Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co pamietam to przy biednej premierze capcom sie zarzekal ze w s z y s t k i e dlc beda do kupienia za walute w grze a tu juz kostiumy swiateczne sa za prawdziwa kase.

Przeputke sprzedali by zrobic druga i ja znow sprzedac? Ja pyerdole bez urazy ale wy to powaznie kupujecie? Ja kupilem na premiere ta gre i wiecej juz sie dam nabic na ich zapewnienia.

Ale sie porobilo ze za cos co powinno byc za darmo jak np stroj wy kupujecie i ich uczycie ze jednak moga tak postepowac. Fajnie bylo sobie kiedys odblokowac kostium a nie po poprostu kupic i nie chodzi tu o kase ale o satysfakcje.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam to przy biednej premierze capcom sie zarzekal ze w s z y s t k i e dlc beda do kupienia za walute w grze a tu juz kostiumy swiateczne sa za prawdziwa kase.

Przeputke sprzedali by zrobic druga i ja znow sprzedac? Ja pyerdole bez urazy ale wy to powaznie kupujecie? Ja kupilem na premiere ta gre i wiecej juz sie dam nabic na ich zapewnienia.

Ale sie porobilo ze za cos co powinno byc za darmo jak np stroj wy kupujecie i ich uczycie ze jednak moga tak postepowac. Fajnie bylo sobie kiedys odblokowac kostium a nie po poprostu kupic i nie chodzi tu o kase ale o satysfakcje.

To poczekaj kilka lat aż wydadzą kompletną edycję. Mi także się to nie podoba ale chcę mieć postacie i plansze odblokowane tak szybko jak jest to możliwe a z doswiadczenia wiem, że nie ważne jak bardzo bym się starał zabraknie mi czasu i możliwosci aby zarobić tyle FM. Capcom dało dupy przy premierze gry więc teraz chcą sobie odrobić straty :reggie:  Na mnie zarobią bo jestem fanem SF.

Odnośnik do komentarza

Nowe postacie na 100% beda tez do odblokowania za darmo za FM. Season pass dla tych co chca od razu. To ze zarabiają na kostiumach mam gdzies. Kostiumy nie są potrzebne do cieszenia się grą.

Nie kupuje takich rzeczy. Zresztą narzekania na bijatykę sa bez sensu. Zainteresowani tematem i tak kupią i będą się bawić przez całą generację

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Sodom xD

 

Mi sie cos poj.ebalo i sadzilem, ze przy premierze 5ki mialo byc tak, ze gra kupujemy raz a wszystko co potem do niej zladuje bedzie za darmo. A haczyk byl w tym, ze za darmo jak sobie nagrindujesz. Teraz poszly w ruch jakies przepustki sezonowe... No nie wierze. Czekam na wersje goty, kupie za 5 lat na allegro za 30zl z wysylka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...