Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie krece. Wiem ze tu na forum dla paru osob ta gra to crap i mysla ze troluje ale mi sie podobala. Widze wady (nierowna oprawa, malo epickich starc, rekolor bossow), ale nie zmienia to faktu ze bawilem sie przy niej swietnie i w sumie wyciagnela mnie z growego kryzysu bo duzo dobrych tytulow mnie odrzucalo po paru godzinach. Licze ze teraz to samo zrobi RDR2 i tez wciagnie jak bagno (narazie mam WoWa, z tej heroiny jednak nigdy juz chyba nie wyjde :frog: )

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, teddy napisał:

Wiem ze tu na forum dla paru osob ta gra to crap

Bez przesady, że crap. 

 

Do wejścia na góre bawiłem się dobrze, potem prosiłem żeby jak najszybciej się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, teddy napisał:

No nie krece. Wiem ze tu na forum dla paru osob ta gra to crap i mysla ze troluje ale mi sie podobala. Widze wady (nierowna oprawa, malo epickich starc, rekolor bossow), ale nie zmienia to faktu ze bawilem sie przy niej swietnie i w sumie wyciagnela mnie z growego kryzysu bo duzo dobrych tytulow mnie odrzucalo po paru godzinach. Licze ze teraz to samo zrobi RDR2 i tez wciagnie jak bagno 

 

Miałem dokładnie tak samo z tym "wyjściem z growego kryzysu" - też sporo gier rzucam w kąt, gram od niechcenia i tak ogólnie mnie nudzi, ale GoW wessał mnie od początku do końca - choćby za to ma u mnie wysoką ocenę, bo niewiele gier potrafi mnie przy sobie utrzymać bez kilkumiesięcznej przerwy na skoki w bok.
I podobnie jak Ty,  ja również liczę na RDR2, że tutaj sytuacja się powtórzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
5 godzin temu, Kolos28 napisał:

Nie no tak na serio to gierka warta uwagi ale to dla mnie średniak.

Szkoda slow na Ciebie.

NG+ i nowy content to bedzie swietna okazja by znowu ukonczyc gre, tutaj sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Dziwne, bo z tego co pisza to zmiany powinny Ci sie spodobac, ale mniejsza z tym, chodzi o to ze cos na serio warte uwagi + sredniak to oksymoron.Tyle.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kafaresko napisał:

Santa Monica na Twitterze potwierdziła, że nie będzie dodatkowych trofików.


Z jednej strony :obama:
Z drugiej... miałbym wymówkę, żeby wrócić do tego cudownego tytułu... No cóż, może to i lepiej, dzięki temu zamiast grać w coś, co już ukończone, mogę się zająć innymi zaległościami :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Chyba jedna z najgłupszych decyzji w obecnych czasach.

Z punktu widzenia standardow konsolowych masz oczywiscie racje, ale ja juz tak dawno nie mialem do czynienia z dobrze przemyslanym systemem walki (ostatnio DMC4SE), a ten zaserwowany w GoW po cierpliwej analizie potrafi zachwycic niejednym combosem. Tak, kiedys gry musialy bronic sie gameplayem, dzis dodatek musi byc wsparty trofachievementami. A gdzie sa gry klasy “don’t giva a rat’s ass ‘bout the trophies”? GoW jest takim przykladem moim skromnym zdaniem. 

Najstraszniejsze jest to, ze gier na rynku jest tyle, ze tzw. ciekawosc gry wyparowywuje wraz z jej ukonczeniem bo jest nastepna do ukonczenia, a bo kumpel mowil o dziesieciu innych, itd. Nie powiem, zeby brak trofeow w tym dodatku byl mi obojetny, ale spokojnie moge zalozyc, ze z tak dopracowanym systemem sieczki podejde do wszystkich dziewieciu zylet i po poltora roku uda mi sie ubic wszystkie na GmGOW.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Yap napisał:

Najstraszniejsze jest to, ze gier na rynku jest tyle, ze tzw. ciekawosc gry wyparowywuje wraz z jej ukonczeniem bo jest nastepna do ukonczenia, a bo kumpel mowil o dziesieciu innych, itd.


