Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, milan napisał:

Odnosnie długosci gry, przeczytałem na pewnym forum, moze to być szokujące, gościa zbanowano po  napisanu  tego posta, że jak komus nie podobają się poboczne misje, i przy okazji uważa ze gra jest za długa, to ponoc nie robienie tych misji pobocznych skutuje szybszym i bardziej skondensowanym przejsciem gry.


Dokładnie to pisałem jakiś czas temu - nie podobają się, to na chooy je robisz - leć z wątkiem głównym, opyerdol grę w 15h i wystawiaj na pchlim - to nie Mafia III - nikt nie każe tego robić, żeby pchnąć fabułę naprzód.

Odnośnik do komentarza

Jako wyznawca Sony musze z lekkim bolem powiedziec szczerze, gra na 7/10 bedac za polowa i dajac jej jeszcze kredyt zaufania.
Posiadam gierkę zakupiona praktycznie pare dni po premierze, jestem troche za polowa i walcze z myslami czy uda mi sie ta gre skonczyc? Gra po pieknym wstepie sie tak rozciaaaaaaaaga ze w pewnym momencie staje sie monotonna, nie ratuja tego tego kolejne swietne zwroty akcji bo po tym nastepuje znowu to samo tj. lanie kolejnych grupek przeciwnikow (mysle ze nawet fani spankingu w bdsm by odpadli wczesniej) w pewnym momencie zaczyna byc tortura, do tego stopnia ze zmniejszylem poziom trudnosci. Ale co z tego jak wtedy gra staje sie jeszcze nudniejsza. Moze jeszcze nie dotarlem do przyslowiowego Meksyku, ale raczej nie widze po komentarzach tutaj ze sie zmieni cos (tymbardziej ze wiele osob narzeka tutaj na zakonczenie). Jest to o tyle bolesne przy tym jakie oceny ta gra dostaje, ze tasiemcowego AC Origins udalo mi sie przejsc w krotszym czasie niz teraz jestem przy polowie GOW'a, po prostu byl ciekawszy.
Oczywiscie chyle czola grafice, sama fabula nie jest najgorsza postacie syna, Mimira i reszty za(pipi)iste, ale co z tego jak gra sprawia wrazenie tak rozwleczonej ze w polowie gry jestem juz znudzony.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj ogarnąłem 2 najgorsze lokacje 

 

Spoiler

muspelheim i nilfheim

 

Wyzwania nie były wcale złe, zwykłe i hard chyba wszystkie pękły za 1 razem, z impossible miałem drobny problem pierwszym, ale jakoś się udało w końcu. labirynt za to wcale nie był taki zły jak tu czytałem, jasne, jest nudny i powtarzalny, ale chyba miałem spore szczęście, bo kotwice wypadały mi od razu i pierwsze 4 złote skrzynie mi dały w sumie 3 kotwice. Piąta otwarta dała mi czwartą xD. Z półtorej godzinki może mi zajęła ta lokacja. Teraz już "tylko" poczyścić lokacje, ogarnąć kruki... Niby mi się nie chciało odpalać już tego gowa po skończeniu (czego nigdy w gowach nie miałem, zawsze po 1 ukończeniu od razu wskakiwałem na wyższy poziom trudności i cisnąłem od nowa), ale jak już włączyłem to ciężko było się oderwać :D Coś jednak w tej grze jest, że przyciąga do siebie...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rayos napisał:

ale chyba miałem spore szczęście, bo kotwice wypadały mi od razu i pierwsze 4 złote skrzynie mi dały w sumie 3 kotwice

 

Kotwice wyskakuja za kazdym razem, ale trzeba odwiedzic kazda arene. W tej ostatniej tam gdzie byl boss zlota skrzynia zawsze mi dawala kotwice.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lukas_AT napisał:

 

Kotwice wyskakuja za kazdym razem, ale trzeba odwiedzic kazda arene. W tej ostatniej tam gdzie byl boss zlota skrzynia zawsze mi dawala kotwice.

 

Niestety to nie jest prawda, wiem bo wpadam tam każdego dnia pofarmić składniki potrzebne do ulepszenia każdej ze złotych zbroji, to co znajdziemy w skrzyniach jest absolutnie losowe, miałeś szczęście. Podejrzewam, że może to też zależy od statystki luck.

Nadal gram, robię sobie przebieżki po wymiarach grindu i czekam na ng+... nadzieja :)

Odnośnik do komentarza

Spędziłem tam bardzo duzo czasu i nie wpadalo tylko, gdy cofalem sie do punktu wyjscia po 2-3 arenach, nie dochodzac nawet do V. Potem, gdy juz wrocilem mocniejszy by czyscic wszystkie areny i zabic V, wpadalo za kazdym razem, a takich rajdow mialem pewnie z 10. Szansa wiec zapewne rosnie gdy zabijamy wiecej wrogow. No i statystyki szczescia graja role, o nich nie pomyslalem.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Widocznie miałeś szczęście ja w ostatnich kilku dniach zrobiłem ~15 runów kompletnie czyszcząc każdy pokój i dostałem dwie kotwice. Prawdą podobno jest to żeby złote skrzynie otwierać ostatnie bo każda kolejna daje więcej mist echoes więc też taki trik by te z pierwszego pokoju zostawić na koniec.

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, II KoBik II napisał:

Malkontenci niech juz dadza sobie spokoj z gierkami bo tych pierdów czytać się nie da. 

 

Hendrix, gdzie jesteś kiedy Cię trzeba? Następny dziecinny komuś mówi co inni mają myśleć o grze, w którą grają. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki armor polecacie dla kogos kto preferuje ataki runiczne? Aktualnie biegam w tym co dawalo max boost do runica od krasnoludow. Pojawila sie tez opcja zrobienia zbroji Sindriego (powazny boost do cd). Isc w to czy farmic Ivaldiego w niflheim (ten z kolei w wersji cursed ma duzo runica ale 0 cd).

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.