Skocz do zawartości

XM.

Street Fighter V

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli movie to koniecznie wersje arcade ale bądźmy szczerzy ta gra jest zła. Wiem bo grałem z ludźmi 🤣

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja dzisiaj wieczor z:

A wy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, Mejm napisał:

Teraz obejrzalem trailer. Arcade perfect :fsg: Tylko licze, ze jednak bedzie 16:9.

Taa i co z tego że arcade perfect jak na dużym tv lcd, oled bedzie to wyglądało jak rozpikselowana pacia. Do tego powinna być wyższa rozdzialka i jakiś bardzo dobry shader jak na emulatorach. Ja tego za darmo nawet nie chce w takim wydaniu.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi się w 4:3 gra bardzo dobrze. Gram z pixelami na x360 w STHD i 3s. Zresztą, w gry SNK gram na Ps4 i tez mi nie przeszkadza w tym trybie. To nie jest 3D te gry się tak bardzo nie zestarzały i ktoś kto przy nich kiedyś spędził mnóstwo czasu nie będzie narzekał.

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 minut temu, ornit napisał:

Mi się w 4:3 gra bardzo dobrze. Gram z pixelami na x360 w STHD i 3s. Zresztą, w gry SNK gram na Ps4 i tez mi nie przeszkadza w tym trybie. To nie jest 3D te gry się tak bardzo nie zestarzały i ktoś kto przy nich kiedyś spędził mnóstwo czasu nie będzie narzekał.

Nie marnuj czasu na odpisywanie jemu. Typ nie potrafi ustawić telewizora pod gierki, a udaje, że zjadł wszystkie rozumy. Natomiast dla niego fajny shader to rozpaćkanie pikseli xD

2xBRbig.png

także nie warto, panie ornit

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ej, ale to powyższe całkiem spoko wygląda :notbad: w normalnej rozdzielczości, a nie powiększone kilkukrotnie musi spoko wyglądać. Chyba

PS Oczywiście duszy w tym żadnej, #inoPixele, ale nie wygląda źle 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10_sfanniversary05.jpg

Na dzień dzisiejszy tzw "turniejowych" gier z tej kolekcji jest niewiele. Ludzie nadal grają w SF2CE, ST, SFA2, SFA3, SF33rd. Reszta jako ciekawostki. Niemniej fajnie będzie sobie przejść arcade mode z SFA1 czy SF3 New Generation. Ogólnie to niesamowity hołd się szykuje (jeśli niczego nie s(pipi)ą) i mokry sen każdego fana bijatyk Capcomu XX wieku.

edit:

10_sfanniversary06.jpg

Eh online "tylko" w tych częściach :D To i tak dobrze :)

Edytowane przez ornit
  • Plusik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
54 minuty temu, Rayos napisał:

ej, ale to powyższe całkiem spoko wygląda :notbad: w normalnej rozdzielczości, a nie powiększone kilkukrotnie musi spoko wyglądać. Chyba

PS Oczywiście duszy w tym żadnej, #inoPixele, ale nie wygląda źle 

Jak się chce zachować naprawdę dusze to się gra w te klasyki na tv crt jak należy a nie packe na nowych tv ponieważ ta kolekcja wyżej wyglądać bedzie na nich (pipi)owo i przywoła  ducha owszem, ale atari, spectrum, comadore. Na bank jednak nie arcade cps 2 czy tym bardziej cps 3.

Jak bede miał czas to nagram filmik jak to powinno wyglądać na nowych tv ponieważ mam mnóstwo starych 2d gier.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta