Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Observer napisał:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Ale wiesz że nawet  jakby był bękartem to dalej by był jego synem?

 

 

Spoiler

No tak, ojcem jest ten, który wychował bez względu na to czy jest biologiczny czy nie, ale jak maly/nastoletni rudziak się dowie to roznie może zareagować. To nie ten poziom co, powiedzeic komus, ze jest dzieckiem z in vitro, ale jednak.

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dziś w nocy. Zostało mi jeszcze co prawdą kilka aktywności pobocznych, ale w skrócie:

 

na plus:

  • system walki, jest idealnym połączeniem czegoś w stylu soulsów z God of Warem 
  • fabuła (!), która po raz pierwszy w serii faktycznie daje radę
  • postać Kratosa, krasnoludów, Mimira
  • Grafika, świetne modele postaci, przez większość gry ładne widoki
  • Parę scen w grze, podczas których miałem ciarki na całym ciele
  • całkiem przyjemny humor
  • bardzo przyjemna eksploracja, zagadki

na minus:

  • gówniak, irytował mnie jako postać, choć miał swoje lepsze momenty
  • dość miałkie poboczne krainy
  • subquesty na jedno kopyto, jedyny ich plus to dialogi w trakcie ich trwania z których się możemy dowiedzieć więcej o LORE
  • Lake of the fucking nine i pływanie łódeczką, co za zyebana lokacja, oby więcej do pomysłu tak słabego huba nie wrócili. Choć fajnie było słuchać historii pływając po jeziorze, tak jednak wolałbym nie musieć kilkukrotnie opływać wszystkich jego zakamarków
  • system rozwoju postaci, na cholerę te wszystkie statystyki
  • drzewko rozwoju postaci, nie podobało mi się, zwłaszcza w połączeniu z innymi RPGowymi elementami
  • muzyka, to pierwszy GoW w którym się zawiodłem na muzyce
  • brak sensownych walk z bossami poza tą pierwszą (drugą) i ostatnią

 

To tak na szybkiego. Gra jest dobra, nawet bardzo, solidne 8.5/10 wystawiam i daję okejkę oraz trzymam mocno kciuki, by dwójka tym razem doyebała solidnie z bossami, była bardziej epicka i choć częściowo zrezygnowała z RPGowych elementów. Czy się na tym GoWie zawiodłem? Nah, to nadal "stary, dobry" Kratos, tylko w zmienionej formule. Co mi osobiście odpowiada. Ale poprawiłbym parę rzeczy na przyszłość :) 

 

Mój ranking GoWów:

GoW 2 > GoW GoS > GoW (2018) > GoW CoO > GoW > GoW 3 > GoW Ascension

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

CoO chyba najwięcej razy przeszedłem ze wszystkich GoWów :banderas: nawet NUR (No Upgrade Run) robiłem na hardzie i v.hardzie, bardzo dobra część :) GoW 3 gdyby nie końcowe etapy to byłby dużo, dużo wyżej w moim rankingu. 

 

EDIT

 

osz ty edicie, myślałem, że piszesz o remaster trójki :[ no to wiadomo, że CoO przed jedyneczką na luzaku.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Kinoji napisał:

 

gdzie tak wskazuje? square ladnie wyjasnil, ze jest wlasnie na odwrot

 

no chocby gdy dowiadujemy sie, ze maly tak naprawde Loki, pozniej przypomnialo mi sie jak pytal kratosa, czy moze zamieniac sie w zwierzeta, a przeciez to jest jego bronia, to on w mitologi stworzył największe potwory i to on zbierze wszystkich olbrzymów na Ragnaroku i pokona Bogow. Skoro twórcy gry przez caly czas staraja sie nawiazywac do tych wydarzen, to uwazam ze byloby strasznie glupie, gdyby nagle sobie wymyslili ze Loki jest synem Spartiaty.

A juz na pewno nie patrzylbym na to przez pryzmat szalu...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Cytat

uwazam ze byloby strasznie glupie

Spoiler

Ale easy przecież to na tym polega ta seria xD biorą mitologię i mieszają ją z wydarzeniami na które ma wplyw Kratos. A co do tego co napisałeś to już wczesniej pisalem, że w kolejnych częściach będzie ewolucja Atreusa żeby w trójce Loki zabił Kratosa bo sama gra to sugeruje tj Kratos opowiada o nieprzerwanym kręgu zabójstw syna przez ojca i dlatego postanowił to przerwać ale gra sugeruje, że mu się to nie uda

 

1 minutę temu, Rayos napisał:

 Było nudne, powtarzalne, nieciekawe 

bardzo subiektywne odczucie, ale o-ok 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, bloody_gipsy napisał:

No ale on tak nie ma na imię. Ma na imię atreus bo kratos tak chciał. Zresztą wyjaśnił na końcu dlaczego.

No ale na scianach napisane jest jego prawdziwe imie, to jak na niego wolali gdy sie urodzil - mozesz zatem przypomnieć, kiedy wyjasnia imie Atreus i w jakim kontekscie?

 

Be

 

no zgadzam sie, po prostu Loki jako symbol ognia i oszustwa i tak bardziej pasuje mi i tak do poukładanej fabuly, gdzie Kratos wcale nie musi byc jego biologicznym ojcem!

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

No ale na scianach napisane jest jego prawdziwe imie, to jak na niego wolali gdy sie urodzil - mozesz zatem przypomnieć, kiedy wyjasnia imie Atreus i w jakim kontekscie?

 

 

Gowniak się spytał skąd Atreus chwile po ogarnięciu drugiego imienia i Kratos mu przytoczył historie o Atreusie ze Sparty, który był bardzo mężny, odważny, etc i pokazywał innym żołnierzom, ze chociaż są maszynkami do zabijania, nadal są ludźmi. Kratos go niósł martwego na tarczy i pochował ze wszelkimi honorami.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kinoji napisał:

No ale to, ze to jest jego prawdziwe imie nie oznacza, ze beda sie sztywno trzymac jego mitologicznej postaci xD historia samego Kratosa jest przeciez w 99% stworzona na potrzeby gry, to samo zrobili tutaj z Atreusem.

No podobnie jak z teza, ze to na pewno jest jego

biologiczny syn, bo 2 razy w grze wpadl w szal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...