Otóż to właśnie - w tych czasach, gdy nie mam chwili wolnego na granie, a gier mam zatrzęsienie (na półkach stosy zaległości, ledwo ruszonych, bądź nawet w folii), potrzebowałbym bodźca w postaci pucharków, by usprawiedliwić granie w coś już wymaksowanego, zamiast w jeden z nienapoczętych jeszcze tytułów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, dla mnie zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły (been there, done that za gimba gdy czasu było dużo, a kasy na gry mało). Oczywiście jeśli gra sprawia nadal frajdę, to zrozumiałe, ale "motywowanie" trofikami (żeby nie wyglądało to brzydko w profilu) jest słabe. 


Kiedyś sobie pewnie GoWa powtórzę, bo parę świetnych momentów jest tego warte, ale jest to gra zaprojektowana w taki sposób, że musi minąć dosyć długa przerwa, zanim faktycznie będę miał na to ochotę. Stąd też NG+ mnie ani ziębi, ani grzeje. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Nie wiem, dla mnie zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły (been there, done that za gimba gdy czasu było dużo, a kasy na gry mało). Oczywiście jeśli gra sprawia nadal frajdę, to zrozumiałe, ale "motywowanie" trofikami (żeby nie wyglądało to brzydko w profilu) jest słabe.


Ale ja nie napisałem, że motywuję granie trofkami, bo "wygląda słabo na profilu". Oczywiście, że ten tytuł nadal sprawia frajdę i bardzo przyjemnie go wspominam, ale tak jak piszesz na początku - "zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły" - stąd np niewiele gram w multi, albo nie wyobrażam sobie, że mógłbym stać się "niewolnikiem" jednego tytułu na kilka tysięcy godzin (jakieś multi właśnie, albo MMO), skoro jest tyle ciekawych światów i historii do poznania.

Trofea w przypadku God of War byłyby dla mnie wabikiem, że jeszcze coś mam do zrobienia i wtedy wracam z czystym sumieniem (jak gra byłaby chooyowa, czy męcząca to nawet bym nad powrotem nie myślał), ale skoro na profilu widnieje 100% to uznaję, że rozdział zamknięty, sumienie czyste i można odpalać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
W dniu 11.08.2018 o 07:14, Kafaresko napisał:

Santa Monica na Twitterze potwierdziła, że nie będzie dodatkowych trofików.

Swietnie, uczciwe zachowanie. Nowy GoW jest ewenementem z wielu powodow, ale polityka wydawnicza w starym stylu czyli gra w pudle + darmowy bonus po premierze to cos niespotykanego w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
12 godzin temu, aphromo napisał:

czyli gra w pudle + darmowy bonus po premierze to cos niespotykanego w dzisiejszych czasach

Tak niespotykanego bo w twoim świecie Wiedzmin 3 nie dostał kupy darmowych pierdól jak stroje i broni oraz NG+ po premierze za darmo, Halo 5 nie dostało wielu darmowych map i trybów i można jeszcze trochę tak wymieniać.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale nie zapędzajcie się w CW. Daleko nie trzeba szukać, bo w tamtym roku inny duży ex Sony dostał NG+, a przy okazji nowe trofea zachęcające dodatkowo do kolejnego przejścia. Dla mnie decyzja o braku trofeów za ten tryb jest po prostu głupia jak i z biznesowego punktu widzenia, bo wiele osób, które sprzedały GoW po przejściu mogłoby kupić go ponownie.

Sam skończyłem najnowsze przygody Kratosa dwukrotnie i już bym sięgał ponownie po topór aby przejść NG+, zobaczyć co tam wprowadzili itd. ale takie pierdolenie trochę odrzuca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.