Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

4 godziny temu, Mejm napisał:

Teraz obejrzalem trailer. Arcade perfect :fsg: Tylko licze, ze jednak bedzie 16:9.

Taa i co z tego że arcade perfect jak na dużym tv lcd, oled bedzie to wyglądało jak rozpikselowana pacia. Do tego powinna być wyższa rozdzialka i jakiś bardzo dobry shader jak na emulatorach. Ja tego za darmo nawet nie chce w takim wydaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
12 minut temu, ornit napisał:

Mi się w 4:3 gra bardzo dobrze. Gram z pixelami na x360 w STHD i 3s. Zresztą, w gry SNK gram na Ps4 i tez mi nie przeszkadza w tym trybie. To nie jest 3D te gry się tak bardzo nie zestarzały i ktoś kto przy nich kiedyś spędził mnóstwo czasu nie będzie narzekał.

 

Nie marnuj czasu na odpisywanie jemu. Typ nie potrafi ustawić telewizora pod gierki, a udaje, że zjadł wszystkie rozumy. Natomiast dla niego fajny shader to rozpaćkanie pikseli xD

 

2xBRbig.png

 

także nie warto, panie ornit

 

 

Odnośnik do komentarza

10_sfanniversary05.jpg

Na dzień dzisiejszy tzw "turniejowych" gier z tej kolekcji jest niewiele. Ludzie nadal grają w SF2CE, ST, SFA2, SFA3, SF33rd. Reszta jako ciekawostki. Niemniej fajnie będzie sobie przejść arcade mode z SFA1 czy SF3 New Generation. Ogólnie to niesamowity hołd się szykuje (jeśli niczego nie s(pipi)ą) i mokry sen każdego fana bijatyk Capcomu XX wieku.

 

edit:

10_sfanniversary06.jpg

Eh online "tylko" w tych częściach :D To i tak dobrze :)

Edytowane przez ornit
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Rayos napisał:

ej, ale to powyższe całkiem spoko wygląda :notbad: w normalnej rozdzielczości, a nie powiększone kilkukrotnie musi spoko wyglądać. Chyba

 

PS Oczywiście duszy w tym żadnej, #inoPixele, ale nie wygląda źle 

Jak się chce zachować naprawdę dusze to się gra w te klasyki na tv crt jak należy a nie packe na nowych tv ponieważ ta kolekcja wyżej wyglądać bedzie na nich (pipi)owo i przywoła  ducha owszem, ale atari, spectrum, comadore. Na bank jednak nie arcade cps 2 czy tym bardziej cps 3.

 

Jak bede miał czas to nagram filmik jak to powinno wyglądać na nowych tv ponieważ mam mnóstwo starych 2d gier.

Odnośnik do komentarza

Panowie zastanawiam się nad kupnem SF V. Czy bez posiadania season passów i wydawania realnych pieniędzy dalej można odblokować wszystkie postacie (np. Akuma) w grze (za Fight Money),  czy się coś zmieniło? Nie śledziłem od bardzo dawna wiadomości dotyczących tej gry, więc nie wiem co i jak.  :( 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, killjoy napisał:

Panowie zastanawiam się nad kupnem SF V. Czy bez posiadania season passów i wydawania realnych pieniędzy dalej można odblokować wszystkie postacie (np. Akuma) w grze (za Fight Money),  czy się coś zmieniło? Nie śledziłem od bardzo dawna wiadomości dotyczących tej gry, więc nie wiem co i jak.  :( 

Można :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

(pipi)a. Trzepię rankedy, 4 ragequity w ciągu dwóch ostatnich dni. Już nie nagrywam wszystkich, nie chce mi się. Dobrze, że można teraz zablokować graczy, z którymi nie chce się grać. Blokuję tylko tych rage quittujących. Szkoda czasu, FM muszę zarabiać. Wraz z nowym updatem czeka nas masa nowych zakupów. Tym razem zdecyduję się na season passa, zaoszczędzę FMy, które wydam na stroje, plansze i nowe tygodniowe specjalne misje, za które trzeba będzie płacić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Słabe: Ryu, Mika, Karin, Chun, Laura, Ibuki, Boxer, Juri, Urien

Dobre: Gief, Sim, Vega, Nash, Rashid, Necalli, Akuma

Takie sobie: Dyktator, Cammy,  FANG, Alex, Guile, Abigail, Zeku

Nie wiem: Kolin, Ed, Menat

 

Nie zapominajmy o nowym nerfie damage'u po aktywacji VT, kiedy to każdy dodatkowy atak będzie zabierał znacznie mniej energii niż dotychczas. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.