dostał 4 headshoty z raniącej strzały i zawinął kopyta xD

 

Wiem jedno albo coś źle robię albo mam za słaby sprzęt bo normalnie bym chyba typa nie pokonał bez kodów:/

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No gierka jest świetna, to że akurat  nie ma dużo walki jest dla mnie mega plusem, szczególnie że questy są mega pomysłowe (coś jak mafia w średniowieczu).

"Szkoda" jedynie, że wyszedł GoW bo musiałem chwilowo przestać grać (po ok 25h) jednak na bank wrócę aby skaczącyć i wymęczyć.

No gierka jest świetna, to że akurat  nie ma dużo walki jest dla mnie mega plusem szczególnie, że questy są mega pomysłowe (coś jak mafia w średniowieczu).

Szkoda jedynie, że wyszedł GoW bo musiałem chwilowo przestać grać (po ok 25h) jednak na bank wrócę aby skaczącyć i wymęczyć.

 

Po GoW dla mnie zdecydowanie najlepsza gra w tym roku.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Tylko nie nastawiaj się na sieczkę od początku gry. Przez pierwsze 10h walczyłem z max 10 razy,gra sie bardzo powoli rozkręca. Bardzo realistycznie przedstawia rozwój Henryka z niemoty ledwo trzymającej miecz do kozaka na widok którego bandyci uciekają a mieszczanie dziękują za to ze poświęca czas na rozmowę z nimi.

 

To jest dla mnie tym bardziej dobra wiadomość. Lubię kombinować i chodzi mi po głowie pójście w tej grze w dobrze rozwiniętego, oczytanego mówcę z charyzmą, który manipuluje zamiast walczyć. Chociaż walki też pewnie będę musiał liznąć :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Sobies napisał:

Czy ktoś może mi wyjaśnić łopatologicznie, albo jakimś dobrym tutorialem na YT jak do jasnej cholery stosować locpicking? Dziś już zaoszczędziłem 200 zł bo powstrzymałem się przed rzuceniem padem o ścianę (zamek na poziomie łatwym). Wyższe poziomy to musi być abstrakcja.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w końcu po kilku dniach ogarnąłem otwieranie zamków bo wcześniej miałem problemy z bardzo łatwymi na 1 poziomie i strasznie mnie to frustrowało.

 

Polecam to rozegrać w ten sposób: idziesz do młynarza i kupujesz 20 wytrychów. Prosisz o trening, idziecie razem za dom i mozesz ćwiczyć na tej skrzynce. Pierwsze otwarcie najgorsze, pewnie połamiesz połowę. W kazdym razie na tej skrzynce podbijasz do 3lvl i wykupujesz perk na bardziej wytrzymałe wytrychy. Teraz już z górki, pokręć się po świecie i otwieraj bardzo łatwe i łatwe zamki. W ten sposób wbijasz 5lvl, wracasz do młynarza i prosisz o trening, masz już 6lvl. Od 6lvl już można otwierać z powodzeniem trudne zamki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak na początku gra było dość dobra to teraz gdy jestem tak w 60% gry mam jej kompletnie dość. System walki jest tak ślamazarny że aby skończyć grę staram się bugować przeciwników(co jest łatwe) i kończyć ich z łuku. Gra potrafi mi cofnąć zapis do 30 minut przed z jakiegoś powodu , zdarza się że po zejściu z konia umieram bo wykonałem śmiertelny skok. Chciałem skończyć bo nie lubię mieć dużo tytułów pozaczynanych ale już autentycznie mam dość tej gry . Grałem w dużo gier na premiere ale pierwszy raz trafia mi się tak zbugowana gra . 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Jak na początku gra było dość dobra to teraz gdy jestem tak w 60% gry mam jej kompletnie dość. System walki jest tak ślamazarny że aby skończyć grę staram się bugować przeciwników(co jest łatwe) i kończyć ich z łuku. Gra potrafi mi cofnąć zapis do 30 minut przed z jakiegoś powodu , zdarza się że po zejściu z konia umieram bo wykonałem śmiertelny skok. Chciałem skończyć bo nie lubię mieć dużo tytułów pozaczynanych ale już autentycznie mam dość tej gry . Grałem w dużo gier na premiere ale pierwszy raz trafia mi się tak zbugowana gra .  

na czym grasz? bo te błędy w większości co piszesz były zlikwidowane jak ja już gre kończyłem kilka miesięcy temu?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, balon napisał:

Tak z ciekawości bo grami i gram (mam nabite ponad 30h) w tę kozak gierkę z przerwą na nowego GoW i jestem obecnie w momencie 

  Ukryj zawartość

jak pokonałem tego niemieckiego rycerza - po leczeniu zaraz w wiosce. Dużo jescze wątku głównego mi zostało?

nie do końca wiem o co ci chodzi. Czy chodzi o

Spoiler

bossa po oblężeniu obozu na piętrze budynku? Runta?

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

Nie nie,

  Ukryj zawartość

tego Niemca z wąsem po tym jak była zaraz w wiosce i robiliśmy lekarstwo dla nich. Tego na górze w budynku (Konusa) co mi miecz zaje bał to już ubiłem.

 

znaczy

Spoiler

pomogłeś hanuszowi i oblężenie talmberga skończone?

Jak tak to już prawie koniec. Kilka wątków do zamknięcia i bardzo przyjemne zakończenie :) Myslę że 3-4 questy ale grałem dawno więc mogę się o 1-2 pomlić :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...