Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, przeciez sf3 ze swoja stylistyka sie nie sprzedal w czasach swietnosci tekkenow, virtua figterow, soul caliburow, toshindenow, cardinal sinow, tobali i star gladiatorow.

 

Co ten hendrix cpa?

Niespecjalnie widzę przeprosiny za to. Szczególnie, gdy wszystkie argumenty wskazują przeciw teorii "dobrej sprzedaży 3"

No i jakbyś czytał edycję, to są przeprosiny zawarte i to bez dziecinnych uśmieszków i żadnego obrażania.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Daigo Vs Justin

 

Szału nie ma. Rozgrywka wydaje się być megaslamazarna ale chłopaki nawet pewnie nie mieli czasu, żeby sprawdzić listę ciosów. Czy mi się wydaje czy Dyktator ma cos na wzór dp+P z CvS2? Nie mogę się doczekać.

 

edycja: Więcej walk z kanału Justina. Tutaj bije się z randomami:

 

 

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Włączyłem sobie ten event na żywo - na chwilę żeby zobaczyć jak wygląda ten SFV... i wsiąknąłem na jakieś 1,5h ;p

 

Jeśli chodzi o SF to jestem kompletnie zielony, SF4 w ogóle mi się nie podobał, ale ta gra spodobała mi się od razu. Wykonanie jest świetne, są pewne niedociągnięcia typu przenikanie czy paskudne tekstury na niektórych zbliżeniach, ale sam klimat i design jest miodzio.

 

Sama rozgrywka również mi pasuje, dużo footsies i gry na ziemi, jest i zoning i rush down i można grać defensywnie. Dobrze to wygląda. Wpadła mi też w ucho muzyczka z tych 2 stageow, w nowych bijatykach nie słyszałem chyba od dawna nic lepszego. Mam jedynie nadzieję, że na premierę będzie przynajmniej drugie tyle postaci.

 

Także long story short - podjarałem się, będzie u mnie day1 :)

Odnośnik do komentarza

Plansza z dworcem mnie kupili. Mam jakis fetysz bo zawsze podobaly mi sie sceny z filmow gdzies promienie slonca wdzieraja sie snopami przez wysoko umieszczone okna. Ale, ze cammy nie ma moro rajtuz jak kiedys to troche lipa. Brzuch jej sie ladnie odciska na stroju ale picza pewnie juz nie ;/ I jakis wolniejszy ten SF i postacie troche wyszczuplone.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...