Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kiepsko. Bardzo kiepsko.

 

Wiem, że brzmię jak zacięta płyta, ale mechanika bez zmian, ciosy bez zmian... Znowu zakonserwowany Super Street Fighter II Turbo.

 

Oficjalnie zapomniano o trójce. Liczy się grafika. Liczy się ciągłe męczenie 20-letniej gry.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Liczę na ekskluzywne postacie:

-Banderas/Zjarany chińczyk z widelcem na PS4
-Lord Gaben na PC

Strasznie ciekawi mnie ten cross-play. SF4 na pc gryzie się mocno ze stemowym drm i przez to są takie kwiatki jak spatki klatek w multi i lagi f(pipi). Granie w sf4 na pc to loteria,bo czasem działa za(pipi)iście,a czasem kupsztalsko i nie ma to znaczenia ile kresek połączenia mamy z danym przeciwnikiem.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

śmieszne że można biegać z miską na głowie xD

 

chociaż wielkość fireballi zmniejsza czytelność walki

 

nie zachwycają mnie też te niebieskie i czarne smugi przy ciosach specjalnych, są zbyt widoczne i "twarde" nie wyglądają jak smugi tylko jak kisiel ciągnący sie ze kończynami postaci

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Podoba mi się to, co widzę. Mam nadzieję, że będzie można filtrować, z kim chcemy grać, bo gier ze ślimakami na klawiaturach (xD) to tak średnio mi się chcę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

W trakcie tegorocznego Capcom Cup zapowiedziano przyszłoroczną odsłonę, która dla wielu będzie przełomowa. Włodarze Capcomu zdradzili, że dzięki umowie na wyłączność Street Fighter V (PS4), Sony wyłoży na pulę nagród aż 500 tysięcy dolarów.

Jeśli na kimś te liczby nie robią wrażenia, to śpieszę z informacją, że w tym roku na Capcom Cup 2014 pula nagród wynosi 50 tysięcy dolarów z następującym podziałem.

  • 30 tysięcy za pierwsze miejsce
  • 15 tysięcy za drugie
  • 5 tysięcy za trzecie

Ono wyraźnie zaznaczył, że taka inwestycja możliwa była dzięki partnerstwu z Sony.  Dla porównania, w tegorocznym EVO, główna nagroda wynosiła 17 tysięcy dolarów, co jest nieporównywalnie śmieszne do tego, co otrzymać będzie mógł zwycięzca przyszłorocznego turnieju.

No i śmiało możemy zakładać, że od teraz turnieje prowadzone będą na konsolach PlayStation 4, gdzie wiosną wyląduje Ultra Street Fighter IV (PS4).

http://www.pssite.com/news-38409-sony_wylozy_pol_miliona_dolarow_na_nastepne_capcom_cup.html

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile sobie zawołają za ultre na ps4 jak wersję na pc dorwałem na premierę za 40zł.

Więcej niż 119zł to będzie niesmaczny żart.

 

BONUS

tegoroczny capcom cup w 60fps na yt https://www.youtube.com/playlist?list=PLbiHEMgy-HodTgORHHo3rZd45AeDLhyj4

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

 

 

W trakcie tegorocznego Capcom Cup zapowiedziano przyszłoroczną odsłonę, która dla wielu będzie przełomowa. Włodarze Capcomu zdradzili, że dzięki umowie na wyłączność Street Fighter V (PS4), Sony wyłoży na pulę nagród aż 500 tysięcy dolarów.

Jeśli na kimś te liczby nie robią wrażenia, to śpieszę z informacją, że w tym roku na Capcom Cup 2014 pula nagród wynosi 50 tysięcy dolarów z następującym podziałem.

  • 30 tysięcy za pierwsze miejsce
  • 15 tysięcy za drugie
  • 5 tysięcy za trzecie

Ono wyraźnie zaznaczył, że taka inwestycja możliwa była dzięki partnerstwu z Sony.  Dla porównania, w tegorocznym EVO, główna nagroda wynosiła 17 tysięcy dolarów, co jest nieporównywalnie śmieszne do tego, co otrzymać będzie mógł zwycięzca przyszłorocznego turnieju.

No i śmiało możemy zakładać, że od teraz turnieje prowadzone będą na konsolach PlayStation 4, gdzie wiosną wyląduje Ultra Street Fighter IV (PS4).

http://www.pssite.com/news-38409-sony_wylozy_pol_miliona_dolarow_na_nastepne_capcom_cup.html

 

 

To się teraz kĄsolowcy nieźle ku.rwa kompromitujecie jarając się czymś takim. :newell:

 

Czujcie się poinformowani, że w tegorocznym International w Dotę 2 było 5 milionów dolców za samo pierwsze miejsce i 1 milion za drugie. 20-30 tys. za zwycięstwo jest wystawiane średnio co tydzień w mniejszych ligach.

 

Jeszcze pragnę dodać, że Capcom było na skraju bankructwa parę miesięcy temu (mieli łącznie mniej pieniędzy niż budżet GTA V). Pewnie po premierze SF V znowu będzie.

 

edit:

 

aha!

 

Interaktywne areny (a nawet sidestepy w głąb ekranu) były już w bijatykach z serii Fatal Fury od SNK. Ponownie, jaranie się ponad 20-letnim gównem. :newell: :newell: :newell:

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Fajny tok myślenia,że im więcej do wygrania tym lepsza gra. Gaben użył swoim psychologicznych sztuczek i wydoił frajerów na kompendium sponsorując tym samym turniej.

500 tysi $ to bardzo dużo jak na grę za, która trzeba zapłacić,a nie f2p dla pryszczatych gimbów. Jakby za lola,dote i czołgi kazano zapłacić by zagrać to już nie byłyby tak popularne. Plebs łyka wszystko z magicznym napisem "darmo" co pokazują cykliczne otwarcia biedronek.

 

Grubasa to bym zlinczował. Ma tyle kasy to mógłby zrobić jakieś nowe gry. Chcę dożyć czasów kiedy fatso zamknie stema i tym samym upadną "kolekcje" gier wielu koneserów taboretowego klikania.

Odnośnik do komentarza

Jak Dota 2 jest taka prosta i płytka to z pewnością nauczysz się jej szybciej niż "nowego" (zwróć uwagę na cudzysłów) Street Fightera. Nie, czekaj. Raczej nie dasz rady. I wiem to bo w PRZECIWIEŃSTWIE do Ciebie grałem zarówno w bijatyki jak i w doty. Ty gimberze i kasualowcu żyjący w post-call-of-duty kĄsolowym świecie w którym wszystko umiera po przypadkowym naciskaniu prawo, lewo, dół, góra, fajer. Janusze Twojego pokroju łykają jak pelikany każdy promowany przez IGN szajs który jest pośmiewiskiem gdy tylko hajp opada.

 

I żeby ku.rwa nie było. Nie mam nic do nowego Street Fightera, ale przynajmniej przestańcie sobie i wszystkim dookoła wmawiać, że to nowa i złożona gra, bo po prostu nią nie jest. Jakby wyjąć z niej grafikę to za czasów świetności PSX'a dostałaby max. 7/10.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.