Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Mejm napisał:

Teraz obejrzalem trailer. Arcade perfect :fsg: Tylko licze, ze jednak bedzie 16:9.

Taa i co z tego że arcade perfect jak na dużym tv lcd, oled bedzie to wyglądało jak rozpikselowana pacia. Do tego powinna być wyższa rozdzialka i jakiś bardzo dobry shader jak na emulatorach. Ja tego za darmo nawet nie chce w takim wydaniu.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ornit napisał:

Mi się w 4:3 gra bardzo dobrze. Gram z pixelami na x360 w STHD i 3s. Zresztą, w gry SNK gram na Ps4 i tez mi nie przeszkadza w tym trybie. To nie jest 3D te gry się tak bardzo nie zestarzały i ktoś kto przy nich kiedyś spędził mnóstwo czasu nie będzie narzekał.

 

Nie marnuj czasu na odpisywanie jemu. Typ nie potrafi ustawić telewizora pod gierki, a udaje, że zjadł wszystkie rozumy. Natomiast dla niego fajny shader to rozpaćkanie pikseli xD

 

2xBRbig.png

 

także nie warto, panie ornit

 

 

Odnośnik do komentarza

10_sfanniversary05.jpg

Na dzień dzisiejszy tzw "turniejowych" gier z tej kolekcji jest niewiele. Ludzie nadal grają w SF2CE, ST, SFA2, SFA3, SF33rd. Reszta jako ciekawostki. Niemniej fajnie będzie sobie przejść arcade mode z SFA1 czy SF3 New Generation. Ogólnie to niesamowity hołd się szykuje (jeśli niczego nie s(pipi)ą) i mokry sen każdego fana bijatyk Capcomu XX wieku.

 

edit:

10_sfanniversary06.jpg

Eh online "tylko" w tych częściach :D To i tak dobrze :)

Edytowane przez ornit
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Rayos napisał:

ej, ale to powyższe całkiem spoko wygląda :notbad: w normalnej rozdzielczości, a nie powiększone kilkukrotnie musi spoko wyglądać. Chyba

 

PS Oczywiście duszy w tym żadnej, #inoPixele, ale nie wygląda źle 

Jak się chce zachować naprawdę dusze to się gra w te klasyki na tv crt jak należy a nie packe na nowych tv ponieważ ta kolekcja wyżej wyglądać bedzie na nich (pipi)owo i przywoła  ducha owszem, ale atari, spectrum, comadore. Na bank jednak nie arcade cps 2 czy tym bardziej cps 3.

 

Jak bede miał czas to nagram filmik jak to powinno wyglądać na nowych tv ponieważ mam mnóstwo starych 2d gier.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, killjoy napisał:

Panowie zastanawiam się nad kupnem SF V. Czy bez posiadania season passów i wydawania realnych pieniędzy dalej można odblokować wszystkie postacie (np. Akuma) w grze (za Fight Money),  czy się coś zmieniło? Nie śledziłem od bardzo dawna wiadomości dotyczących tej gry, więc nie wiem co i jak.  :( 

Można :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

(pipi)a. Trzepię rankedy, 4 ragequity w ciągu dwóch ostatnich dni. Już nie nagrywam wszystkich, nie chce mi się. Dobrze, że można teraz zablokować graczy, z którymi nie chce się grać. Blokuję tylko tych rage quittujących. Szkoda czasu, FM muszę zarabiać. Wraz z nowym updatem czeka nas masa nowych zakupów. Tym razem zdecyduję się na season passa, zaoszczędzę FMy, które wydam na stroje, plansze i nowe tygodniowe specjalne misje, za które trzeba będzie płacić.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Słabe: Ryu, Mika, Karin, Chun, Laura, Ibuki, Boxer, Juri, Urien

Dobre: Gief, Sim, Vega, Nash, Rashid, Necalli, Akuma

Takie sobie: Dyktator, Cammy,  FANG, Alex, Guile, Abigail, Zeku

Nie wiem: Kolin, Ed, Menat

 

Nie zapominajmy o nowym nerfie damage'u po aktywacji VT, kiedy to każdy dodatkowy atak będzie zabierał znacznie mniej energii niż dotychczas. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...