Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ten talizman ze zwolnieniem jeden z lepszych a zdobywa się go bardzo wcześnie. A co do rękojeści to dużo grałem kombinacje z rzucaniem gdzie przy 2 rzutach 3 wchodzi z dosyć duzymi obrażeniami.  Dodatkowo fajne te ciosy są z r1 i r2 gdy nie mamy toporka. 

Edytowane przez Szymek_PL_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 minut temu, Szymek_PL_ napisał:

Dodatkowo fajne te ciosy są z r1 i r2 gdy nie mamy toporka.

Ja najbardziej lubię ten z wychylenia gałki do przodu+X i R1 czuć tu moc, a jak jeszcze nauczymy się "cancela" i robi się jeden po drugim to automatycznie banan na twarzy. Ogłuszenie tarcza tez jest super, przytrzymanie R2 i jeszcze raz R2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Square napisał:

Ja najbardziej lubię ten z wychylenia gałki do przodu+X i R1 czuć tu moc, a jak jeszcze nauczymy się "cancela" i robi się jeden po drugim to automatycznie banan na twarzy. Ogłuszenie tarcza tez jest super, przytrzymanie R2 i jeszcze raz R2.

ha...nie pamietam ciosu w przod z unikem, w tyl jak najbardziej bo bardzo przydatny i szybki nabija zmarzline ;) ogolnie to wydaje mi sie ze wiekszosc graczy nie docenila tarczy ktora jest bardzo przydatna, poza Twoja kombinacja czesto uzywalem po zmianie postawy  r1 i ataku z doskokiem pod r2. Niby tylko r1 i r2 ale calkiem sporo kombinacji mozna z tego wyciagnac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tobie chodziło o ataki toporem po rzucie, mi chodzi o atak wręcz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam swojej wlasnej kombinacji. Uzywam caly arsenal Kratosa. Daje farajde i satysfakcje. Przekozak giera poprostu. Mialem skoczyc i wracac do backlogu, ale nie widze tego. Prawdopodobnie odpale NG+. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stało sie. Wpadł ostateczny dzban :usmiech: 

48393438_2202918803091812_6816932836210114560_o.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-dub4-1.xx&oh=43f28f1608767c18649d3b36d6194841&oe=5C8C31C3 

Sorry Kratos, ze tak długo musiałeś czekać 

• Plusik 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny jakiś? Pewnie będzie jak z motywem za platynę w Horizon i nie przyjdzie na maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też właśnie dostałem. A na motyw za platynę w BB czekam do dzisiaj, będzie ze dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam. Eeee.... widziałem lepsze ale jak za darmo dajo... :nosacz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.01.2019 o 20:13, Farmer napisał:

Też mam. Eeee.... widziałem lepsze ale jak za darmo dajo... :nosacz:

W dniu 15.01.2019 o 19:55, Il Brutto napisał:

Też właśnie dostałem. A na motyw za platynę w BB czekam do dzisiaj, będzie ze dwa lata.

Kiedy Wam wpadla :platinum: ? Mi dosc niedawno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, MEVEK napisał:

Zaraz po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, MEVEK napisał:

W maju. 13-tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Farmer napisał:
19 minut temu, MEVEK napisał:

W maju. 13-tego.

1-go maja, nic nie dostałem na maila. Pewnie będę musiał do nich pisać tak jak przy motywie z Horizon.

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Square napisał:

1-go maja, nic nie dostałem na maila. Pewnie będę musiał do nich pisać tak jak przy motywie z Horizon.

O to ja tez napisze. Dzieki. Ogolny mail do sony, czy jakis konkretny masz ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest konkretny pomoc@pl.playstation.com, zawsze możesz go sprawdzić w PSS po wciśnięciu "Options-->coś tam".

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi