Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem gowa na 3 poziomie trudności, ale szybko stwierdziłem że nie mam teraz ochoty na grę z wyzwaniem więc zmieniłem na normal i zacząłem od nowa. Okazało się że wyzwanie i przyjemność z gry całkowicie wyparowało a pozostało pytanie jak żyć panowie; jak grać? Czy give me a challenge jest uczciwym i satysfakcjonującym przeżyciem, a przejście gry nie okaże się nadmiernie frustrujące?

Odnośnik do komentarza

GMaC jak sama nazwa wskazuje daje wyzwanie, ale nie jest jakoś sztucznie nadmuchane. Jest satysfakcja ze stoczonych walk, szczególnie jak bawimy się systemem. Osobiście na twoim miejscu kontynuowałbym na tym poziomie, w razie czego nie musisz zaczynać od nowa, można dowolnie zmieniać poziom trudności podczas gry. Wyjątkiem jest GmGoW.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Przeciwnicy będą oczywiście trudniejsi, a twórcy przygotowali nowy rodzaj zasobów do ulepszania, a także niedostępny wcześniej poziom jakości ekwipunku. Niektórzy wrogowie mają nauczyć się dodatkowych ataków, ale nie zdradzono szczegółów na ich temat.

 

Odnośnik do komentarza

Tu wszystko jest.

 

https://blog.us.playstation.com/2018/08/08/god-of-war-new-game-launches-august-20/

 

  • Relive the journey of Kratos and Atreus with all of your previous armors, enchantments, talismans, resources and abilities on the difficulty of your choosing.
  • Test your skills against higher level enemies; some of which might even have a few new tricks up their sleeves!
  • Unique to New Game+ is a brand new rarity level of equipment to craft and upgrade! Collect ‘Skap Slag’, a new resource to upgrade your gear to the best of the best from our finest blacksmiths.
  • Play the game in a whole new way by exploring new customization options with extremely powerful new armor sets and enchantments.
  • Finally, get right back into the action with the newly added ability to skip through cinematics in both normal and New Game+ modes once a full play through has been completed.
Odnośnik do komentarza

Gmgow jest wymagajacy, ale z setem za echa mgly, ktory boostuje ataki runiczne, wciskajac w sockety jak najwiecej redukcji cd jestes w stanie isc przez gre i niemalze odpalac co chwile ataki runiczne. Ja raczej bede robil nowe trofiki jakiekolwiek by nie byly - udalo sie przejsc gmgow od zera to czemu teraz mialbym miec problem skoro na starcie juz mam endgamowe graty ;D?

Odnośnik do komentarza

Was jeszcze boli dupa o tego GoWa? No to idealnie pokazuje klase tej gierki

 

Ciekawe tylko czy na GMGOW+ nie bedzie za prosto. Niby cos tam pisza o nowych atakach, ale jak zostawia mobki nietkniete pod wzgledem HP czy DMG to pewnie bedzie duzo latwiej. Tym bardziej ze cos wspominaja o jakichs nowych armorach. Moze tym razem pokusze sie o calaka bo o ile juz wyroslem ze zbierania achievow to jednak czasami warto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...