Skocz do zawartości

Street Fighter V


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie żeby do 16 pokończyć triale postaci bo podobno nie będzie przyznawało za nie FM.

Z reddita:

"Beginning January 16, modes that offered one-time finite batches of Fight Money will no longer do so. This includes Character Stories, the General Story (A Shadow Falls), Trials, Survival, and Demonstrations – if you haven’t completed these modes yet, there’s still a few weeks left to do so before the changes occur in January!"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba tylko bug i nic z tego nie będzie. Nvm, uruchomiłem grę. Poczułem się jakbym włączył zupełnie nowego Street Fightera! Co prawda servery są wyłączone i nie odpalałem nowego trybu arcade żeby nie spieprzyć sobie ewentualnych bonusów ale hype mam nieziemski żeby to wszystko w końcu sprawdzić online! Jest nawet intro po uruchomieniu gry! LOL! Czy ta gra nie mogła tak się prezentować na premierę? :D

 

Póki co zajawka na DBZ umarła. Bety nie sprawdzałem, jak będę miał pełną wersję to dopiero zagram.

Odnośnik do komentarza

U mnie już wszystko działa! @devilbot u mnie nie ma takich artefaktów. Gram na Ps4. 

Shin Akuma. Każda walka z nim kosztuje FM. Ubicie go zajęło mi 4 próby po czym...gra się zawiesiła! :yao: Musiałem wyciągnąć płytę żeby konsola dała radę ruszyć. Dostałem tytuł, po czym spróbowałem ponownie. Kolejne 4 próby i sukces oraz punkty doświadczenia. Trzeba wiedzieć kiedy na niego skoczyć. Kiedy łapie was demonem lepiej od razu zrestartować walkę (tj zapłacić kolejne 1k FM) i spróbować ponownie :D

 

Druga walka specjalna z Viewtiful Joe jest prosta, łatwo zgarnąć tą ikonkę za część stroju ale trzeba wybulić już 2,5k FM :D 

 

@smoo @Popa Ja te stroje z linka dostałem! Mogę ich używać!

 

edit: za Zaliczenie 10000 punktów w trybie arcade dostaje się specjalny tytuł - bajecznie proste. Za triale vol 3 dostajemy punkty doświadczenia dla postaci = FM :D

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, ornit napisał:

U mnie już wszystko działa! @devilbot u mnie nie ma takich artefaktów. Gram na Ps4. 

Shin Akuma. Każda walka z nim kosztuje FM. Ubicie go zajęło mi 4 próby po czym...gra się zawiesiła! :yao: Musiałem wyciągnąć płytę żeby konsola dała radę ruszyć. Dostałem tytuł, po czym spróbowałem ponownie. Kolejne 4 próby i sukces oraz punkty doświadczenia. Trzeba wiedzieć kiedy na niego skoczyć. Kiedy łapie was demonem lepiej od razu zrestartować walkę (tj zapłacić kolejne 1k FM) i spróbować ponownie :D

 

Druga walka specjalna z Viewtiful Joe jest prosta, łatwo zgarnąć tą ikonkę za część stroju ale trzeba wybulić już 2,5k FM :D 

 

@smoo @Popa Ja te stroje z linka dostałem! Mogę ich używać!

Za 3 razem Shin Akumę pokonałem. Łącznie 2 razy. Jakiś tytuł dostałem i exp. Grałem Vegą 37 level i w sumie więcej straciłem niż zyskałem :D No ale to nowość więc strata kilu tyś aż tak nie "boli" :) Cieszą szybsze loadingi "vs" szkoda że nadal powrót do głównego menu/wyboru areny/postaci na PS4 trochę trwa (grałem popołudniu na PS4 offline). Z "kosmetyki" trochę arty postaci zmienili.  Zaraz sprawdzę te stroje :) 

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Te walki za FM jak np z Shin Akumą to czysty hazard. Pamiętajcie o tym. Glicza z wyborem postaci powodował u mnie mod na szybkie doczytywanie się ze starej wersji. Teraz widzę usprawnili bo gra szybko startuje i walki wczytują się prawie jak z tym modem. 

 Kontentu w singlu tyle, że nie wiadomo za co się brać. A w battle lounge w końcu flagi pokazuje. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, devilbot napisał:

Te walki za FM jak np z Shin Akumą to czysty hazard. Pamiętajcie o tym. Glicza z wyborem postaci powodował u mnie mod na szybkie doczytywanie się ze starej wersji. Teraz widzę usprawnili bo gra szybko startuje i walki wczytują się prawie jak z tym modem. 

 Kontentu w singlu tyle, że nie wiadomo za co się brać. A w battle lounge w końcu flagi pokazuje. 

Na PC (SSD) loadingi są bardzo szybkie :) Szkoda że na $teamie nie ma darmowych strojów "klasycznych"/30sf  :) $ony vs $team 1-0 :P

Edytowane przez Popa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...