Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No Barlog ewidentnie koloryzuje - rozumiem, że zabrakło im czasu albo woleli poświęci bossów i dopracować jakieś inne aspekty. Prosta sprawa. Ale 20 lat na 20 bossów to za mocna hiperbola. :D

 

Choć ta sytuacja może być też pokłosiem pewnych kłopotów studia - czytałem gdzieś, że podobno po anulowaniu gry Stiga to nie było tam w 100% fajnie. Brakowało nieco ludzi - np. dyrektora artystycznego czy ludzi oświetlenia. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Cedric napisał:

Brakowało nieco ludzi - np. dyrektora artystycznego czy ludzi oświetlenia. 

Dyrektor artystyczny odszedł od SM a nowego nie szukali.. co widać pod dość słabych niektórych lokacjach, że takiej osoby jednak bardzo brakuje..było kilka osób, które próbowały same ciągnąć cały art - np. lead postaci pomagał oświetlać grę. Jednak skutek jest jaki jest.

 

Np. te szoty poniżej to jest koszmar. 

 

2cy3c9.png

 

qqwqkn.png

 

2uurd.png

 

 

Gra jest nierówna wizualnie.. od świetnego początku z lasem, jaskiniami, plażą aż po słabiutkie modo coś tam jak powyżej.

Edytowane przez ukanio
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

ostro pojechal z tym, ze za 10 dodatkowych prawdziwych walk z bossami gierke robiliby 20lat dluzej, ja wiem, ze do wlasnego gniazda sie nie sra i watpilem ze wezmie to na klate ale te tlumaczenie jest po prostu chore, zachowuje sie jakby byl jakims indy devem z 30ludzmi w zespole

Odnośnik do komentarza
Cytat

Which I think is something a lot of people underestimate, “there’s not enough bosses in this game!” You’re kind of being greedy, because while I’d love like ten more bosses in there, this game would have taken like 20 years to make,”

jestem zatem chciwy bo chcialem cos wiecej niz 3 prawdziwe walki i milion wariacji trolla z chorym kolanem?

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, kermit napisał:

gościu chyba źle znosi krytykę

 

Jak płakał do ocen to może właśnie przez to, że narzekali w recenzjach na małą ilość bossów?

 

Swoją drogą zaje,biście sobie strzelił w kolano tym tłumaczeniem, bo albo sequel, który powiedzmy wyjdzie za 2-3 lata nie będzie miał bossów, bo przecież na to potrzeba 20 lat, albo jak będzie miał, no to ktoś tutaj był kłamczuszkiem.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, hav7n napisał:

Mevek to jednak inteligencje ma wypisana na twarzy xd

Czy ja wyglądam na samoluba zadufanego w sobie:notsure:   Raczej nie!

Skończyłem tego szpila. Trochę mi to zajęło, ale po drodze miałem wakacje i małe przerwy.  Bez zbędnego gadania - gra wymiata, a ja zakochałem sie w niej, jak w zadnym innym GoW'ie dotychczas i zamierzam do niej powrócić, za jakiś czas, by dobić pozostałe zadania do końca. Zanim to nastąpi zaczekam kilka miesięcy, moze w tym czasie wydadzą NG+.  Może nawet zapowiedzą na E3 :ohboy:

Spoiler

34122986_1907021966014832_59419357103899

 

 

Odnośnik do komentarza

Sigrun zabita na gmgow. Niestety platyny i tak brak bo trofeum za 100% Veithurgardu nie wskoczylo (pomimo zebrania 100% znajdziek) - na pewno w niedalekiej przyszłości zrobię rusha na easy zeby to uzupelnic. Dla wszystkich planujacych walke z Sigrun na najwyzszym poziomie trudnosci. Moze to tylko moje odczucie, bo nie znalazlem żadnego poparcia tej tezy w internetach, ale polecam przeinstalowac gre do wersji 1.0

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

masz jakies cenne rady dla poczatkujacego ?? ;) zdjecie wrzuc moze w spoiler bo jednak troche zdradza 

Dzięki. Nie miałem, jak zareagować w  robocie. 

Spoiler

Gra w cale nie jest taka trudna, jak sie wydaje, nawet na "GMGoW". Kluczem do sukcesu jest cierpliwość i obserwacja oraz dobranie odpowiedniej taktyki. Wiele walk powtarza sie po kilkanaście razy, aby dostosowac się do przeciwnika -(ów).

 

Ważne, żeby zapoznać sie z ich atakami. Których można unikać, ktore lepiej blokować, czy parować. Ja osobiście ide w stronę uników oraz rollowania, dzięki któremu  można wejść  na bok, plecy postaci, gdzie przeciwnik nie jest w stanie się blokować, a tym samym przerwać nam ataki oraz obrażenia zdają sie być wieksze jest większy bijąc w plecy. Włączając w to ataki specjalne jesteśmy w stanie rozbroić każdego przeciwnika wcześniej dobierając odpowiednie specjalne ataki pod sytuację. Niektóre nie nadają się do walki z grupa przeciwników i na odwrót. Tak samo perki. Korzystałem z dwóch przez całą grę. Jeden spowalnia czas przy uniku, drugi regeneruje ataki specjalne. Także miesza i eksperymentuj, pod własny styl gry. 

 

Atreus też potrafi być przydatny, także miej go na uwadze wykupując i ulepszajac mu zdolności (góra na krzyżaku zmieniasz strzały w zależności od przeciwnika). 

 

Staraj się zapobiegać mutacją przeciwników atakując ich w tym czasie. Potrafią nieźle nabroić. 

Jugglujac  starałem się atakować w kierunku potencjalnego kolejnego przeciwnika. Jeżeli ten znajdował się na linii ataku obrywał.

 

Często i gęsto wykorzystuj teren. Zaczynając od beczek, różnych pułapek a kończąc na urwiskach, z których łatwo zrzucić przeciwników. 

 

15 godzin temu, hav7n napisał:

Jak siądziesz na trolla to ten będzie ranil innych przeciwników swoimi łapami.

 

Teraz już wszystko wiesz. Good luck.

Ale to jest mój pomysł. 7 Nie kradnij! 

 

O pasek zdrowia nie masz zbytnio, co się martwić, bo po każdej śmierci regeneruje się cały. Nawet jeśli w momencie auto-zapisu miałeś niepełny. 

 

Z furią jest inaczej. Laduje się tylko w walce, bądź przez zbierać czerwonych kamieni. Warto używać w ciężkich sytuacjach,  bądź kiedy nasze zdrowie jest minimalne, bowiem podczas ataku regeneruje się w małym stopniu. Często przesądza o wygranej.

 

Od czasu do czasu rób ręczny zapis w razie gdybys nie był zadowolony z zakupionego upgrejdu. Zdażało mi się zmienić zdanie. 

 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...