Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No nie krece. Wiem ze tu na forum dla paru osob ta gra to crap i mysla ze troluje ale mi sie podobala. Widze wady (nierowna oprawa, malo epickich starc, rekolor bossow), ale nie zmienia to faktu ze bawilem sie przy niej swietnie i w sumie wyciagnela mnie z growego kryzysu bo duzo dobrych tytulow mnie odrzucalo po paru godzinach. Licze ze teraz to samo zrobi RDR2 i tez wciagnie jak bagno (narazie mam WoWa, z tej heroiny jednak nigdy juz chyba nie wyjde :frog: )

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, teddy napisał:

No nie krece. Wiem ze tu na forum dla paru osob ta gra to crap i mysla ze troluje ale mi sie podobala. Widze wady (nierowna oprawa, malo epickich starc, rekolor bossow), ale nie zmienia to faktu ze bawilem sie przy niej swietnie i w sumie wyciagnela mnie z growego kryzysu bo duzo dobrych tytulow mnie odrzucalo po paru godzinach. Licze ze teraz to samo zrobi RDR2 i tez wciagnie jak bagno 

 

Miałem dokładnie tak samo z tym "wyjściem z growego kryzysu" - też sporo gier rzucam w kąt, gram od niechcenia i tak ogólnie mnie nudzi, ale GoW wessał mnie od początku do końca - choćby za to ma u mnie wysoką ocenę, bo niewiele gier potrafi mnie przy sobie utrzymać bez kilkumiesięcznej przerwy na skoki w bok.
I podobnie jak Ty,  ja również liczę na RDR2, że tutaj sytuacja się powtórzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kafaresko napisał:

Santa Monica na Twitterze potwierdziła, że nie będzie dodatkowych trofików.


Z jednej strony :obama:
Z drugiej... miałbym wymówkę, żeby wrócić do tego cudownego tytułu... No cóż, może to i lepiej, dzięki temu zamiast grać w coś, co już ukończone, mogę się zająć innymi zaległościami :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Square napisał:

Chyba jedna z najgłupszych decyzji w obecnych czasach.

Z punktu widzenia standardow konsolowych masz oczywiscie racje, ale ja juz tak dawno nie mialem do czynienia z dobrze przemyslanym systemem walki (ostatnio DMC4SE), a ten zaserwowany w GoW po cierpliwej analizie potrafi zachwycic niejednym combosem. Tak, kiedys gry musialy bronic sie gameplayem, dzis dodatek musi byc wsparty trofachievementami. A gdzie sa gry klasy “don’t giva a rat’s ass ‘bout the trophies”? GoW jest takim przykladem moim skromnym zdaniem. 

Najstraszniejsze jest to, ze gier na rynku jest tyle, ze tzw. ciekawosc gry wyparowywuje wraz z jej ukonczeniem bo jest nastepna do ukonczenia, a bo kumpel mowil o dziesieciu innych, itd. Nie powiem, zeby brak trofeow w tym dodatku byl mi obojetny, ale spokojnie moge zalozyc, ze z tak dopracowanym systemem sieczki podejde do wszystkich dziewieciu zylet i po poltora roku uda mi sie ubic wszystkie na GmGOW.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Yap napisał:

Najstraszniejsze jest to, ze gier na rynku jest tyle, ze tzw. ciekawosc gry wyparowywuje wraz z jej ukonczeniem bo jest nastepna do ukonczenia, a bo kumpel mowil o dziesieciu innych, itd.


Otóż to właśnie - w tych czasach, gdy nie mam chwili wolnego na granie, a gier mam zatrzęsienie (na półkach stosy zaległości, ledwo ruszonych, bądź nawet w folii), potrzebowałbym bodźca w postaci pucharków, by usprawiedliwić granie w coś już wymaksowanego, zamiast w jeden z nienapoczętych jeszcze tytułów.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, dla mnie zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły (been there, done that za gimba gdy czasu było dużo, a kasy na gry mało). Oczywiście jeśli gra sprawia nadal frajdę, to zrozumiałe, ale "motywowanie" trofikami (żeby nie wyglądało to brzydko w profilu) jest słabe. 


Kiedyś sobie pewnie GoWa powtórzę, bo parę świetnych momentów jest tego warte, ale jest to gra zaprojektowana w taki sposób, że musi minąć dosyć długa przerwa, zanim faktycznie będę miał na to ochotę. Stąd też NG+ mnie ani ziębi, ani grzeje. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, kotlet_schabowy napisał:

Nie wiem, dla mnie zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły (been there, done that za gimba gdy czasu było dużo, a kasy na gry mało). Oczywiście jeśli gra sprawia nadal frajdę, to zrozumiałe, ale "motywowanie" trofikami (żeby nie wyglądało to brzydko w profilu) jest słabe.


Ale ja nie napisałem, że motywuję granie trofkami, bo "wygląda słabo na profilu". Oczywiście, że ten tytuł nadal sprawia frajdę i bardzo przyjemnie go wspominam, ale tak jak piszesz na początku - "zdrowsze jest zaliczanie zaległości, niż męczenie tej samej buły" - stąd np niewiele gram w multi, albo nie wyobrażam sobie, że mógłbym stać się "niewolnikiem" jednego tytułu na kilka tysięcy godzin (jakieś multi właśnie, albo MMO), skoro jest tyle ciekawych światów i historii do poznania.

Trofea w przypadku God of War byłyby dla mnie wabikiem, że jeszcze coś mam do zrobienia i wtedy wracam z czystym sumieniem (jak gra byłaby chooyowa, czy męcząca to nawet bym nad powrotem nie myślał), ale skoro na profilu widnieje 100% to uznaję, że rozdział zamknięty, sumienie czyste i można odpalać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
W dniu 11.08.2018 o 07:14, Kafaresko napisał:

Santa Monica na Twitterze potwierdziła, że nie będzie dodatkowych trofików.

Swietnie, uczciwe zachowanie. Nowy GoW jest ewenementem z wielu powodow, ale polityka wydawnicza w starym stylu czyli gra w pudle + darmowy bonus po premierze to cos niespotykanego w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, aphromo napisał:

czyli gra w pudle + darmowy bonus po premierze to cos niespotykanego w dzisiejszych czasach

Tak niespotykanego bo w twoim świecie Wiedzmin 3 nie dostał kupy darmowych pierdól jak stroje i broni oraz NG+ po premierze za darmo, Halo 5 nie dostało wielu darmowych map i trybów i można jeszcze trochę tak wymieniać.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale nie zapędzajcie się w CW. Daleko nie trzeba szukać, bo w tamtym roku inny duży ex Sony dostał NG+, a przy okazji nowe trofea zachęcające dodatkowo do kolejnego przejścia. Dla mnie decyzja o braku trofeów za ten tryb jest po prostu głupia jak i z biznesowego punktu widzenia, bo wiele osób, które sprzedały GoW po przejściu mogłoby kupić go ponownie.

Sam skończyłem najnowsze przygody Kratosa dwukrotnie i już bym sięgał ponownie po topór aby przejść NG+, zobaczyć co tam wprowadzili itd. ale takie pierdolenie trochę odrzuca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...