Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

pograłem troche randomowych meczy z ludzmi tym abigailem i było bardzo różnie, bywały rundy gdzie kompletnie nic nie mogłem zrobić i wydawał sie mega wolny a bywały rundy gdzie taranowałem typa tak że on nikt nie mogł zrobić (i mowie o walkach z tą samą osobą, a nie że raz gralem z kimś dobrym a raz ze slabym)

ogolnie śmiesznie sie nim gra chociaz przyznam że liczyłem że będzie bardziej jak zangief jeśli chodzi o rzuty, w sumie jest tak wielki i wolny że często trudno wyczuć czy jest w zasięgu do rzutu czy nie, zangief też niby wolny ale nim bardzo łatwo mi wchodzą rzuty, tutaj ciężko

Odnośnik do komentarza

Abigail nie jest grapplerem. Zasięg jego command graba to żart i nie powinien być porównywany do tego czym dysponuje Zangief*. Stosuje się to najwyżej jako extra-damage albo EXa. Siła Abigaila tkwi w zasięgu jego ramion i armorze i na tym powinien głównie opierać się jego gameplan.

 

*Zangief ma 3 "zasięgi" po 360+P w zależności od mocy użytego ciosu, czyli im mocniejszy cios tym mniejszy zasięg.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Polecam! Japan Cup. Właściwie od początku poczuć się można było jak w top 64 na EVO :D

Info dla masturbatorów: Gra Kayopolice!

 

to facet :P

 

Z niebytu wróciła nawet legenda 2d Ino!

Ale najbardziej polecam dwie walki :D

https://www.youtube.com/watch?v=oj_uI3QGtfQ#

Abigail mirror match! Ja (pipi)ę jaki matchup LOOOL

https://www.youtube.com/watch?v=oj_uI3QGtfQ#

To z kolei niszczy umysł! Mago 2d God przedstawiać nie trzeba. Słodki Jezu co tu się dzieje :obama:

 

Tu z kolei Top8 IMO komentatorzy posysają ale...mogło być gorzej :D

Edytowane przez ornit
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Akurat postacie są mega ciekawe jeśli chodzi o patenty i style. Niestety, to co przesądza o ich braku atrakcyjności to koszmarny design. Do białego murzyna Eda chyba nigdy się nie przekonam. Survivalu nie chciało mi się nim skończyć. Za to Abigail jest bardzo spoko i okazuje się, że nawet Menat ze swoimi kulami zapowiada się całkiem fajnie.

 

 

Capcom dało graczom na 30 rocznicę serii chujowe kostiumy do kupienia za $ dla czterech postaci :yao:  No ja (pipi)ę, jestem ogromnym fanem tej serii i kupowałem każdą grę na premierę na poprzedniej i w tej generacji konsol ale nawet mi się nóż w kieszeni otwiera jak coś takiego widzę. Smutna rocznica, w chuj żalu. Nie poratuje tego fakt nawet tych 30k FM za friko dla wszystkich, którzy się zalogują do któregoś tam września.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na deska jak zawsze można liczyć. Niby w temacie SFV nic nowego się nie dzieje. Tzn gra jest wzorowo supportowana przez Capcom jeśli chodzi o competitive play i organizowane na świecie turnieje z serii Capcom Pro Tour. Niemniej, krążą plotki o dodaniu wraz z nowym zesonem tego nieszczęsnego arcade mode, a także wyboru dodatkowych superów i V-systemów dla wszystkich postaci.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...