Skocz do zawartości

Better Call Saul


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiadomo, że wole obejrzeć całość jak już wyjdzie i tak zazwyczaj robię bo nie lubię skakać między 8 serialami naraz i robię tak, że mam jeden serial "poważny" i z dwa lajtowe zależnie od nastroju oglądam i zazwyczaj obejrzenie sezonu serialu, który ma z 10 odcinków po 1h zajmuje mi tydzień i wtedy przeskakuje na coś innego albo oglądam kolejne sezony, ale kiedyś normalnie się oglądalo seriale tydzień po tygodniu zwłaszcza jak wychodzą gorące nowości i jesteś zajarany na tyle że musisz być na bieżąco, no nie wyobrażam sobie czekać na całość w przypadku jakiejś Gry o Tron czy chociaż Breaking Bad kiedy w necie latają spolilery. 

 

Mam nadzieje, że wytłumaczyłem o co chodzi :hi: 

26 minut temu, II KoBik II napisał:

No ale to wszystko ogladasz jak leci?

Sprite oglada kazdy serial na tej planecie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, sprite napisał:

To się tylko może sprawdzić jak oglądasz mało seriali. Przy większej ilości nie do ogarnięcia. Tylko co tydzień.

O to, to. Gdyby już zupełnie wszystkie seriale lądowały od razu w całości na Netfliksie i jemu podobnych przybytkach, to poczułbym się zupełnie przytłoczony i pewnie też szybko zniechęcony ilością contentu do "odhaczenia". A tak wiem, że np.

- poniedziałek to świeży odcinek serialu X - pyk, byle obejrzę go do kolejnego poniedziałku, żeby nie rósł backlog

- wtorek - serial Y, j/w

- piątek - serial Z, j/w

No ale wiem, że nie każdy ogląda kilka(naście) seriali na bieżąco. :lapka:

Edytowane przez Frantik
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@sprite Szacun :obama:

 

U mnie było tego tak max ze 20 w szczycie, nie licząc chińskich bajek :lapka:. No ale to już przeszłość - dobrych parę lat temu, gdy żyłem sobie jeszcze nieco bardziej beztrosko niż teraz.

A S04E01 zapowiada bardzo klimatyczny sezon. Uświadomił mi, jak bardzo brakowało Saula i ekipy.
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...