Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

hej

jestem słabiakiem w SFv i od wielu miesiecy nie gralem, ale zbliżająca sie kolin wydaje mi sie bardzo ciekawa jeśli chodzi o styl walki (chociaż z wyglądu 4/10)

tak czy siak postanowiłem chwile zagrać itp

 

jaki jest najlepszy sposób na nabicie troche kasy? po premierze nabilem 150k i dziś kupiłem akume, więc zostało mi 50k

chce kupić na 100% kolin i może jeszcze 1-2 postacie

 

jaki najlepszy sposób żeby natrzebać kase? większośc story mam porobione (te pierwotne co były po premierze), z tego co googlowałem to doszło jakieś nowe story za całkiem sporą kase. ale co dalej?

jakies nowe funkcje/opcje na farme kasy?

 

większość poradników w necie ma ponad pół roku, a zakładam że ostatnio sie pojawiły nowe bajery itp

Odnośnik do komentarza

Zrób też tutoriale/combo challenges dla każdej postaci. Co do survivali wystarczy, że zaliczysz te na easy i normal i powinno wpaść całkiem sporo kasy. Misje za 5000 resetują się co piątek.

 

 

edit: każdą postacią możesz przejść survival na danym poziomie trudności tylko raz. Tzn tylko raz dostajesz za to kasę.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Musicie to zobaczyć. Na PC powstał mod któy przyspiesza ładowanie w prosty sposób zwiększa liczbę klatek podczas białych ekranów itp. Jest to jeden malutki pliczek który wrzucamy do katalogu. Działa online i na PC już prawie każdy go używa.

 

Ktoś wrzucił na tweeta porównanie z wersją PS4 (przerzuciłem na youtube):

 

 

 

Ps4 żal.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Musicie to zobaczyć. Na PC powstał mod któy przyspiesza ładowanie w prosty sposób zwiększa liczbę klatek podczas białych ekranów itp. Jest to jeden malutki pliczek który wrzucamy do katalogu. Działa online i na PC już prawie każdy go używa.

 

Ktoś wrzucił na tweeta porównanie z wersją PS4 (przerzuciłem na youtube):

 

 

 

Ps4 żal.

Na PS4 dobijający jest czarny ekran przed wyborem areny/postaci (vs/trening). Nawet podczas offline wczytywanie trwa bardzo długo. Rozumiem że hdd 5400 wolny jest, ale pozostałe bijatyki na PS4 nie mają aż takich długich loadingów. 

Odnośnik do komentarza

U mnie na PC od momentu wciśnięcia "Training" do ukazania się wyboru postaci czekam 7 sekund. Też długo.

 

W bijatyce imo wczytywanie się gry jest bardzo ważne. Wystarczy porównać ze starszymi hitami z automatów gdzie było to niemal natychmiastowe. To jest zwyczajnie komfort gry tak jak bez lagowy online. W SFV może to obrzydzić grę.

Dzisiaj jak chcę pograć pograć w jakąś bijatykę to nie patrzę na balans postaci, scenę turniejową tylko na to czy jest z kim grać komfortowo i bez lagów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie na PC od momentu wciśnięcia "Training" do ukazania się wyboru postaci czekam 7 sekund. Też długo.

 

W bijatyce imo wczytywanie się gry jest bardzo ważne. Wystarczy porównać ze starszymi hitami z automatów gdzie było to niemal natychmiastowe. To jest zwyczajnie komfort gry tak jak bez lagowy online. W SFV może to obrzydzić grę.

Dzisiaj jak chcę pograć pograć w jakąś bijatykę to nie patrzę na balans postaci, scenę turniejową tylko na to czy jest z kim grać komfortowo i bez lagów.

Na SSD masz SFV ? Ostatnio kupiłem/złożyłem całkiem niezłego kompa i zastanawiałem się nad wersją SFV na PC. Nie rozumiem jak capcom nie mógł tego ogarnąć. Gracze powinni "bombardować" capcom, aby coś z loadingami zrobili. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy tylko mnie SFV odepchnął swoim czasem wczytywania? Na chwilę obecną jest to praktycznie gra sieciowa, a nie dość że bardzo długo wyszukuje, to jeszcze trzeba czekać prawie minutę na wczytanie każdej walki. Niby na Pro jest z tym lepiej, ale niewiele, PC rozwiązał to modem, ale na PS4 to tragedia, Mortal X jest dużo szybszy, ze o SF IV jeszcze z PS3 nie wspomnę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie SFV odepchnął swoim czasem wczytywania? Na chwilę obecną jest to praktycznie gra sieciowa, a nie dość że bardzo długo wyszukuje, to jeszcze trzeba czekać prawie minutę na wczytanie każdej walki. Niby na Pro jest z tym lepiej, ale niewiele, PC rozwiązał to modem, ale na PS4 to tragedia, Mortal X jest dużo szybszy, ze o SF IV jeszcze z PS3 nie wspomnę.

Nie tylko Ciebie :) Wielokrotnie narzekałem na długie loadingi zarówno online jak i vs/trening. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...