Skocz do zawartości

Linkin Park


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Lp to zawsze był zespół, który wywoływał raczej uśmiech politowania pod nosem. Aczkolwiek osobiście nabrałem sporo szacunku do ś.p. Chestera jak usłyszałem występ na żywo (2007r, grali na stadione w Chorzowie przed Pearl Jam). Potężny głos, praktycznie zero fałszu, miał gość talent.

 

No chyba własnie politowania jak ktoś siedział  w  tej muzie, jak ktoś zaczynał  z nimi  to pewnie teraz nuci te ich balladki.

Odnośnik do komentarza

Ile gimbazy na forum, wspominki  z linkin park xD

 

 

W podstawówce Kazik, prodigy, korn, deftones, pomijam staruszkowe Zappy i  King Crimson. Już pomijam co kto kiedy, ale należy pamiętać że linkin park nigdy nie był  w zadnym stopniu odkrywczy, ani dobry, wokalista kwiczał jak  baba, gdy probowal byc grozny  i zly osmieszal sie w  kazdej piosence. Zawsze była kwestia: po co sluchac LP skoro jest korn,  deftones, primus itd. A mało kto słuchał tego i  tego,  bo jak powiedzialem, LP to zawsze było go,wno. Nawt P.O.D.  lepsze było, jezu, nawet static x chyba.

Tak samo słuchało się Backstreet Boys a nie just 5.

 

 

No własnie nie za bardzo sobie wyobrażam, wg mnie zbyt duza przepaść, zresztą target zdecydowanie był inny, cała otoczka LP to raczej dzieci które dopiero zaczynaja z rockiem.

 

Zabierzcie tego przegrywa z tego tematu, bo gorzej niż bizon :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

LP to taka marihuana, zaczyna się niewinnie i potem przechodzi do heroiny.

 

W każdym razie w jakiś sposób kapela ukształtowała mnie muzycznie, za co będę miał ją gdzieś tam z tyłu głowy, pomimo cyrków, jakie zaczęła tworzyć na nowych albumach i wczoraj trochę smutno mi się zrobiło

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam ten dzień w 2001r. kiedy moja starsza siostra wróciła od koleżanki z wypaloną płytką CD Verbatim z napisem Hybrid Theory. Mówi: mam coś nowego do posłuchania.

Nie wiedziałem co to. Z zaciekawieniem włożyłem płytkę do Wieży Hifi marki LG i począłem słuchać cóż to za muzyka.

O czegoś takiego nie słyszałem jeszcze (z reguły siostra przynosiła jakieś techniawy), spoko, coś fajnego, innego.

Płytka była najczęściej odtwarzana podczas mojego użytkowania wieży.

Muza LP towarzyszyła mi podczas nauki, relaxu, trudów życia codziennego.

Podejrzewam, że LP jest najczęściej słuchanym przeze mnie zespołem.

Piosenki wiążą się z wieloma emocjami które na przestrzeni lat się przeżyło.

Byłem na koncercie we Wrocławiu w 2014 - najlepszy koncert na jakim w życiu byłem. Fantastyczny klimat, genialny występ na żywo.

Nadal będę słuchał LP, bo jest ponadczasowy i dla mnie niezwykle sentymentalny.

W(pipi)ia mnie marudzenie ludzi, że hujowe, że (pipi), że jak można tego słuchać.

I na siłę starają się przekonywać do swoich racji. W doopie to mam. Słuchasz co lubisz a nie co ci każą, "bo tak"

Odnośnik do komentarza

 

A kto ci coś każe? Dla mnie na przykład to zwyczajnie śmieszne. Każesz mi uważać inaczej? ;)

 

No looknij wstecz na posty milana i jego krucjatę.

Kogo? XD Milan to od dawna stary koń, który w przerwach od roboty piszę zaczepne bzdury by spuścić trochę powietrza z ciśnienia codzienności. Nikt, kim należy się przejmować i zwracać uwagę. Poza tym to Poznaniak. Dajcie już spokój. Sam pewnie za czasów świetności słuchał LP a teraz firafara jaki to koneser gatunku. Zaorać.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

A kto ci coś każe? Dla mnie na przykład to zwyczajnie śmieszne. Każesz mi uważać inaczej? ;)

No looknij wstecz na posty milana i jego krucjatę.

 

Debilu, nikogo nie przekonuje, jestes emocjonalna dzivka bo sluchales LP, napisalem tylko  ze ch,ujowa muza, ale czy ja kogoś tutaj  przekonuje? zreszta do czego , skoro to historia i co sie stało to się stało? co za emocjonalna dziewczynka,  placze bo obrazono mu  n'sync.

A wujaszek widze znalazł  sobie nowych kolegów, znowu  się przykleja do jakies grupy poki nie napisza mu  zeby spier,dalal xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...